Sporty Xtramalne

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Sporty Xtramalne

Post autor: Nadine »

Czyli snowboard narty deski rolki bmx itp. Czy warto zaczac sie tym bawic? Wasze wypoweidzi na temat Xtrame Sports. Moze wykreciliscie jakis ciekawy trik? Wasze osiagniecia i nietylko. POprostu wszysstko co sie laczy z Xtrame. Moga byc smieszne historie zwizane np z czyjims upadkiem itp. Jesli nie macie takich zainteresowan to nic tez piszcie. Chociazby czy chcilibyscie tylko pokrytykowac ktoryc ze poortow. Lecz mam nadzieje ze tak zle to niebedzie i temat sie spodoba :)

Mysle ze temat jest dobry i powinien sie chociaz troche spodobac :)


Piszcie o wszystkim co wam przyjdzie do glowy

Pzdro
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Action »

nadine pisze:Moze wykreciliscie jakis ciekawy trik?
Gdybyś mnie widziała w zimę na snowboardzie.... lot na dystans 4 metrów z upadkiem na plecy.... bliskie spotkanie z drzewem.... :rotfl: a co do Deskorolki to jeżdżę już od 6 lat (nie na okrągło) i umiem robić Ollie (gorzej jak bym tego nie umiał :rotfl: ), Grindy a także Flipy (Kickflip czasem Heelflip) niestety w moim przypadku gorzej jest z Grabami, które mi nie wychodzą... :(
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Nadine »

Widze ze tez czyjesz te kimaty :) ja kiedys jezdzilam na desce a raczej probowalam i mi nie szlo. wole spokojne ogladac w chacie ta kompie czy w telewizji jak inni to robia. najbardziej kocham snowboard. najlepsze sa wywrotki.


pisz cos jeszcze o tym :)
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Oen »

Ja kocham snowboard, udalo mi sie nawet kiedys wjechac w krzaki :P
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Nadine »

ja tez kocham wszystkie te sporty ale z daleka bo kiedys sie omalo nie zabilam

wole nie ryzykowac zycia

chociaz u mnie to niemozliwe bo ja zawsze sie pocham w tarapaty i se znowu cos polamie jak ostatnio
he he :P

[ Dodano: 2006-07-24, 12:33 ]
Macie tu pare ciekawych filmow :)

Jak nie chcecie pisac to sobie poogladajcie
Sa krociotkie dlatego tyle ich jest :P

















Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: KorAs »

Ja tez ja tez jezdze na desce ojjj długo jus ale mam tez duzą przerwę ale Ollke ptrafie (wow) pare slideów kick flipa.....i tam jeszcze troche w sumie nie wiele bo kiedys rypnołem w asfalt szczeną i mi sie troche odechciało uczyć czegoś nowego :P
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Nadine »

i masz racje jak masz sie zabic to lepiej nie jezdzij...

ile razy ja sie polamalam na desce o masakra i nadal zyje...ale starzy to mi deske kiedys chowali bo sie bali ze jak ktoregos dnia wyjde z chaty na skate park to juz nie wroce

ps teraz juz zadko jezdze
:P :P :P
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Aserot »

Ja wczoraj dokonałem tego co planowałem od urodzin i pierwszy raz skoczyłem z spadochronem. Co prawda pierwszy raz w tandemie ale naprawdę nie ma co narzekać, no może jedynie na jedno jest to zaraźliwe jak cholera czyli skoczysz raz skaczesz cały czas :D. Będę musiał na nowo zaplanować budżet na następne parę miechów i chyba X i PS3 muszą poczekać na lepsze czasy :), bo teraz prymat ma kurs AFF na skoczka :P. Gorąco polecam każdemu spróbować bo naprawdę trudno wrażenia opisać słowami.

Btw pozdrowionka dla Marty, Shreq'a, Tracy i Henika z ekipy skydive.pl za zapewnienie mi i kumplom mocnych wrażeń i zarażenia nas tym bakcylem. I dla Ilonki z Krakowa że chciała zostać przewodniczką dla takich wariatów z Skoczowa.

P.S.

Jak by ktoś z Honmaru miał też cheć zobaczyć Rysy z 4000 m jak ja i brat to niech wali do mnie na GG. Choć wszystko zależy od pogody bo sezonik powoli dobiega końca wiec przypuszczalnie dopiero na nastepny rok będziemy planować wypad ??
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Bury »

Aserot witam w gronie skoczkow..xD .Ja pierwszy raz skoczylem na 18 urodziny,pozniej jeszcze 3 razy,nie bede sie rozpisywal co to za uczucie bo nie da sie tego wyraznic zadnymi slowami,(racja Aserot??;p),no chyba ze wooooooooooooooow ....Najlepsze 50 sekund(swobodne spadanie) mojego zycia.Teraz staram sie dziewczyne namowic na skok ,ale raczej nic z tego nie bedzie bo to panikara jest ;p.Narazie zbieram fundusz na nast.skok ,600 zeta piechota nie chodzi -=( plus kasa za film na dvd.Aserot brales skok z filmem??Ja jak obejrzalem jakie miny robilem podczas skoku to myslalem ze umre ze smiechu.

Co do innym zajawek uwielbiam freestyle motocross(ogladac :P).JEsli ktos byl przedwczoraj na Red Bull X-Fighters w Wawie wie co mam na mysli,niesamowita impreza tylko szkoda ze Pastrana nie wykrecil Double Backflipa.
Ostatnio zmieniony 08-09-2008, 17:07 przez Bury, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Aserot »

No niestety nie starczyło kapuchy na film, bo skok na spontana poszedł mieliśmy skakać w Krakowie w sobotę, ale mieli awarie samolotu i za kaskę na nagranie wideo trzeba było kupić bilet do Ostrowa Wielkopolskiego. Choć i tak najlepszy film mam utrwalony w swojej główce. Bury staraj się namówić swoją wybrankę na skok to skoczymy razem :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Bury »

Tak jak pisales sezon sie konczy wiec mam niecaly rok na jej przekonanie:P Pozyjemy zobaczymy ,ale bylo by czadowo xD

Tez myslalem zeby zrobic kurs na AFF ale to kosztuje gore kapuchy :P:P.Moze w przyszlosci ,ale raczej napewno, bo skok samemu to inna bajka.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Mr_Editor »

sporty ekstremalne... hmm... mnie typowe sporty zimowe i "wysokopowietrzne" [spadochrony, motocross... takie tam...] raczej średnio kręcą... Załapałem bakcyla na deskę jak zacząłem grać w tonego. Kupiłem pierwszą w markecie i zacząłem się uczyć.... ale mi nie szło. Później kuzyn którego niedawno poznałem też miał zajawkę na freestyle to kupiłem drugą deskę i mnie trochę uczył... ale też mi nie szło. Potem przyszła kolej na bmx. Załatwiłem sobie rower, naprawiłem go i zacząłem jeździć. O dziwo nawet mi wychodziło ale rower się troszkę zepsuł i zapał też minął... trochę jeździłem w terenie na mtb ale to tak raczej rekreacyjnie i bez większej pasji... Pół roku temu złamałem swoją 3cią deskę zaraz po tym jak nauczyłem się ollie [peszek :P ] teraz zamierzam wrócić do bmxa gdy już trochę wiem co konkretnie chcę trenować. Po zimie zaczynam kompletować części i zabierać się za naukę flatlandu... [jakieś 100zł powinno wystarczyć na kierę i pegi] i zobaczymy co z tego wyjdzie... Jakoś bmxowy vert i street mnie tak nie kręcą jak flatland ale te odmiany bmxa też lubię, ale nie zamierzam trenować...

Kilka ciekawych linków...
vert bmx
[dzisiaj zobaczyłem i jestem pod wrażeniem :) ]


street bmx


flatland [czyli to co chcę ćwiczyć]


[ciekawy rowerek bez supportu :P ]
bike trial [to już hardcore :D ]


a to jako ciekawostka :P
[ja bym sobie to tego jeszcze pegi zamontował :P ]
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: SubZero »

Mr_Editor pisze:https://www.youtube.com/wa...feature=related [ja bym sobie to tego jeszcze pegi zamontował :P ]
Wallrun na motorze :D Jazda :D
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Sporty Xtramalne

Post autor: Aserot »

Ja pierwszy sezonik na stoku ( wcześniej typowy polski sport zimowy czyli zmagania barowe ) i deska to zajefajna sprawa. Pierwsze godziny upadków ( jednak nauka nieoczekiwanych kontaktów z podłożem na karate na coś się przydała ) bo zjazdem tego nazwać nie można, jakiś cudem nie zraziły mnie od kolejnych prób. Nic pierwszy raz chyba narzekam że śnieg tak szybko znikną :). Obiecuję sobie jedno następną zimą orczykiem wjadę w końcu na samą górę. Teraz już wypatruję pierwszych ciepłych wiosennych dni by znów uderzyć w stronę ziemi z 4 Km. Jak tam Bury pertraktacje z twą drugą połową.

Na i w sumie może spróbujemy czegoś w tym stylu :P.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”