Pełnometrażowy film Tekken

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: Milly »

to pewnie portugalczyk który przybył do brazylii bo włączyła my się opcja "spuszczenia wpier-do-lu wszystkim najlepszym wojownikom na świecie" i został bo zakochał się w pięnych plażach i dziewczynach w bikini :P
Grzesiu, ortografia się kłania, nie azyl'a tylko 'azazel'a (nie będzie go bo film już kręcą a gra jeszcze nie wyszła) a king będzie, spokojna głowa :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Grzesiek96
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 30-01-2009, 11:17
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: Grzesiek96 »

Całe szczęście, że kotek będzie :], sorki za ortografię, bo tamto na szybko pisałem.Przecież gra już jest w Japoni, już dawno !
(\__/)
(O.o )
(> < )
To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: Di »

O Chanie było już na stronie głównej, ale warto dodać, że Paula zagra Ron Perlman znany z Hellboy'a, a w postać Hwoaranga wcielić się ma James Franco (rodowity Koreańczyk, nie? ;] ), odtwórca jednej z głównych ról w trylogii o Spider-Manie.
Awatar użytkownika
Gotix
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 31-12-2006, 09:03

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: Gotix »

Witam ponownie. :hyhy:

W moim kręgu chodzą słuchy, iż rolę Tekkenowego Wrestlera, wzorowanego na postaci puroresu (japoński wrestling) zwanego Tiger Mask, King'a, ma zagrać amerykański profesjonalny wrestler - Batista. Cóż, jestem wielkim fanem wrestlingu od nie przerwalnie dwóch lat, więc jestem nieco obeznany w tej dziedzinie. Batista jest słabym wrestlerem, nie posiada żadnej techniki, wszystko zawdzięcza swojej masie mięśniowej (kreatynie or smt..) a przy mikrofonie, można powiedzieć, również ssie. Po za tym, The Animal jest IMO za "wielki" na rolę King'a. Jeśli koniecznie chcą, żeby rolę wrestlera odegrał wrestler, to powinien być to Jack Swagger. Ma dobre umiejętności aktorskie, trochę "sepleni", ale to nie jest ważne z prostego powodu, King nic nie mówi. Drugim kandydatem jest syn legendarnego "The Million Dollar Mana" Teda DiBiase, Ted DiBiase Jr. Zagrał już jednym filmie, który jeszcze nie wszedł na ekrany. Jego tytuł brzmi "The Marine 2", w poprzedniej części zagrał John Cena, równie drewniany w ringu jak Batista, jednak ma mocne aktorskie skille. DiBiase jest młody i jeżeli filmowy King miałby walczyć w ringu, to Ted spokojnie byłby w stanie przeciągnąć rolę King'a.
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: EasY_PL »

a mi sie wydaje że na King'a pasuje jak nikt "The Rock" :P
zawodowo już nie walczy... ale tak... meksykańska karnacja jest... power chłopak ma... i nie jest taki sztywny...
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: psycho4rent »

A nie lepiej Rey Misterio. Spójżcie na niego. Wypisz, Wymaluj - King.

Obrazek
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Nilphilius
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29-08-2009, 13:23

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: Nilphilius »

Witam wszystkich. Mam dla was dość ciekawą informację otóż 28.10.2009 na kanale PLANETE został puszczony program " Sceny z życia kaskaderów " odcinek 9 i 10. Zwracam na to uwagę ponieważ pokazywali sceny z filmu Tekken. Program leciał o 6.45 ale załapałem się na pokaz sceny walki Jina z Yoshimitsu, która była powtarzana kilka razy gdyż aktor grający tego drugiego nie wiedział nic w masce a miał wykonać obrót w powietrzu. Była także scena w której Jin uciekał przed ścigającym go zabójca skacząc z dachu na dach ( 8 metrów wysokości ). Nic więcej nie mogę powiedzieć widziałem tylko końcówkę programu ale może komuś uda się go znaleźć na necie.
Awatar użytkownika
Gotix
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 31-12-2006, 09:03

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: Gotix »

H! Vltg3 pisze:A nie lepiej Rey Misterio. Spójżcie na niego. Wypisz, Wymaluj - King.

Obrazek
Ryjek jest kurduplem, a King jednak jest trochę wysoki. Wyobraź sobie co by było, jakby Rey stanął przy takim wysokim Heihachim, czy nie wiem kim. Wzrost musi być mniej więcej wyrównany. Po za tym Rey nie ma umiejętności aktorskich, nigdy nie grał w filmie.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: Dumian »

Kto by pomyślał, że premiera filmu Tekken odbędzie się tak niespodziewanie, bo pewnie nadal (3 dni po premierze) większość nic o tym nie wie;). Więcej na ten temat tutaj, a nam pozostaje jedynie nacieszyć oko plakatem.

Obrazek
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: K.O.zuya »

Najs. Mam nadzieję że film pokaże sie w Polsce, a także że będzie dobry.
Nilphilius pisze:pokaz sceny walki Jina z Yoshimitsu
...mam nadzieje że Yoshimitsu też będzie WYMIATAŁ :)
ps olśnijcie mnie , bo nie moge skojarzyć kto to w lewym górnym rogu?:P
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
Awatar użytkownika
Vegito
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 22-02-2009, 22:04

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: Vegito »

K.O.zuya pisze: ps olśnijcie mnie , bo nie moge skojarzyć kto to w lewym górnym rogu?:P
Prawdopodobnie Kazuya


Wolalbym zeby stworzyli cos w stylu "FFVII:AC" w wykonaniu komputerowym, przynajmniej nikt by nie nazekal,
ze postacie nie wygladaja tak jak nalezy a glosy podkladaly by osoby ktore to robily do gry. No ale na pewno
nie chcialbym widziec czegos w stylu "Matrix" ktorego chyba nie musze wyjasniac by wygladalo bardziej realistycznie,
niz ow film, mozna pominac fakt iz Kazuya i Jin maja Devil Gen, a Heniek chowa szokery za opaskami,
im mozna by dac jakies sceny rodem fantazy wkoncu nie wiadomo jak taki diabel by sie tlukl w realu ;].


Moze to wrednie zabrzmi i nie przekona o tym ze uwielbiam Tekkena ale z calego serca zycze zeby ten film byl
najwieksza klapa tysiaclecia.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: SubZero »

Vegito pisze:Moze to wrednie zabrzmi i nie przekona o tym ze uwielbiam Tekkena ale z calego serca zycze zeby ten film byl
najwieksza klapa tysiaclecia.
Ciężko będzie, DB Evolution wysoko poprzeczkę postawił :P
Nerobianco
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 05-11-2009, 11:55
Ogrywam: Mortal Kombat, TTT2, Soul Calibur V
Kontakt:

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: Nerobianco »

Bez trailera i "żadnych" zapowiedzi, jesteśmy już po premierze ? W ten film muszą nie wierzyć sami twórcy, albo wprost przeciwnie, film jest tak dobry że obejdzie się bez promocji ; ) Próbowałem znaleźć ten program z Planete w internecie ale nic z tego. Wnioskując z plakatów to raczej tak nędznie troche ...
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Pełnometrażowy film Tekken

Post autor: kemot722 »

Trailer i zapowiedzi były, ale jakieś ciche i ledwo docierały do granic naszego kraju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”