Jak usunąć konto na 2pdf.com?

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Jak usunąć konto na 2pdf.com?

Post autor: Martins »

Mam pytanie. Jak usunąć konto, które założyłem jakiś miesiąc temu? W ogóle z niego nie korzystałem, a chcę założyć nowe z nickiem, którego używam także na Honmaru. Oczywiście problemem jest adres mail, który nie może być taki sam. Wie ktoś może jak to zrobić?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Jak usunąć konto na 2pdf.com?

Post autor: SubZero »

Z tego co się orientuję nie ma takiej opcji. Możesz spróbować poszukać/napisać u nich na forum, ewentualnie zmień maila na istniejącym koncie i załóż nowe, a tamte olej.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Jak usunąć konto na 2pdf.com?

Post autor: Martins »

Dzięki za info. Mam jeszcze jeden problem (pewnie nie ostatni). Co mam rozumieć przez polecenie: "ustaw ścieżkę katalogów z romami", które znajduje się w tutorialu do 2DF FreePlay. Rozumiem, że mam otworzyć katalog, w którym znajduje się rom z konkretną grą, którą chcę odpalić. Mogę korzystać z romów, które ściągałem dla emu Mame? Czy muszą to być jakieś inne? Próbowałem ustawić np. Garou (które ściągnałem niedawno na Mame i śmigało), ale na 2df tego nie widzi. Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Jak usunąć konto na 2pdf.com?

Post autor: SubZero »

Teoretycznie romy z MAME powinny działać, z tym że do gier NeoGeo (np. Garou) potrzebujesz jeszcze BIOS (neogeo.zip). Ścieżkę katalogów musisz ustawić w konfiguracji klienta 2df (rompath1, rompath2 i rompath3, ale wystarczy ustawić pierwszą).
Inna sprawa, że czasami romy mogą się nie zgadzać np. u mnie ostatnio wywalał błędy crc z biosem neogeo i garou, ale olałem i gra chodziła bez problemów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”