Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
koperek7
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 12-08-2009, 14:22

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: koperek7 »

dzięki wielkie
grubytm79
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22-02-2009, 19:54
Lokalizacja: częstochowa

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: grubytm79 »

jak zagrać w turnieju ??
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: EasY_PL »

zapisz sie po prostu... jeśli chodzi o turniej online to wchodzisz na forum do odpowiedniego działu piszesz posta ze swoim nickiem i numerem gg

jeśli o turniej "pod namiotem" bierzesz pada, opcjonalnie może być że płacisz wpisowe i jesteś :P
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
eclipse262
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06-10-2008, 10:09

siemanko juggle gwaranty itd itd

Post autor: eclipse262 »

moze mi ktos podeslac kiste juggly dla henka i wogole wszystko co on potrafi bo nie moge nigdzie znalezc a cos ciezko mi idzie samemu ...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: Dumian »

Raczej nikt ci nie podeśle "wszystkiego co on potrafi" ale możesz sam zobaczyć move listę i pooglądać walki na Youtube w celu wyłapania różnych akcji w VS.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
eclipse262
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06-10-2008, 10:09

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: eclipse262 »

dzieki za pomoc w sumie o youtube nawet nie pomyslalem a juz widzialem ciekawy ;) zawsze lepiej z kartki jechac no ale komu sie chce to sisac do t3 to zeszycik mialem :D pozdro
Awatar użytkownika
GrafPL
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 02-11-2009, 06:16

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: GrafPL »

naprawdę, niezły poradnik, podro ;7
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: K' »

https://www.youtube.com/LevelUpYourGame

Polecam obadać początkującym Tekkenowcom, chłopaki nawet składnie objaśniają cały system. Dla wyjadaczy jak na razie nic nowego, jednak chłopaki z USA obiecują więcej ciekawego stuffu dot. konkretnych postaci w następnych "odcinkach". Prowadzi to m.in zwycięsca EVO 09 jeden z lepszych graczy Lawem ze Stanów - RIP :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: KRELIAN »

Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: Action »

Na szybkiego dwie uwagi.

Trofea z PS3 nie różnią się praktycznie niczym (prócz systemu punktowania) od achievementów, więc bez problemu można by to przypisać również osiągnięciom z X360.

"Pomagaj swojemu partnerowi (Alisie, a później Ravenowi)" - W momencie gdy gracz zechce zagrać Alisą lub Ravenem, AI kieruje Larsem.

No i takie spostrzeżenie.

Przy pierwszym uruchomieniu tekkena (lub samego SC, już nie pamiętam) postać wybrana jako "ulubiona" automatycznie staje się grywalna w Scenario Campaign.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: KRELIAN »

"Pomagaj swojemu partnerowi (Alisie, a później Ravenowi)" - W momencie gdy gracz zechce zagrać Alisą lub Ravenem, AI kieruje Larsem.

Przy pierwszym uruchomieniu tekkena (lub samego SC, już nie pamiętam) postać wybrana jako "ulubiona" automatycznie staje się grywalna w Scenario Campaign.
W sumie wiedziałem o tym, ale wydawało mi się to na tyle mało istotne, że tego nie napisałem, ale ok - dodane.
Trofea z PS3 nie różnią się praktycznie niczym (prócz systemu punktowania) od achievementów, więc bez problemu można by to przypisać również osiągnięciom z X360.
O tym w sumie też wiedziałem stąd zaznaczyłem, że również posiadacze X360 mogą z tekstu korzystać, ale nie gram w to na X360, więc jeśli masz czas i ochotę, to zarzuć mi ten system punktacji (najlepiej na pm) a ja zrobię update.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Tazzz
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 01-03-2010, 15:30

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: Tazzz »

Kilka pytanek:

1. Są jakieś fajne sposoby na łatwiejsze wykonywanie multi-rzutów (King, Nina). Pamiętam jak kiedyś robiłem Kingiem robiłem potrójny zaczynając od d/f+1+2, ale za Chiny mogłem zrobić czwartego
2. Czy da się zablokować u/f+3 Heihachiego, bo o ile pamiętam nigdy nie udało mi się tego zablokować, a nie jest oznaczony wykrzyknikiem
3. Jakim grając w Arcade Mode w T5 Beak zrobił mi coś takiego: Jakiś Juggle Starter,3+4,3+4,3+4 Przecież to jest fizycznie niemożliwe
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: K' »

1. Spróbuj zbindować sobie przyciski 1+2 itp. mniejsze ryzyko błędu w wklepaniu kombinacji. Najlepiej poszukaj list z multisami.
2. u/f+3 Heńka można spokojnie blokować stojąc przy u/f+3:4 chyba trzeba było przytrzymać tył.
3. 3+4 Baeka w jugglu wchodzi bez problemu można chyba nawet walnąć to po wybitce 4 razy pod rząd (najlepiej buforują 3 bądź 4) tylko trzeba przechodzić do flamingo po każdym 3+4 - czyli robisz to 3+4,f
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: Komandos »

3. 3+4 Baeka w jugglu wchodzi bez problemu można chyba nawet walnąć to po wybitce 4 razy pod rząd (najlepiej buforują 3 bądź 4) tylko trzeba przechodzić do flamingo po każdym 3+4 - czyli robisz to 3+4,f
Ja się uczyłem z tego tutoriala- .
Damian55
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 07-11-2009, 20:07

Re: Szkółka Tekkena dla początkujących [poradnik]

Post autor: Damian55 »

Ostatnio próbuję wymasterować się w kontrowaniu, ale nie mogę nigdzie znaleźć info a propos parowania ciosów od dołu... czasem mi to wychodzi, ale nie wiem jak to zrobić. Ktoś mi powie? ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”