Honmaru Test Tournament

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: SubZero »

To jest jakaś opcja, ale nie chciałbym żeby się potem z tego ping-pong zrobił :P (jeden wpisuje, drugi edytuje bo mu nie pasi, na to pierwszy też edytuje itd.) chyba że ograniczę możliwość edycji/poprawek tylko do jednego razu.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: Lukas »

Nie wiem, czy zostałem zrozumiany, ponieważ w zasadzie zgłosiłem dwa pomysły.
Oto drugi:
http://img186.imageshack.us/img186/7640/beztytuuyt.png , tzn wynik od razu w tabelce.
Jeszcze mi wpadł do głowy trzeci z tym "zgłoś problem".
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: Bury »

Zaakceptowalem mecze dodane przez przeciwnikow'D lecz w tabelkach nic nie ma..Wczesniej mialem walki ktore dodal np Lukas wiec zaakceptowalem ,teraz w tych polach do rozegrania/ potwierdzenia nic nie mam wiec chyba poszly te akceptacje ,lecz w tabelkach sie nie pojawily
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: Lukas »

A masz wartość w czerwonym kółku większą od zera? http://img22.imageshack.us/img22/6803/beztytuu2cc.png
moje turnieje > Honmaru Test Tournament SE
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: Bury »

Hm mam tak jak Ty 8 z 24 .Sprawdzalem w kilku przegladarkach (czasem Firefox pokazuje jakies krzaki) ale wszedzie jest to samo.No a jak Ty otwierasz tabelke tam gdzie masz mnie w grupie to mam jakies rozegrane walki?

Teraz nie pokazuje nic dziwnego,wczesniej mialem w miejscu na wpisanie wyniku taki jakby kod html,ale tylko w Operze
Ostatnio zmieniony 17-09-2009, 20:49 przez Bury, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: SubZero »

@Lukas: załapałem obie sugestie ;) to z tym wynikiem raczej zrobię bo już kilka osób mi to sugerowało więc odniosłem się tylko do tego, co może być problematyczne. A wartość w czerwonym kółku u każdego jest taka sama bo to jest liczba rozegranych pojedynków w całym turnieju a nie dla danego gracza (swoją drogą takie coś też było by dobrze dodać)

@Bury: faktycznie coś nie dodało tych twoich wyników. Jak będę miał chwilę czasu to pogrzebię. Jak pokazuje coś dziwnego to zarzuć screenem, może to mi pomoże w diagnozie.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: Lukas »

A jest gdzieś jakaś lista już rozegranych i zaakceptowanych walk z wynikami? - bo się doklikać nie mogę. Jak nie ma, to może też warto dodać.

Edit: skoro walka z Burym jest niedoszła, to powinienem go chyba mieć na liście w "walkach do rozegrania", a go nie mam.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: SubZero »

No właśnie jeszcze nie ma, ale pewnie dodam bo też już kilka osób o tym wspominało.

A walki faktycznie powinno być widać gdyby były niedodane, ale z tego co widzę dodane są, ale ze złymi 'statusami' (a właściwie w ogóle bez statusu, a powinno być 'nierozegrana', 'rozegrana' albo 'potwierdzona').

Właśnie dlatego chciałem testy przeprowadzić, bo samemu to mi nic takiego nie wychodziło, ale w sytuacjach 'real-life' potem różne cuda się dzieją :P
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: SubZero »

Dobra pogrzebałem trochę i w sumie nie mam pojęcia, dlaczego takie coś się dzieje :P tylko u Burego takie dziwne rzeczy wystąpiły. Anyway, poprawiłem co się dało, spróbuj jeszcze raz te wyniki pododawać.

Przy okazji wprowadziłem kilka poprawek, z tych widocznych dla użytkowników:
- nowa pozycja w menu 'Moje wyniki' - pokazuje listę dodanych wyników (potwierdzonych i czekających na potwierdzenie) gracza w trwających turniejach
- dodać wynik mogą obaj gracze (jeśli doda wynik P1 to potwierdzić będzie musiał P2 i vice versa, co myślę jest logiczne :P )
- wyniki niepotwierdzone u gracza, który je dodał zostają na liście z adnotacją (Czeka na potwierdzenie)
- dodatkowe opcje przy potwierdzaniu wyniku: Edytuj i Zgłoś problem, które jednak aktualnie nie działają, bo muszę się zastanowić jak je rozwiązać (zgłoś - przez PM? mailem? na GG?)

Aha kilka wyników mogło się 'znikąd' wziąć - to pewnie wynik moich testów wewnętrznych więc po prostu je olejcie :P
Ostatnio zmieniony 21-09-2009, 19:26 przez SubZero, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: Lukas »

"Akceptuj" działa tak, jak według mnie powinno działać "edytuj".
Po co przy akceptuj wyświetlać okno edycji wyników z przyciskiem "wyślij", skoro ktoś już kliknął w akceptuj? Według mnie opcja "akceptuj" powinna oznaczać walkę od razu, jako zaakceptowaną, a nie wyświetlać tego okna edycji i wyślij.

edit: Czyli według mnie opcja "akceptuj" powinna działać tak, jak w menu otwieranym opcją "akceptuj", opcja "wyślij". A opcja "edytuj" powinna otwierać to menu(z "wyślij"), które otwiera opcja "akceptuj".
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Honmaru Test Tournament

Post autor: SubZero »

'Drobny' update :P dzięki współpracy z eq system ma teraz grafikę.
Dodatkowo powinno działać edytowanie wyników oraz jest opcja zgłaszania problemów (na bazie tematu na forum).
Za pierwszym razem grafika może się chwilę wczytywać (trza by jakiś preloader napisać...).
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”