Kasa przez internet

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
sQn
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 07-07-2009, 21:46
Lokalizacja: KMW
Ogrywam: Tekken 3

Kasa przez internet

Post autor: sQn »

Witam, pozwoliłem sobie założyć ten temat ponieważ chcę abyście wyrażali tutaj swoją opinię na temat "zarabiania kasy przez neta" :chytry: Co Wy o tym sądzicie? Czy to jest realne? Macie jakieś swoje sposoby? :P

Zaproponuje metodę, którą pokazał mi kumpel, jedyne co nam potrzeba to konto na Paypal.pl które można założyć w ciągu dwóch minut. A więc tak:

1. Wchodzimy na stronę Paypal.pl
2. Wciskamy "załóż konto"
3. Wybieramy konto osobiste i wciskamy kontynuuj
4. Następnie wypełniamy i zakładamy konto (w 2 etapie rejestracji zapyta nas o nr. karty kredytowej- omijamy ten punkt wciskając anuluj i nie wypełniając żadnych pól)
5. Rejestrację potwierdzamy linkiem który dostaliśmy na maila
6. Wchodzimy na http://bux.to/?r=demonic113 i się rejestrujemy na tej stronce poprzez kliknięcia na zakładkę register (w prawym-górnym rogu strony)
7.Wypełniamy wszystkie pola, w polu refferer wpisujemy demonic113 (to moje konto, jeśli mnie wpiszecie to dostane trochę kasy, Wy nic na tym nie tracicie)
8. Teraz logujemy się na naszym koncie i klikamy w zakładkę "surf ads"
9. Powinny się nam wyświetlić na dole reklamy, na które musimy wchodzić aby otrzymywać pieniądze(gdy klikniemy na link z reklamą musimy odczekać 30 sek. i włączyć następną. Dziennie jest ok. 25-30 reklam)
10. By sprawdzić ile już zarobiliśmy wchodzimy w zakładkę "My stats"
11. Po osiągnięciu sumy 10$ możemy przerzucić naszą kaskę na paypal wciskając przycisk "cashout"
12. Od tej chwili mamy do dyspozycji pieniądze, które można przeznaczyć na gry-online lub na inne wydatki w internecie.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Kasa przez internet

Post autor: Slayer »

Dostałeś już jakieś pieniądze? Tak że mogłeś je wydać, a nie u nich na liczniku.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Kasa przez internet

Post autor: luc_october »

taaaaka kasiora normalnie :D

no właśnie... dobiłeś już do tych 10$ i wypłaciłeś?
Awatar użytkownika
sQn
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 07-07-2009, 21:46
Lokalizacja: KMW
Ogrywam: Tekken 3

Re: Kasa przez internet

Post autor: sQn »

Jeszcze nie doszedłem do kwoty 10$, jeżeli dojdę to na pewno przeleję to na paypala, ale kumpel już nie raz tak robił więc to nie oszustwo :hyhy:
taaaaka kasiora normalnie :D
Nie mówię że jest to duża kasa, ale nie zaszkodzi kilka chwil poswięcić na klikanie reklam(co nie znaczy że musimy je oglądać :P ) a potem możemy sobie wykupić np. konto na rapidshare :D
Ostatnio zmieniony 18-08-2009, 10:08 przez sQn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Kasa przez internet

Post autor: Komandos »

Moim zdaniem szkoda czasu na takie klikanie w reklamy. W internecie najlepiej można zarobić na allegro, ebay lub pokerze. Oczywiście proste to nie jest, trzeba najpierw dać coś od siebie, ale potem zwróci się 100x... albo i nie ;)
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Kasa przez internet

Post autor: luc_october »

a ile masz w jakim okresie czasu? albo ten kolega...
Awatar użytkownika
sQn
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 07-07-2009, 21:46
Lokalizacja: KMW
Ogrywam: Tekken 3

Re: Kasa przez internet

Post autor: sQn »

luc_october pisze:a ile masz w jakim okresie czasu? albo ten kolega...
No jeżeli poświęcisz na to 5 minut dziennie to po miesiącu (mniej lub więcej) masz 10$, a jeżeli ktoś Ciebie poleci zakładając konto to dostajesz też kase za to co on klika ;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Kasa przez internet

Post autor: Komandos »

Jak już chcesz zarabiać na reklamach to polecam program, który instalujesz na komputerze i on sam wyświetla reklamy. Wystarczy, że masz kompa włączonego 8-12h dziennie i kasa sama leci :hyhy:
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Kasa przez internet

Post autor: luc_october »

to nie ma sensu się z tym męczyć. Ja czasem zaglądam na http://zlecenia.przez.net/

wymagane zdolności z dziedziny informatyki, ale nie tylko. czasem płacą za głupie posty na forum, choć tego nie próbowałem.

Ja czasem strugnę jakąś grafę i zdażyło się nawet że praktycznie za pół godziny roboty wpadło 100 pln.

lepiej się podszkolić i zacząć zarabiać robiąc coś, bo takie klikanie to jak gdzieś wyczytałem zajęcie dla nolife'ów.
hajduk1985
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03-10-2009, 17:10

Re: Kasa przez internet

Post autor: hajduk1985 »

Witam serdecznie. Chciałem napisać tutaj parę zdań na temat zarabiania przez internet.

Wiele osób może mieć wątpliwości, że zarobek poprzez klikanie w reklamy czy maile jest marny i nawet nie pokryje wartości straconego prądu!
Jeśli się nie będzie klikać systematycznie to na pewno.

Ale ile człowiek czasu i prądu straci siedząc przed komputerem, i tak naprawdę nic nie robiąc, gdy ściągamy film, lub muzykę z internetu - właśnie wtedy ( bo i tak komputer jest włączony) zaczynamy zarabiac - przy okazji. I przy tej okazji dziennie zarabiamy paręnaście groszy (na samym klikaniu - a są też inne formy zarabiania).

Gdy jesteśmy miesiąc w takiej firmie, zaczniemy dostawać więcej maili, kankursów klikaczy, klików, czy innych bonusów,
które pozwolą nam zarobić - i najważniejsze POLECENi

CZY SIĘ OPŁACA?? - Bądźmy szczerzy

Majątku nie zarobisz - przemyśl to!! Jeśli i tak komputer masz włączony i przy okazji - to TAK, opłaca Ci się to.
Nie zarobisz na mieszkanie^^ ale dorobisz do kieszonkowego na pewno. I jest w tych programach taka zasada, że czym dłużej jesteś tym bardziej Ci się to opłaca, na początku, stwierdzisz, że tyle klikam i dopiero np. ”30 gr” ? gdy przetrwasz 1 miesiąc, oni (te firmy) mają pewność, że nie jesteś oszustem i zaczną dopiero wtedy Ci wysyłać duuużo więcej maili i klików. I dopiero wtedy zaczyna się opłacać klikanie.

Po za tym warto dodać, że jest to najprostsza metoda zarabianie pieniędzy przez Internet. A żeby zarobić więcej, nie należy zapisać się do jednej firmy, tylko do kilka, i klikać, jednocześnie w ich maile. (Podwajasz swój zarobek i mniej czasu tracisz)

Osobiście polecam, ja już przetrwałem pierwszy miesiąc i teraz jestem po dwóch wypłatach, na własnej skórze poznałem, które firmy dają mało a które dużo, jedne na start dają 10 gr a inne 2 zł Co najważniejsze zawsze możesz zrezygnować! nic nie tracąc

Firmy z zakresu zarabiania w Internecie, które polecam i są wypłacalne:
http://centrumreklamy.com/pages/index.p … =hajduk1985
http://imperiumreklamy.com/pages/index. … =hajduk1985
http://pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=hajduk1985
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Tym razem

Post autor: KorAs »

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=korasx

Jest to link do strony gdzie łatwo zarobic w $$$ , ja juz na tym skorzystałem i zapraszam bo naprawde warto. Pozdro.
Obrazek
ziperziom
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05-11-2009, 12:18

Re: Kasa przez internet

Post autor: ziperziom »

Witam.
klikanie w reklamy się już wszystkim przejadło. Polecam stronkę lockerz.com
Może coś o niej:
lockerz.com jest to amerykański portal internetowy poprzez który możemy zbierać punkty czyli tak zwane: "PTZ". W zamian za punkty twórcy oferują bardzo przyzwoite nagrody. Strona jest również w pełni darmowa oraz elitarna ponieważ aby się zarejestrować potrzebne jest zaproszenie. Lockerz został założony w marcu 2009 roku przez byłego szefa serwisu Amazon.com

Za co zdobywa się punkty?
oCodzienne logowanie - 2 PTZ
oOdpowiedź na pytanie dnia - 2-10 PTZ
oGra po rejestracji - do 40 PTZ
oZapraszanie znajomych - 2 PTZ/znajomy
Przykładowe nagrody:
oPS3 SLIM - 625 PTZ
oXBOX360 ELITE - 675 PTZ
oiPOD Touch 64GB - 800 PTZ
oSkuter Piaggo Fly 150 - 7500 PTZ
Oraz masa innych takich jak: różne gry, aparty cyfrowe, deski snowboardowe, etc. ...
Aha mój e-mail. [email protected]
Liczę na dużą frekwencję:-)
:luka:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Kasa przez internet

Post autor: SubZero »

Szkoda tylko, że wszystkie nagrody (nie liczę jakichś badziewnych tapet) są 'chwilowo' (czytaj jakieś dwa miechy) niedostępne...
Krzychugora
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25-11-2009, 11:17

Re: Kasa przez internet

Post autor: Krzychugora »

Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Kasa przez internet

Post autor: Yamada »

Większej i bardziej nielogicznej bzdury nie widziałem. Typowa pułapka na naiwnych i to widać gołym okiem.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”