Poradnik Lockerz

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Xerion
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19-01-2007, 11:31

Poradnik Lockerz

Post autor: Xerion »

[center]Obrazek[/center]


Czym jest Lockerz?
Lockerz to elitarny serwis społecznościowy, który ma na celu połączenie użytkowników za pośrednictwem handlu, treści i społeczności. Pozwala oglądać wyborowe filmy, odkrywać nową muzykę, gry oraz łączyć się ze znajomymi. Główną zaletą serwisu jest to, że wszystko toczy się wokół punktów, które możemy wymieniać na wartościowe nagrody.

Jakie Nagrody?
Użytkownicy będą mogli zakupić szeroką gamę produktów z ubrań, akcesoria, elektronikę, gry, sprzęt sportowy i inne produkty z setek znanych marek. Członkowie będą również mogli kupować rzeczy związane z muzyką, filmem, sztuką i naklejki.

Jak zdobywać punkty?
1. Za codzienne zalogowanie się dostajemy 2 punkty.
2. Za zaproszenie kogoś znajomego dostajemy 2 punkty.
3. Za różne specjalne eventy (gry/muzyka/filmy) dostajemy nawet do 60 punktów
4. Za odpowiadanie na codzienne pytania (dailes) dostajemy od 2 do 10 punktów

Co, jak szybko, za ile?
Nagrody rozpoczynają się już od 35 punktów są to folie ochronne na iphony. Za 100 punktów możemy już mieć grę na komputer lub konsole xbox360 oraz playstation 3. Od 150 punktów do 600 możemy zdobyć ipody: od ipoda szufle(150 punktów), po przez ipoda nano(300 punktów) aż po ipoda toucha(600 punktów). Dla wytrwałych zbieraczy. za 7500 punktów czeka np. Skuter, a za 3000 punktów 42' telewizor LCD.
A więc jak łatwo można przeliczyć już po dwóch tygodniach, poświęcając po 5 min dziennie możemy zdobyć np. ipod'a szufle.

Jaką mam gwarancje na nagrody?
Stu procentową, jako iż Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca wAmazon.com i American Eagle Outfitters.

A więc, jeśli macie ochotę się trochę pobawić i wygrać całkiem fajny stuff, jestem gotów wysłać wam zap'ki. Zaproszenia na http://lockerz-invitations.prv.pl bądź napisać mi na gg 1807716


[center]Dowody[/center]

[center]Obrazek[/center]
[center]Obrazek[/center]
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Poradnik Lockerz

Post autor: Mr_Editor »

jakby co to pisać też do mnie :P wspomóżcie mnie :P serio fajna sprawa...
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Poradnik Lockerz

Post autor: Pattrick »

No i jak co to i do mnie :P ...
GG:2412050

a tak bardziej na poważnie , trochę szybko informacje o tej stronie się rozprzestrzeniają
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Poradnik Lockerz

Post autor: Bury »

hm do mnie tez ;D

7437356

Lecz nie jestem w 100% przekonany czy to dziala.. pozyje ee pozbieramy zobaczymy^
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Poradnik Lockerz

Post autor: eq2D »

Dziwi mnie ten entuzjazm Xeriona. A i chyba kolega zapomniał o czymś wspomnieć - nie ma obecnie żadnych w zamian za zdobyte punkty. Wszystko im się skończyło.

"a tak bardziej na poważnie , trochę szybko informacje o tej stronie się rozprzestrzeniają" <- to jest marketing mój kolego :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Poradnik Lockerz

Post autor: luc_october »

Z tego co mi się wydaje to polega to wszystko na tym, że rzucą czasem jakimiś nagrodami i ludzie wkręcają następnych jak na śledziku nk :D A mając szerokie grono odbiorców Lockerz może sporo zarabiać na reklamach, które pewnie się pojawią 15.10.
axm5
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13-10-2009, 20:02

Re: Poradnik Lockerz

Post autor: axm5 »

rozsyłam zaproszenia z darmowym info o lockerz kontakt gg:12843082 e-mail:[email protected]
brown
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20-10-2009, 21:50

Re: Poradnik Lockerz

Post autor: brown »

Lockerz.com jest to portal który ma na celu przyłączenie członków poprzez handel, treści i społeczność. Obejrzyj ekskluzywne wideo, odkrywaj nową muzykę, graj w gry, łączyć się z przyjaciółmi, i zostań za to wynagrodzony. Kupuj różne przedmioty za punkty zdobyte na stronie!!! Za 200 PTZ konsola PSP 3000!!!. Walutą na Lockerz.com są tak zwane PTZ które można zdobyć:

Kupuj w sklepie płacąc punktami zdobytymi na stronie!!!

Za zalogowanie się - 2 PTZ na dzień
Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie - 2 PTZ
Za zaproszenie osoby - 2 PTZ

Uwaga!!!

Po zaproszeniu 20 znajomych dołączasz do tzw. Z-List, dostajesz koszulkę Lockerz oraz zdobywasz więcej PTZ:

Za zalogowanie się - 4 PTZ na dzień
Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie - 4 PTZ
Za zaproszenie osoby - 4 PTZ

100 PTZ Najnowsze gry na PC, oraz konsole
200 PTZ Konsola PSP 3000
250 PTZ Nintendo Wii
675 PTZ PSP Go
40 PTZ Pendrive 2 GB
3000 PTZ Telewizor Full HD 42'

oraz wiele innych

To elitarny sklep dlatego aby się tam dostać potrzeba mieć zaproszenie.


Lockerz jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca wAmazon.com i American Eagle Outfitters.


Dostaniecie je na stronie: http://www.info-lockerz.bo.pl/
GG: 6054085
Awatar użytkownika
Repeatto
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 08-01-2009, 20:15

Re: Poradnik Lockerz

Post autor: Repeatto »

Piszcie o zaproszenia jakby co. Moje GG : 9251491 .
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Poradnik Lockerz

Post autor: Arucardo_1 »

heh, strasznie dużo syfiatych tematów się na Honmaru ostatnio pojawia...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”