Seria FINAL FANTASY

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

E tam 5... 4ka rlz i udowadnia ze Chmurek moze byc jeszcze bardziej kobiecy xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Komandos »

Moim zdaniem 5 najlepsza, bo walki wyglądają prawie jak w Ninja Gaiden 2. Wcześniej było dziwne, że po tych wszystkich mocarnych ciosach postacie nie miały nawet zadrapania.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Sylvan Wielki »

Jak to mawia Kat von D - "awsome".
Szkoda, że pierwsza odsłona w połowie się zacięła i trzeba było na youtube się przerzucić, gdy już zacierałem dłonie w myśl, jaką to też masakrę uczyni Cloud.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: AK »

pożyczyłem sobie konsolę ale nie przerobiona i mam tylko doa2 i ffx :) w doa troche poszarpaliśmy z kumplami a w FFX gram sobie od 3 dni i ma na liczniku 35h ;) gierka jest kozacka. jeszcze nie maxowałem nawet postaci wale na chama do przodu i jakos to jest:) ale trzeba bedzie chyba niedługo coś przysiąść bo cos za duzy mi damage walą zwykli przeciwnicy na moje uśredniając 2500 HP hehe jestem aktualnie po walce z

Kod: Zaznacz cały

 niebiesko włosnym w śnieżnej krainie,było ciezko jak by nie summony to bym nie dał rady. pierwsza walka w grze do której musiałem sie przygotować ładując overdrivy summonów 


(sorry anie nie wiem jak to ospoilerować :P )

oczywiście bez opisu, cos tam tylko na necie przeczytałem o celesty weapon :)
jest jakiś przedmiot ktory na tym etapie gry uchroni mnie przed losowymi walkami? bo irytuje mnie że musze ciagle uciekać bo szkoda mi czasu na maxowanie postaci na jakichś leszczach.
dziwne jeśli by takiego przedmiotu nie było bo ucieczka jest banalna i zawsze wykonalna.

pozdro :)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Komandos »

Jak jak miałem 35h to już chyba grę kończyłem. Ostatniego bossa załatwiłem bezproblemowo, bo już miałem postacie wypakowane ostro :P
jest jakiś przedmiot ktory na tym etapie gry uchroni mnie przed losowymi walkami?
O ile wiem to nie ma takiego przedmiotu.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: AK »

możliwe bo pare h to sobie na pauzie gra postała tak że możliwe... kurde ale trafiłem na bosa porytego dzizas nie idzie go ubić :D
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Yamada »

Z tego co pamiętam to
[Spoiler ]
Seymour
rzuca swoje czary w określonej kolejności wiec musisz rzucać na siebie odpowiednie Null'e :) . Tam jest chyba 3 bossów jeden po drugim -
[Spoiler ]
Seymour, Anima i chyba znowu Seymour
. Spoko Adrian - to jedna z cieższych walk w grze :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: AK »

Yamada tego gościa rozwaliłem za drugim czy trzecim razem :P meczyłem się na nad nastepnym debilem co wali ciągle cure po 9999 i musiałem się nieżle nagłówkować żeby mi go aeony pocisneły zanim się uleczy. ( spoiler : trzeba było 3-4 aeony osłabić do minimum hp przed walka bo inaczej po walnieciu overdrivaboss mial pare tur na atak i sie leczył. a tak to walnał tylko raz i mogłem zmienić aeona) to była najgorsza walka z reszta nie mialem problemu. teraz kminie celesty weapon. przerabane mam narazie tylko dla tidusa.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: bartaaz »

Tak z ciekawości ile się męczyłeś na chocobo żeby tego celestala zdobyć? :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

Ja polecam zapomnieć o jakichkolwiek celestialach, czy pakowaniu drużyny i całą uwagę skupiać na Yunie (bo jest najsilniejszą postacią w grze), a wszystkie statsy nabijać tylko aeonom - wtedy już nikt nie będzie miał żadnych pytań co do powera naszych ziomków.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Yamada »

Nie no bez kitu Krelian z Aeonami się chcesz pchać na Original Creations, Aeony i Penance?;p
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

Był taki okres po graniu No Sphere Grid, że bawiłem się wypakowaną już drużyną z pomocą Wakki (do ataków fizycznych) i jestem niemal pewien, że samymi Aeonami da się rozwalić większość Darków (nie jestem pewny co do D. Animy i Penka :P), bo Aeony nie giną po instant killach przy odpowiednim napakowaniu ze wsparciem czarów. Szkoda tylko, że w NSG grałem jeszcze przed wyjściem PAL, więc na moim 56 godzinnym sejwie nie mam co ubijać, ale chyba kiedyś sobie zrobie taki challenge :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: AK »

Tak z ciekawości ile się męczyłeś na chocobo żeby tego celestala zdobyć?
za 3 probą miałem 2,5 sekundy hehe szkoda że nie udało się wtedy ale udało się jakieś 1,5h później :) i to z nadwyżką niezłą 16:1 w 39 sekund hehe
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: bartaaz »

Jak nie chcesz losowych walk załatw sobie broń z No Encounters
Awatar użytkownika
Lomza666
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 25-11-2009, 22:52

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Lomza666 »

Mi najbardziej spodobał się FFX, pewnie dlatego że to był moim pierwszym. Żadna gra nie dostarczyła mi tyle emocji do tej pory. Niesamowita fabuła, grywalność, pomysł, klimat, normalnie miód. Teraz mam zaliczone w tej gierce prawie wszystko oprócz niektórych celestiali i niepokonanych jeszcze bossów w Monster Arenie : P Jak dla mnie najlepsza gra pod słońcem. Grałem jeszcze w 7, 8, 10-2 i 12. Do wszystkich mam wielki szacunek, szczególnie do 7 oczywiście ^^.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”