Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Tekken 6 Online Multi - Tournament by Honmaru

[center]Obrazek[/center]

Tekken 6 zapowiada się na najlepszą bijatykę obecnej generacji. Mając tego świadomość wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno posiadaczy X360 jak i PS3. Zdajemy sobie sprawę, że gra dopiero weszła na rynek, jednak już teraz chcemy dostarczyć posiadaczom zarówno X360 jak i PS3 ogromnej dawki adrenaliny zapraszając jako pierwsi do wspólnej zabawy online. Stąd też zrodził się pomysł dwóch turniejów rozgrywanych równolegle - po jednym na każdą konsolę. Mamy nadzieję, że będziecie się bawić przynajmniej tak dobrze, jak my w trakcie organizowania dla Was tej przepełnionej emocjami tekkenowej uczty :).


Zapisy:

Aby móc przystąpić do turnieju należy zarejestrować się na specjalnie do tego przygotowanej stronie Tekken 6 Online podając swój nick, login, numer gg oraz konsolę na której chcemy wystartować.

Regulamin turnieju Tekken 6 (wspólny dla X360 i PS3):

1. Turniej rozgrywany jest w systemie Double Elimination, do którego należy się zakwalifikować awansując z rozgrywek grupowych.

2. Gramy 3 rundowe mecze do 5 zwycięstw, czas ustawiony na 60 sekund.

3. Punktacja: 3 pkt wygrana, 1 pkt remis, 0 pkt przegrana

4. Każdy gracz zobowiązany jest umówić się na walkę we własnym zakresie (PM na PSN/XBL, GaduGadu czy bądź nasz kanał IRC - #Honmaru@IRCHighway).

5. Wyniki walk podajemy na stronce "Dodaj wynik", która znajduje się w panelu użytkownika. Drugi gracz jest zobowiązany potwierdzić podany wynik.

6. Jeśli z jakichkolwiek powodów walka zostanie przerwana należy bezwzględnie dokończyć ją najszybciej jak się da. Wynik zostaje kontynuowany, tzn. jeśli zostały rozegrane dwie rundy, a trzecia była w trakcie z wynikiem w rundach np 1:1 należy ją kontynuować.

7. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.

8. Wszelkie próby oszustw (np. wychodzenie z gry podczas walki, podawanie fałszywych wyników) będą konsekwentnie karane.

9. Gracz rezerwowy może zostać przyłączony do turnieju tylko w przypadku, gdy osoba którą zastępuje rozegrała mniej niż połowę ogólnej liczby walk w grupie a jednocześnie wprowadzenie dodatkowego gracza nie będzie równoznaczne z przedłużeniem terminów. Walki osoby zastępowanej zostają anulowane a rezerwowy wchodzi do turnieju z czystym kontem.

Nagrody:

Jak już wspomniałem nagrody w dużej mierze uzależnione będą od frekwencji na poszczególną platformę. Nagrodą za pierwsze miejsce na PS3 będzie zestaw Gra na PC + film na DVD, zaś za drugie miejsce film na DVD. W przypadku konsoli X360 nagrodą za pierwsze miejsce będzie film na DVD.

Pozostałe kwestie:

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie związane z zasadami, czy terminem rozpoczęcia turnieju, dlatego też jakiekolwiek uwagi czy propozycje będą mile widziane w tym temacie.

Zaktualizowana lista uczestników

Termin rozpoczęcia turnieju:

Turniej rozpoczyna się dziś tj. 8 grudnia. Wszystkie pojedynki grupowe należy rozegrać do 16 grudnia do godziny 24:00. W przypadku Playstation 3 z każdej grupy wychodzą po 3 osoby, natomiast w przypadku X360 po 2 osoby. Poniżej odnośnik do poszczególnych grup.

Grupy

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć wszystkim uczestnikom powodzenia :) - Honmaru Team

[center]Obrazek[/center]
Ostatnio zmieniony 23-01-2010, 15:42 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 8 razy.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Sylvan Wielki »

Ale przecież on line w T6, jest tylko trochę lepszy niż tragiczna protoplasta w T DR.
Na grubo ponad 400 walk w SF IV, może kilka nadawało się na odsiew. A to co sprezentowało nam namco woła o pomstę do nieba.
Kilka osób z lity znajomych, którzy mają już T6 potwierdzają , te smutne słowa.
Ja rozegrałem kilkanaście walk i jestem zawiedziony. Srodze.

-_- sigh
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Sylvan Wielki pisze:Ale przecież on line w T6, jest tylko trochę lepszy niż tragiczna protoplasta w T DR.
Na grubo ponad 400 walk w SF IV, może kilka nadawało się na odsiew. A to co sprezentowało nam namco woła o pomstę do nieba.
Kilka osób z lity znajomych, którzy mają już T6 potwierdzają , te smutne słowa.
Ja rozegrałem kilkanaście walk i jestem zawiedziony. Srodze.

-_- sigh
Online jest dobry, tylko trzeba wiedzieć z kim grać ;) Zazwyczaj jak gram z Polakami i jest zielony pasek połączenia to gra się jak offline. Na chyba, że chciałbyś grać z hamburgerami, to już gorzej :P
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: K' »

Komandos pisze:Online jest dobry, tylko trzeba wiedzieć z kim grać ;) Zazwyczaj jak gram z Polakami i jest zielony pasek połączenia to gra się jak offline. Na chyba, że chciałbyś grać z hamburgerami, to już gorzej :P
Świetnie tylko w turnieju co da ci wiedza z kim grać skoro i tak nie będziesz przecież ustalał sobie swoich ewentualnych oponentów co jest przecież logiczne ;) Co za tym idzie lag będzie gdzieś tam czyhał nad graczem... Także chyba o to tu chodziło ;) Z drugiej strony z lagiem czy bez zawsze można spróbować swoich sił, a jak ma się focha na online w T6 to nikt przecież nam grać nie każe :D Jeśli uda mi się jakoś zrobić mój router to się zapiszę :)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Action »

Tyle, że TK6 naprawdę nie ma słabego online Jest naprawdę dobry, z europejczykami gra się najczęściej ekstra jak offline, z hamburgerami jest jedynie ostry delay (ale też nie zawsze), nawet do jednej sekundy. Może nie jest to poziom GGPO czy innego VF5 (gdzie nawet z japońcami można bezstresowo pograć), ale takiego netplaya pozazdrościłaby tekkenowi niejedna bijatyka. :)
Awatar użytkownika
Hamtaro
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 22-08-2007, 08:59
Lokalizacja: Jeet Kune Do dojo

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Hamtaro »

Fatalny pomysł zaraz po premierze teczki chcecie organizować turniej online. Uważam że powinniście odczekać co najmniej miesiąc czasu aż ustabilizuje się sytuacja i gracze oswoją się i z grać oraz systemem (mowa o nowych graczach) oraz z opcją online która troszkę kuleje a możliwym jest ze jeśli tak dalej pójdzie to wyjdzie jakaś łatka która polepszy sprawę.
Kyo says: "Kono teidoja doujinai kara...Honki de ikuze!" which means "So you aren't perturbed by just this...Let's go all-out!"
Ryu says "Koi!", this means "Come!"
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Moje dzisiejsze walki z Frizenem i AC - praktycznie zero laga



To chyba wszystko w temacie słabego online :hyhy:
Ostatnio zmieniony 02-11-2009, 03:01 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: master »

No widze Komandos ze juz grasz w T6, ja niestety gram u znajomego na x-boxie i jest nawet spoko. Troche trzeba pograc zeby cos potrafic:) dla przykładu mam fajny filmik jak grają w tekkena 6 - skosniaki:) miłego oglądania i trenowania bo troche trzeba.......nam!!!

Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Sylvan Wielki »

Komandos pisze:
Sylvan Wielki pisze:Ale przecież on line w T6, jest tylko trochę lepszy niż tragiczna protoplasta w T DR.
Na grubo ponad 400 walk w SF IV, może kilka nadawało się na odsiew. A to co sprezentowało nam namco woła o pomstę do nieba.
Kilka osób z lity znajomych, którzy mają już T6 potwierdzają , te smutne słowa.
Ja rozegrałem kilkanaście walk i jestem zawiedziony. Srodze.

-_- sigh
Online jest dobry, tylko trzeba wiedzieć z kim grać ;) Zazwyczaj jak gram z Polakami i jest zielony pasek połączenia to gra się jak offline. Na chyba, że chciałbyś grać z hamburgerami, to już gorzej :P
To faktycznie dobry. Chociaż, może i dobry, ale mało uniwersalny i ograniczony.
Co mi po samochodzie, który dobrze jeździ po wiejskich drogach, ale już w mieście się rozkraczy....
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Pitrex »

Proszę o wypisanie z turnieju. Pozdrawiam
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Sytuacja z online w tk6 jest taka jak z 3. Trzeba znalesc osobe z dobrym laczem i mozna jechac :)
limakketrab
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 01-11-2009, 10:35
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: limakketrab »

Komandos mam tylko takie pytanie. W jaki sposob grasz w tekkena 6 BR?
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

"Zgodnie z tradycją, premiera gry miała miejsce najpierw na automatach, gdzie doczekała się późniejszej aktualizacji w postaci Bloodline Rebellion. Konsolowa wersja nie posiada wprawdzie tego podtytułu, ale zawiera wszystkie dodatki z tego rozszerzenia."
krycho84
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10-11-2009, 11:49
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: krycho84 »

mam pytanie na temat turniuju online bedziecie korzystac z irca na tej stronie?bo wole sie dowiedziec bo jutro ma mi przyjsc kurierem tekken 6
krycho
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Pierwszy post zaktualizowany.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”