Tekken Tag Tournament Online pack - download

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: KRELIAN »

innovator pisze:Tak grałem... , ale na hamachi... kumpel mi to jakos robil nie pamietam jak
innovator nie wprowadził innowacji. Jak ktoś ze 'znajomych' już zagra to niech da znać, bo u nas póki co wszyscy grają u kumpli, a ja nie mam czasu się tym bawić.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: luc_october »

innovator pisze:kumpel mi to jakos robil nie pamietam jak
To bardzo odważne wyznanie, ale myślę że na forum mało kogo interesuje twoje życie seksualne po pijaku :D
KRELIAN pisze: innovator nie wprowadził innowacji. Jak ktoś ze 'znajomych' już zagra to niech da znać, bo u nas póki co wszyscy grają u kumpli, a ja nie mam czasu się tym bawić.
...tak panowie i panie. jeśli coś dawać to konkrety i przetestowane ;)
Awatar użytkownika
innovator
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 10-05-2009, 18:49

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: innovator »

luc ale z ciebie "chómożysta" :D

W każdym razie spytalem sie go w jaki sposob skonfigurowal to hamachi a, on na to, że na waszej stronce bylo cos o tym progsie ;) i tym sie kierowaó

Nie wiem jak mu sie to udało, ale dało sie pograć
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: Bury »

No nie moge,niezla masakra.

innovator pisze:"chómożysta
innovator pisze:kierowaó
innovator pisze:wyszedło
innovator pisze:MUSI PISAĆ
JA mam nadal problem z ustawieniem tego emu tak zeby dzialalo...Mozecie podac jakis sprawdzony konfig?
Pokazuje mi sie tylko male czarne okienko (nawet nie wchodzi na Full screen)dodam ,ze moj komp spelnia wymagania TTT ,na mame ui smiga jak szalony
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: EasY_PL »

a mi biega tak samo jak biegało...
inonvator ty przekabacasz co jednego żeby tylko spara zaliczyć:P
swoją drogą ciekawe że w t3 jakoś nie masz ochoty grać :P
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: Damix »

Jak odpalam TTT to mi wychodzi odrazu z gry,co trzeba zrobić ?
NieZaczaisz Clan
Obrazek
Jin3k
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 03-12-2009, 13:18

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: Jin3k »

Dla wszystkich, ktorzy maja problem z odpaleniem TTT, przyczyna moze byc bledna lokalizacja romu romu TTT
Trzeba wejsc w options/directories, zaklatka GUI, mame patch i stawic aktualna lokalizacje romu, gdyz pierwotna byc moze jest bledna...
...to tylko mozliwa z przyczyn

pzd
nttn
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 12-07-2009, 17:36
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: nttn »

Hej,
mam rozumieć, że ta paczka daje Wam możliwość grania Tagów, czyli 2v2? Jeżeli tak, to jestem bardzo ciekaw, czy dałoby się zrobić podobnie z grą Smackdown! 2, w którą chętnie pograłbym w więcej niż dwie osoby. Jeżeli jest jakaś szansa, to bardzo prosiłbym o powiedzenie mi, jak to zrobić. ;)
Pozdrawiam, nttn.
;)
wicek251
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22-03-2010, 10:53

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: wicek251 »

Napiszcie instrukcje jak to skonfigurować i odpalić (nie koniecznie online), bo u mnie jest czarny ekran i jakiś dźwięk dziwny co się zacina...
pomóżcie pliss
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: Czapol »

nttn pisze:Hej,
mam rozumieć, że ta paczka daje Wam możliwość grania Tagów, czyli 2v2? Jeżeli tak, to jestem bardzo ciekaw, czy dałoby się zrobić podobnie z grą Smackdown! 2, w którą chętnie pograłbym w więcej niż dwie osoby. Jeżeli jest jakaś szansa, to bardzo prosiłbym o powiedzenie mi, jak to zrobić.
Pozdrawiam, nttn.
Ta paczka, raz że podobno się nie uruchamia ( nie wiem, nie ściągałem, taga mam a online nie potrzebuję póki nie kupię nowego pada ) ma udostępnić możliwość grania online w Tekken Tag Torunament. Jeśli chodzi o same tagi to gra ( Tekken Tag Torunament ) ta została zrobiona normalnie przez producenta już jak gra z systemem tag i ta paczka nie jest zadnym modem. Jeśli jakaś gra nie ma systemu tag to już w ten sposób nie pograsz. Jednak jeśli w ogóle chciałbyś sobie pograć w bitkę z systemem tag to polecam Tekken Tag Torunament, jest naprawdę świetny ;)
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Tekken Tag Tournament Online pack - download

Post autor: eq2D »

innovator pisze:miałem pomysł 10 minut kursu photoshopa i coś tam wyszedło :D xD
Przeczytałem temat w 5 minut, kurs photoshopa prowadziłem, wpadłem na pomysł: nie rób nic więcej, nie pisz nic więcej.

Odnośnie tego klona mame - zostawcie to w cholere, bo więcej z tym problemów niż zabawy, a TTT to dobry na Ps2 (co już zapewne wiekszość wie).
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”