Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

1234foxfox
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 03-11-2009, 00:28

Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: 1234foxfox »

Mnie spotkało między innymi:
- Wybieranie Eddyego(Christie) i graniu na pałe wciskajac ciagle X i O.
- Robienie z 3-5 łapanek na runde
- Zero juggli tylko podstawowe ciosy
- Granie Beakiem używając głownie nogi na low
- Ta jedna miażdżaca fala ciosów Lily(przez które uważam, że to postać mocno przesadzona) powtarzana w nieskończoność
- Granie Lawem używając na okrągło podcinki i chytów
- I to co mnie za przeproszeniem wk**wia najbardziej to to, że kiedy mam mało życia, bądź przeciwnik ma mało życia to wali same podcinki, kicki w low itp oby tylko wygrać
ornit
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 20-08-2009, 13:40
Lokalizacja: z piwnicy mamusi
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: ornit »

Ale wygrywasz z nimi czy przegrywasz?
Obrazek
Awatar użytkownika
HeadShot
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 12-07-2009, 11:40
Lokalizacja: Honmaru ;]
Ogrywam: Skyrim,DBVictory,Tekken 3

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: HeadShot »

haha... no własnie wygrywasz czy przegrywasz.... mi się wydaję że wygrywasz taka grana nazywa się na "JANA" xDD
https://www.youtube.com/user/Escudo95
My Production TM

Takken Favourite Character:
+++ Devil Jin
Eddy Gordo
Jin Kazama
King
++ Kazuya Mishima
+ Armor King
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: tejotl »

czy przez termin "łapanka" masz na mysli rzuty? jeśli tak to nie bardzo rozumiem w czym problem
jakiś limit rzutów na runde?

takie wymyslanie dziwnych reguł "dobrej gry" chyba nie ma sensu? no chyba, że mówisz o sytuacjach w których przeciwnik korzysta z laga (gdzie bardzo trudno blokować unikać np kopnięc Hwo/Baeka)
to osobna kwestia i jak dla mnie wszystko mozna zrzucić na beznadziejny online

jak dla mnie lamerstwem jest zakładanie 4 osobowego lobby i w momencie w ktorym host przegrywa walke (czyli spada na koniec kolejki) to konczy sesje - to jest dopiero lamerstwo i brak szacunku dla czasu innych
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Kazio Mishima
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 01-11-2009, 10:17
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Kazio Mishima »

Ja mam tak samo.Law podhacza mnie i robi salto.Lili skacze jak walnieta.Eddy lub Christie gdy leże na ziemi nie dadzą wstać bo (nie wiem jak to nazwać)robią gwiazde xD
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: vho »

Jest jedna rada dla 1234567890foxfoxa i Kazia Mishimy. A mianowicie - poćwiczcie :rotfl:
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Yamada »

Ehh jak czytam takie tematy to przypominają mi się piękne czasy T3O na kailerze :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Komandos »

Kazik i Fox, jeśli gracie z przypadkowymi noobkami to sami jesteście sobie winni. Poszukajcie na forum tematu, gdzie są podane namiary na graczy online i z nimi się ustawcie na granie.
Awatar użytkownika
Traitor
Beginner
Beginner
Posty: 23
Rejestracja: 01-11-2009, 16:51
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Traitor »

- Wybieranie Eddyego(Christie) i graniu na pałe wciskajac ciagle X i O.
- Granie Beakiem używając głownie nogi na low
- Ta jedna miażdżaca fala ciosów Lily(przez które uważam, że to postać mocno przesadzona) powtarzana w nieskończoność
- Granie Lawem używając na okrągło podcinki i chytów

Mam to samo, to jest takie wkur... Najbardziej ci co graja lawem >.<
Kazio Mishima
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 01-11-2009, 10:17
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Kazio Mishima »

Komandos-->Może masz rację....Nie zawsze na szcęście trafia się noob ale w większości przypadkach tak i nigdy nie wyjdę z tego 4 dana <chlip><szloch>
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: kemot722 »

Traitor pisze:- Wybieranie Eddyego(Christie) i graniu na pałe wciskajac ciagle X i O.
- Granie Lawem używając na okrągło podcinki
Coś nowego od złotych czasów Tekken 3? :P To już w Tekken 3 irytuje.
1234foxfox
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 03-11-2009, 00:28

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: 1234foxfox »

Jasne, że w większości przypadków wygrywam z takimi pałkami, ale chodzi o to że irytujące jest jak czasami takiemu uda się fartem wygrać.
Komandos pisze:Kazik i Fox, jeśli gracie z przypadkowymi noobkami to sami jesteście sobie winni. Poszukajcie na forum tematu, gdzie są podane namiary na graczy online i z nimi się ustawcie na granie.
I co będę się specjalnie ustawiał na walki z graczami z forum? ... Wchodze na online i gram kiedy mam czas. Może po przeczytaniu takiego tematu, większośc panikarzy(same ciosy na low pod koniec walki) zmieni swój 'styl gry'
tejotl pisze:czy przez termin "łapanka" masz na mysli rzuty? jeśli tak to nie bardzo rozumiem w czym problem
jakiś limit rzutów na runde?
Gdzie ja napisałem, że jest jakiś limit? Po prostu można by było grac trochę bardziej fair przy takim kiepskim online gdzie naprawdę trudno uwolnić się z chwytu czy nawet zablokować cios na low
vho pisze:Jest jedna rada dla 1234567890foxfoxa i Kazia Mishimy. A mianowicie - poćwiczcie :rotfl:
Najpierw sprawdź jaki mam nick, a potem się do mnie odzywaj
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Yamada »

Nie grajcie rankingów, tylko player matche.
Obrazek
Kazio Mishima
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 01-11-2009, 10:17
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Kazio Mishima »

Yamada-->No ale jak ktoś chce sobie rangę nabić to player match odpada.
A i jeszce jedno.Nie o to mi chodziło z tymi noobkami,że przegrywam z nimi bo non stop robią to samo.Chodziło mi o to o co użytkownikowi o strasznie długiej ksywce:D,że to trochę nie fair.Opowiem Wam historię z życia wziętą,której doświadczyłęm 15 min temu xD.
Dałem na ranking match no i wyszukiwało mi mojego przyszłego opponenta.No i znalazł Brazylijczyka o brązowej cerze (nie jestem rasistą;),był nim niejaki Eddy Gordo.No i gramy pierwsza runda spoko,graliśmy jak równy z równym ja Kazkiem on Eddym.No i niestety w pierwszej rundzie objawił się mi jego styl.Znany na całym świecie NOOBSTYLE!!!!Nonstop mi robił thomasa no i oczywiście x+o kiedy leżałem.Ale już nabrałem większego doświadczenia i pokonałem go w pierwszej rundzie.Drugą też wygrałem.Trzecią przegrałem niestety no bo jak się jest noobkiem właśnie typu ten gracz co grał Eddym to się idze na całego.No i w trzeciej go pokonałem ale musiałem użyć do pomocy słynnego tak zwanego "wirka" od Kazka.Z przykrością muszę stwierdzić,że ten co grał Eddym to był Polak:(.75% moich meczy to były przygody z noobkami.I to by było na tyle także proszę nie mówić,że muszę potrenować bo zacząłem swoją przygodę z Tekken 1 i wiem co nieco o tej grze.Pozdro;)
Ostatnio zmieniony 07-11-2009, 17:11 przez Kazio Mishima, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Frizen »

To idz pograj w tibje i tam sobie lvle bij. Akurat Eddy i Christie sa jednymi z gorszych postaci na "nie dawanie wstac".TAK SIE GRA W TA GRE. Jak wam nie wychodzi to sie nauczcie grac a dopiero pozniej wylewajcie zale na forum. Jak ktos uzywa duzo lowow to uzywajcie duzo niekaralnych low crushy na mid. Takich tez nie mozna zlapac (chyba ze air throwa ktos robi). Online sie tez oplaca schylac duzo na pale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”