Street Fighter IV ESL

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arystokrata
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 07-08-2008, 10:00
Lokalizacja: WaWa

Street Fighter IV ESL

Post autor: arystokrata »

Witam
Jest możliwość otwarcia polskiego laddera ESL w grze Street Fighter IV na PC, lecz są potrzebni admini do otwarcia tej sekcji. Zainteresowanych prosze o kontakt:
[email protected]
CHEER UP, EMO KID
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Street Fighter IV ESL

Post autor: eq2D »

arystokrata pisze:polskiego laddera ESL
Ja nic z tego nie zrozumiałem, a Polska moją ojczyzną od czasu narodzin. Jak chcesz coś robić dla rodaków, to używaj ich języka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Street Fighter IV ESL

Post autor: Mr_Editor »

arystokrata pisze:ESL
z tego co się orientuję to ESL to jakaś internetowa liga czy coś w ten dekiel.... [coś takiego istnieje na scenie Dawn of War]
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Street Fighter IV ESL

Post autor: kemot722 »

arystokrata pisze:polskiego laddera ESL
Polska drabina ESL? Co to jest ten ESL? Te skróty nic mi nie mówią - polish language please.

Czy to ma coś wspólnego z polską sceną SFIV ? Może by ten ESL rozwinął tutejszy kącik SFIV na Honmaru.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Street Fighter IV ESL

Post autor: Komandos »

10 sekund w google :kwasny: Już na forum PE była o tym mowa jakiś czas temu.
ESL - Marka Electronic Sports League w tej chwili jest jedną z najbardziej znanych w Europie i Polsce lig w których zarówno zawodowcy jak i amatorzy mają możliwość rozgrywania spotkań, oraz nabywania nowych doświadczeń.

Electronic Sports League (ESL) jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się ligą gier multiplayer na świecie. Gracze rywalizują o cenne nagrody i tytuły mistrzowskie w prawie każdej istniejącej grze multiplayer. Electronic Sports League składa się, podobnie jak w piłce nożnej, z lig krajowych, w których o prymat walczą gracze i drużyny krajowe oraz ligi międzynarodowej, gdzie w rozgrywkach mistrzowskich spotykają się najlepsi na świecie zawodnicy wyłonieni w poszczególnych ligach krajowych.

ESL działa od 2000, a w Polsce od 2005 roku. Liga zrzesza na świecie przeszło 900.000 zawodników oraz 400.000 zespołów. W ramach Electronic Sports League, każdego dnia rozgrywanych jest 5.000 meczów. W polskiej dywizji ESL aktywnie rywalizuje 67.000 zawodników, którzy miesięcznie rozgrywają 15.000 meczów.

Operująca w 24 krajach (Europie, Chinach, Rosji, Brazylii, Korei Południowej oraz Stanach Zjednoczonych) Electronic Sports League przyznała do 2007 roku nagrody pieniężne w wysokości 2 milionów Euro.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Street Fighter IV ESL

Post autor: Di »

Na forum PE była mowa o rozgrywkach CSL (Consoles Sports League), które na PS3 mają się dobrze.

Ladder jest czymś w formie ligi, z tym, że tutaj można rzucać przeciwnikom wyzwania.


@arystokrata
Ile osób jest zainteresowanych tym ladderem? Znasz afka z CSL?
Prowadzę rozgrywki SF4 na PS3 na CSL i jestem chętny do tego, by pomóc na ESL, ale sam nie będę w stanie tego wszystkiego ogarnąć - nie tylko z racji małej ilości wolnego czasu, ale i nieposiadania SF4 na PC ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”