Tekken 6: Bloodline Rebellion

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: tejotl »

na wstępie witam wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum

no i od razu mam pytanie - wczoraj odebrałem pre-order T6 na PS3 - pograłem troche (głownie practice mode bo przesiadam się z pada na sticka) - zdecydowanie za mało, żeby wypowiadać sie o systemie walki czy tam zmianach (zwłaszcza że w Tekkenie mam ponad półtoraroczną przerwe), ale to co mnie interesuje to tryb online

wczoraj na szybko rozegrałem - czy tez raczej starałem się rozegrac 2 walki na łaczu 4 mb - no i lagi były tak duże, że nie było mowy o odpalaniu juggli - opóźnienie minimum 2 sek no i w obu przypadkach rozłaczyło mnie pod koniec pierwszej rundy
no i teraz mam pytanie czy ktoś grał więcej online i może powiedzieć coś konkretnego na ten temat - ja na swoje łacze nie narzekam - w SFIV bez problemu grało się czy to z Japońcami czy z Amerykanami

ogólnie nie wiem czy po prostu źle trafiłem przy tych dwóch walkach w T6 czy może tryb online jest skopany i nie ma co liczyć na komfortową grę z graczami z USA czy Azji
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Sylvan Wielki »

Rozegrałem grubo ponad 400 walk on line w SF IV. Tylko w kilku przypadkach lagi przeszkadzały. W T DR praktycznie nie można grać - często nawet basic nie wchodzą.
T6 dostanę jutro. Sprawdzę, napiszę jak jest. Niestety kilku znajomych, którzy już mają T6 piszą to samo. On line zawiódł.
Awatar użytkownika
Kisiel_i_Ciastka
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-10-2009, 22:15
Lokalizacja: Stąd ;)
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Kisiel_i_Ciastka »

Zależy na jakiej platformie :D Na Xboxie nie ma żadnych problemów z lagami czy spowolnieniami. Grałem już na Live i również nie narzekam :D Jak widać wydanie Tekkena na konsolę Microsoftu wyszło Namco na dobre :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Action »

Na X360 w większości przypadków gra się jak offline (i to nawet z hamburgerami), niekiedy występuje tylko mały, stały delay.
Awatar użytkownika
Kisiel_i_Ciastka
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-10-2009, 22:15
Lokalizacja: Stąd ;)
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Kisiel_i_Ciastka »

Offline? No ja bym nie powiedział, to że w Polsce nie ma jeszcze oficjalnego Xbox Live nie znaczy że wszędzie tak jest ;D Polecam chociażby Calla 4 albo Battlefield 1943, które wyszło specjanie pod Live ;D Sorry za offtop ;) wracamy do tematu T6.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

Na PS3 online jest dobry. Testowaliśmy z Brollymitsu i nie było czuć laga praktycznie.
Awatar użytkownika
Devijin5
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23-02-2008, 20:36
Lokalizacja: Zelów
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Devijin5 »

zgadzam sie na ps3 online jest dobry ^^ też testowlalem :)
Awatar użytkownika
Ignatius
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 29-10-2009, 21:33
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ignatius »

Czołem. Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, wypada się przywitać.

Wczoraj odebrałem przesyłkę z Tekken 6 w środku. Wystarczy powiedzieć, że jestem bardziej niż zadowolony. Aktualnie bawię się w Scenario Mode, który żywcem przypomina mi świetny Fighting Force. :D AI w roli kompana sprawdza się nieźle, choć na samym początku był raczej kulą u nogi. Im dalej przechodzimy w tym trybie, tym więcej wojowników możemy odblokować, by zabrać ich na Arenę, gdzie oglądamy opening oraz ending postaci (po przeprowadzeniu kilku walk).

Ukryte trofea odblokowują się w miarę przechodzenia właśnie tego trybu, co było dla mnie sporym zaskoczeniem. Oglądam sobie spokojnie przerywnik, a tu Achievement. xD

Azazel jest dość łatwym bossem do ubicia, ale o tym już w innym wątku.
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: tejotl »

ja jeszcze nie testowalem online, ale dzieki za Wasze opinie - w sumie jak przeglądałem inne fora to wszędzie są sprzeczne komentarze - więc podejrzewam, że wszystko zalezy od tego z kim się gra (w sensie odleglości)

co do tego Scenario Mode - sterowanie niszczy wszystko - mi nigdy nie przeszkadzały te Tekkenowe udziwnienia, dorzucane pierdołki itd. - ale skoro Namco uparło się, żeby głownym trybem single playerowej gry było coś na wzór chodzonej bijatyki to na bogów niech to dopracują
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Awatar użytkownika
Ignatius
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 29-10-2009, 21:33
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ignatius »

Szczerze, to sterowanie jakoś wybitnie mi nie przeszkadza w zabawie. Wystarczy używać "grzybka" do przemieszczania się, a krzyżaka do walki i jest wszystko cacy. Poza tym, tryb ten jest dość prosty do przejścia. Póki co (a patrząc na listę odblokowanych wojowników jestem za połową) ani razu nie dostałem wklepane.
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: tejotl »

na padzie moze jest to znośne - ja gram na sticku
co do poziomu trudności - to po przejściu odblokowuje się Hard-Mode - tutaj przeciwnicy troche bardziej ogarnięci są
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

Scenario to porażka, nie wiem czy w ogóle będzie chciało mi się to przechodzić. Za bardzo przekombinowali ze sterowaniem, mogli zostawić tak jak było w T5. Aż mnie dziwi, że Namco, które potrafiło zrobić świetnego Urban Reign, teraz wypuszcza takiego gniota.
Awatar użytkownika
Ignatius
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 29-10-2009, 21:33
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ignatius »

Właśnie mam na to nadzieję, bo do tej pory to raczej śmiech na sali. Co do sterowania na sticku wypowiadać się nie będę, bo nie znam.
Awatar użytkownika
Spyke18
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05-10-2009, 17:06
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Spyke18 »

To ja mam pytanie do tych co już grali
Czy Scenario można iść na 2 graczy ? Np z kumplem obok siedzącym a nie grać z AI?
I czy wiecie jak przerzucać ciosy następne jak damy hold (trójkąt) na practice bo z tego co widzę to żeby zmienić muszę znów włazić do menu ^^'
Awatar użytkownika
Ignatius
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 29-10-2009, 21:33
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ignatius »

Co do przerzucania, to nie mam pojęcia, ponieważ nie odnalazłem takowego sposobu. xD A byłby cholernie przydatny. Dlatego dołączam się do pytania. :)

Co do Scenario, to odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się tutaj. Z wypowiedzi wynika, że będzie możliwość gry co-op online, ale najpierw musi ukazać się patch (gdzieś w okolicach zimy). Niestety, offline co-op raczej nie uświadczymy.

Przed chwilą pękł ostatni przeciwnik w Scenario. Pod koniec było nieco trudniej, ale tylko ze względu na ilość przeciwników. Niestety (dla nich) i tak nie dali rady. :D W sumie najciekawszą walką było... Albo nie, nie chcę spoilerować. Ogólnie 1vs1. Fabuła układa się przyjemnie, a i kilka zwrotów akcji się trafi (nie, żeby niespodziewanie). Jak dla mnie - super.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”