tekken na dysk

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

tekken na dysk

Post autor: trafl »

Krótko. Dziś włączam tekkena i i sie gra zacina. Ok zdarza się. Ale sie juz włączyć nei da! nie widzi płyty. Więc... jak juz ją zauważy to chcę przegrać na konsolę. Nosz pieć dni minęło i chyba do sklepu odniosę... No ale do rzeczy, jak tu przegrać grę na dysk konsoli.
ornit
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 20-08-2009, 13:40
Lokalizacja: z piwnicy mamusi
Kontakt:

Re: tekken na dysk

Post autor: ornit »

trafl pisze:Krótko. Dziś włączam tekkena i i sie gra zacina. Ok zdarza się. Ale sie juz włączyć nei da! nie widzi płyty. Więc... jak juz ją zauważy to chcę przegrać na konsolę. Nosz pieć dni minęło i chyba do sklepu odniosę... No ale do rzeczy, jak tu przegrać grę na dysk konsoli.
Zakładam, że masz X360. Kiedy włożysz płytę do napędu powinna się pojawić ikonka Y. Wciśnij Y na padzie i wybierz "instalacja na hdd". Takie zgranie jednak nic ci nie da skoro, czytnik gry nie "załapuje", bo bez względu na to czy nagrana na dysk czy nie, wymagana jest płyta.
Może nie płyta a czytnik ci się po prostu wali...
Obrazek
Awatar użytkownika
kaczmar456
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 29-05-2009, 15:09
Lokalizacja: Warka
Ogrywam: TTT2, SFxT
Kontakt:

Re: tekken na dysk

Post autor: kaczmar456 »

Aby w PS3 zainstalować grę na dysk, trzeba wejść w opcje gry i tam jest "Install Game" wchodzimy i kierujemy się instrukcjami instalatora. Po ok. 5-10min gra zostaje zainstalowana na dysk twardy konsoli. Są też gry, które automatycznie wymuszają proces instalacji na dysk. ale płytka jest wymagana, żeby grać
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: tekken na dysk

Post autor: trafl »

Właściwie mam tekkena na ps3 (tu należą się przeprosiny bo oczywiście nie napisałem co mam) ale na xbox info też się przyda. Niestety inna gra na ps3 też nie chodzi wiec to laser... W każdym razie dowiedziałem się jak przegrać grę na obie konsole, i chyba w tekkenie zrobiłem to przez przypadek bo mam szybkie loadingi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”