Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Tutaj dowiesz się jak się gra w Guilty Gear oraz uzyskasz pomoc w rozwiązaniu problemów, jak działa system gry oraz innych pytań związanych z Guilty Gear

Moderatorzy: ModTeam, Junior Admin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dizzylord
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 16-09-2009, 16:00
Lokalizacja: z mroku
Ogrywam: MBACver.B. MK: A, Tekken. Samurai Showdown IV w

Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: Dizzylord »

Cze jestem nowy na forum i lubię grać w bijatyki a w Guilty Gear to szczególnie w związku z tym założyłem temat ten temat o GG X bo większość tematów na tym subforum jest o GG X2 #Reload i mam pytanie ilu z was grało w GG X ?, wiem że jest to biały kruk w serii ale grzechem według mnie byłoby grzechem w tą część nie zagrać (sam grałem i jestem bardzo zadowolony ) :)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: kemot722 »

Głównym powodem większego zainteresowania GGX2#R pewnie jest tryb online i większy wybór postaci. Nie pamiętam, czy GGX go miał - dawno nie grałem. Pamiętam, że GGX (PC demo/Dreamcast) mi sie podobało, kawałek czasu tej grze poświęciłem. Po długiej przerwie od serii GG, dorwałem X2#R i od tamtej pory tylko raz odpaliłem na emulatorze VisualBoyAdvance wydanie GGX Advance - nawet wciągnęło :P
Awatar użytkownika
Dizzylord
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 16-09-2009, 16:00
Lokalizacja: z mroku
Ogrywam: MBACver.B. MK: A, Tekken. Samurai Showdown IV w

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: Dizzylord »

ale ten tryb online dotyczy tylko wersji nippon a mi większość gier w tym języku się psuje (i nie chodzi tu o krzaczki ) a tak ogólnie bardziej mi podoba GGX
Pain inside is rising
I am the fallen one Kawaks 1.62 +Kallera P2P+ Hamachi = Gra online
Prywatna siec Hamachi
DizzylordDojo
sepuku
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: Aserot »

Wcale nie musisz mieć jap wersji wystarczy tylko plik .exe z tej wersji :) by pograć online (GGXXr więcej info znajdziesz tutaj). A GG X zagrywałem się swego czasu dość dużo, od tej cześci zczołem praktycznie grać Anji'm :D. Ostatnimi czasy grywam tylko w GGAC+.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Dizzylord
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 16-09-2009, 16:00
Lokalizacja: z mroku
Ogrywam: MBACver.B. MK: A, Tekken. Samurai Showdown IV w

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: Dizzylord »

hm a skąd ten plik exe wziąć znaczy sam ten plik bez reszty tego badziewia bo jakoś mi się widzi skopiować z obrazu d reszty sobie poradzę i szkoda że do GGX nie ma jakiegoś programiku do gry przez sieć przydałby się :) i skąd masz GGAC+ bo ja mam ps2 oryginalną nieprzerobioną i nigdzie nie mogę znaleźć na polskich wirtualnych targowiskach a kiedyś było tego sporo
Pain inside is rising
I am the fallen one Kawaks 1.62 +Kallera P2P+ Hamachi = Gra online
Prywatna siec Hamachi
DizzylordDojo
sepuku
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: SubZero »

Sam plik jest w downloadzie.
A GGAC+ z tego co wiem nie wyszedł w Europie, więc bez przerobionej konsoli raczej nie pograsz.
Awatar użytkownika
Dizzylord
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 16-09-2009, 16:00
Lokalizacja: z mroku
Ogrywam: MBACver.B. MK: A, Tekken. Samurai Showdown IV w

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: Dizzylord »

mmam problem zainstalowałe GGXXNet wszystko pojawiło się poprawnie ale nie widziałen statusu idee (tylko raz goś o imieniu seth był na tym statusie) tak to mam statusy wszystkie jakie można na no response kończąc cz to może być wian tego że gram przez router
ściągłem paczkę z honmaru niescze jak grać bo ja wybieram idlle naciskam play game i nie mogę grać Nick Dizzylord
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: SubZero »

Niestety netplay do GGXX jest dość wybredny i czasami po prostu nie działa. Inne statusy mogą też wynikać z tego, że masz inny delay niż ludzie w lobby.
Awatar użytkownika
Dizzylord
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 16-09-2009, 16:00
Lokalizacja: z mroku
Ogrywam: MBACver.B. MK: A, Tekken. Samurai Showdown IV w

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: Dizzylord »

czyli sobie nie pogram rany nigdy w żadną grę nie grałem w żadną bijatykę online :) noe wiem po prostu mam pecha to jaka wersja ggx net jest najbardziej stabilna po prostu muszę zagrać z człowiekien mam dość grania z kompem
Pain inside is rising
I am the fallen one Kawaks 1.62 +Kallera P2P+ Hamachi = Gra online
Prywatna siec Hamachi
DizzylordDojo
sepuku
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: SubZero »

Najnowsza wersja powinna być najlepsza, zresztą większość na niej gra. Najlepiej znajdź kogoś, kto gra do testów, np. na forum GGTP i popróbuj. A co do bitek online to jest ich całkiem sporo do wyboru (choćby wszystkie które obsługuje 2df), wystarczy nieco pogrzebać po forum i coś ciekawego na pewno się znajdzie.
Awatar użytkownika
Dizzylord
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 16-09-2009, 16:00
Lokalizacja: z mroku
Ogrywam: MBACver.B. MK: A, Tekken. Samurai Showdown IV w

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: Dizzylord »

może trochę przesadziłem ale mam w związku z 3df pytanie czy bet Framework pójdzie mi na xp z service pack 3 a po za tym GGTP już nie istnieje gdy wchodzi się na strobkę jest komunikat że admnistratr zamkną strone forum
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: SubZero »

Co do forum GGTP to jeszcze niedawno miało się całkiem nieźle, więc może to tylko chwilowa niedyspozycja.
A co do 2df, to tak, na XP SP3 bez problemu zainstalujesz .net framework, o ile już nie masz (nie pamiętam czy .net 3.5 był w SP3).
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Guilty Gear X (grał ktoś ?)

Post autor: Aserot »

Niestety obawiam się że forum GGTP będzie dłużej niedostępne choć widziałem że cześć zasobów forum została już przeniesiona przez Hamtaro na Hona, więc może tutaj nastąpi "odrodzenie".
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Guilty Gear”