Co to jest boot up key?

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Katia
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 06-11-2009, 22:08

Co to jest boot up key?

Post autor: Katia »

Wie ktoś z Was co to jest boot-up key? Brakuje mi już ostatnich trofeów, a to jest jedno z nich: •No Key For Me: Clear the Millennium Tower stage without the boot-up key in Scenario Campaign Mode. (przejdź eram Millennium Tower bez używania "boot-up key") Nie mam pojęcia o co tu chodzi.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co to jest boot up key?

Post autor: Action »

W Scenario Campaign przejdź stage Millennium Tower bez pomocy Nancy.
Katia
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 06-11-2009, 22:08

Re: Co to jest boot up key?

Post autor: Katia »

A wiece jeszcze co to jest upgrade assistant?
Katia
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 06-11-2009, 22:08

Re: Co to jest boot up key?

Post autor: Katia »

i czy ta misja by pokonac dziesieciu alienów, to chodzi o te stworki co chodzą po niektorych levelach?
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Co to jest boot up key?

Post autor: tejotl »

upgrade assistant - przy przechodzeniu poszczegolnych lvl w Scenario Mode dostajesz czasami info ze "Alisas AI has been upgraded to... [cyferka]"
max lvl AI to 10 - żeby go osiągnąć trzeba (o ile dobrze pamiętam) przejść wszystkie plansze w Scenario Mode (ta na pociągu z Devil Jinem i także te ukryte na Hard Mode - z Mokujinem i Yoshim)

co do Alienów - to tak - czasami po rozbiciu skrzynki (np w lvl z Jack-6) albo po prostu samoistnie wyskakuje mały alien i zaczyna odskakiwać/uciekać - trzeba go sieknąc nim zdązy zniknąc wtedy wylatuje z niego kasa - trzeba złapać 10 alienów, ale można to zrobić przez powtarzanie w kółko jednej planszy
ten konkretny lvl z Jack-6 ma tę zalętę, że czasami przy walce z jednym z dużych robotów z góry spada jednocześnie kilka alienów - nie wiem od czego to zależy, ale to dobra okazja, żeby zdobyć bez trudu trofeum
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”