PRACOWNIK E-MAIL

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: KorAs »

Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z: [email protected]
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: eq2D »

Full pro - mail na wp. Dzięki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: Komandos »

eq2D pisze:Full pro - mail na wp. Dzięki.
Jak ktoś ma maila na wp to znaczy, że nie jest pro? Dziwny tok rozumowania :P
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: KorAs »

Wp czy Google jeden pies. A zresztą kto powiedział ze kozystam tylko z wp? Ale to nie o tym ten temat kto gdzie ma meila. Pozdro. Dzieki za wsparcie Komadnos :)
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: eq2D »

Jeśli ktoś chce kogoś zatrudniać, to znaczy, że posiada pieniądze na to, żeby płacić. Dziś założenie sensownej skrzynki pocztowej to kwestia paru minut i paru złotych. Jeśli ktoś chce mnie zatrudniać (dosłownie), a nie posiada nawet konkretnej skrzynki pocztowej - dziękuje, bo nie widzę profesjonalizmu w tym. To tak samo z domeną strony internetowej Twojego przyszłego pracodawcy - jeśli ma "cosik.interia.pl", to podziękujesz takiemu prędzej, to samo kiedy "biuro" okazuje się domem jednego z szefów w dzielnicy monopolowych.

Ponoć liczy się pierwszy kontakt, w dobie internetu schludnie wykonana strona internetowa i sensowny adres e-mail świadczą o pracodawcy. KorAs, Ty to lepiej jako radę odbierz, a nie dopierdalanie się z mojej strony. I nie jest to wyssane z palca - pracuję w Centrum Informacji o Rynku Pracy.

@Komandos
Wracaj do gier, myślenie zostaw innym.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: Komandos »

eq znam wielu profesjonalistów jak to nazwałeś, którym pewnie mógłbyś buty lizać, a mają skrzynki na wp, o2 itd. Tak samo jest wielu biznesmenów, którzy obracają milionami, a wyglądają jakby się ubierali w lumpexie. Pozory często mylą. Ciebie taki pracodawca nie interesuje to spoko, ale zachowaj swoje mądrości dla siebie ;)
@Komandos
Wracaj do gier, myślenie zostaw innym.
A ty zostaw takie teksty dla kumpli z podwórka, Panie profesjonalisto :hyhy:
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: luc_october »

Rzeczywiście tak czasem jest że zleceniodawcy podają jakieś prywatne maile które niezbyt dobrze się prezentują np. [email protected] :D
...ale nie jest to regułą że ktoś nie ma domeny i maila pro to nie warto się biznesować ;)

Ja poproszę o szczegóły na mojego full pro maila na googlu :D [email protected]
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: eq2D »

Zasada funkcjonowania prezentacji pracodawcy jest podoba do CV - pracodawca, jak pracownik przypadku CV, musi czymś się zaprezentować, bo sama oferta jest tylko częścią całości, który finalny odbiorca, potencjalny pracownik, będzie miał przed oczyma. Jeśli jedyną formą kontaktu ma być poczta elektroniczna, to w przypadku wiarygodnego i rzetelnego pracodawcy, będzie to coś, co nie wzbudza żadnych podejrzeń - choćby firmowa poczta. Jak zauważył luc, darmowa skrzynka nie zawsze musi oznaczać mało konkretnego pracodawcę, ale pomyślcie sobie, czy nie rozbawi Was mail od przyszłego pracodawcy, kiedy w dołączonej reklamie będzie widnieć nowa nazwa pampersów?

Komandos

Tak, tak. Ciekawe co Ty im liżesz. A jeśli paroletnie doświadczenie instytucji nazywasz cynicznie "profesjonalizmem", to może mi być tylko Ciebie zał. Cholera, ale jakoś nie jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: Komandos »

A odkąd to pracodawca się martwi jak go pracownik odbiera? On kogoś znajdzie tak czy inaczej. Wiem, że tak nie powinno być i wszystko powinno być full pro, ale w życiu jest inaczej zazwyczaj niestety ;) Eq chciałeś zaszpanować swoja wiedzą i pokazać jaki to jesteś zajebisty, ale tym razem nie wyszło. Sorry, no bonus.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: KRELIAN »

Każdy pracodawca się o to martwi - 'kogucie firmy' bo chcą wybić się wśród konkurentów, a korporacje w obawie przed czarnym PR'em, nieprzestrzeganiem CSR i wieloma innymi składowymi których objaśniać mi się nie chcę.

Polecam zapoznać się z zasadami biznesowego savoir vivre (który dotyczy zarówno pracodawców jak i pracowników), by nie mieć wątpliwości kto ma rację w tym temacie.

Komandos - podaj mi przykład szychy z oficjalną firmową skrzynką na komercyjnej poczcie. Z chęcią sprzedam ten żart w firmie. Swoją drogą sporo takich 'szyszek' ma pozakładane konta na naszej poczcie - niedawno jak zmienialiśmy serwy to się telefony krztusiły bo przecież 'interesy nie kwitną' :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: Yamada »

Komandos, małe masz doświadczenie, oj małe. Mail jest ważny. To tak jakbyś komuś zamiast ładnej wizytówki na dobrym papierze dał swoje namiary napisane na kartce papieru z zeszytu. Wejdź na jakaś stronkę z ofertami pracy jak pracuj.pl, wpisz "marketing internetowy" i w wynikach oblukaj na jakie maile śle się CVki. Widzisz tam jakieś interie czy wp? No właśnie.


P.S: z góry uprzedzam, ze to nie jest pojazd po Korasie ani nic takiego :) .
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: Komandos »

Ale ja nigdzie nie pisałem, że to nie jest ważne, po prostu nie należy opierać swojej oceny pracodawcy tylko na tym jaki ma adres maila. Luc wie o co kaman, a jak ktoś tego nie pojmuje, bo jest np. zaślepiony swoim 'jedynym słusznym' punktem widzenia to już nic nie poradzę.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: Yamada »

Dla klienta jest to zawsze ważne.

Jakbys kupil gre na allegro i by przyszedł ci mail proszący abyś przelał pieniadze na konto inne niz podane w aukcji to któremu byś bardziej ufał - [email protected] czy [email protected]?

Dla pracownika z kolei zależy - jak już byłeś w siedzibie firmy, wiesz jak to mniej więcej wygląda, poznałeś szefa itd to wtedy adres e-mail ci wisi. A w wypadku pracy przez internet, gdzie nie masz pojęcia kto jest twoim szefem, czy ta firma w ogóle istnieje, gdzie jest jej siedziba + tajemniczy e-mail na interii - podejmiesz ryzyko?
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: PRACOWNIK E-MAIL

Post autor: KorAs »

Widze ze tu niezła dyskusja sie rozwineła na temat mojego noob meila hehe :D nie wiem co w tym takiego nie pro moze moje imie a moze "projekt" a moze wp???? Poczta jak poczta dziła tak samo jak gmail czy inny chłam.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”