Muzyka

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Muzyka

Post autor: Paul vs Picollo »

dismaster pisze: i jeszcze jedno ciekaw jestem jakiego metalu nienawidzisz i ile nurerow slyszales bo niewierze zeby bylo ci dane posluchac kazdego rodzaju tego gatunku pewnie slyszales Behemotha w TV i juz "nienawidze metalu"

Ty się nie boj miałem pare koleżanek co słuchały metalu i wiem co to za gówno.
Aha jedna widzi duchy :P
Ana pisze:Reprezentuje biede z 10kg złotym łancuchem na szyi, willa na pol Warszawy, prywatnym jeziorem i garazem z 50 "brykami"
Kurde tez chce byc biedna w taki sposob

Smieszne o czym ty piszesz jak bys sie wychowala w takich warunkach jak np: Peja, Sokól. To bys zrozumiala o co chodzi. Zero perspektyw jedyne co zostaje to krasc itp.
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Ana »

Paul vs Picollo pisze:
Ana pisze:Reprezentuje biede z 10kg złotym łancuchem na szyi, willa na pol Warszawy, prywatnym jeziorem i garazem z 50 "brykami"
Kurde tez chce byc biedna w taki sposob

Smieszne o czym ty piszesz jak bys sie wychowala w takich warunkach jak np: Peja, Sokól. To bys zrozumiala o co chodzi. Zero perspektyw jedyne co zostaje to krasc itp.
No to rzeczywiscie zajebisty przyklad dla mlodziezy.
Wierz mi, sa ludzie ktorzy nie maja na chleb a nie kradna.
Ostatnio zmieniony 20-07-2006, 22:09 przez Ana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Muzyka

Post autor: Dismaster »

Ty się nie boj miałem pare koleżanek co słuchały metalu i wiem co to za gówno.
Aha jedna widzi duchy :P

O ile dobrze pamietam nikt nie nazwal twojej "muzyki" gownem czy czyms podobnym tak wiec poprosze Cie o troche szacunku

A ze masz dziwne kolezanki to juz nie moja wina
Smieszne o czym ty piszesz jak bys sie wychowala w takich warunkach jak np: Peja, Sokól. To bys zrozumiala o co chodzi. Zero perspektyw jedyne co zostaje to krasc itp.
Uwazasz ze takie warunki maja tylko ludzie tworzacy Hip Hop ? jakby tak bylo to w Polsce nie bylo by innej "muzyki" tylko HH ale chron Panie Boze przed tym :P
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Muzyka

Post autor: KingKY »

Nie lubie ani metalu ani hh, ale nie o tym ma byc ten post :) zapewne juz wiekszosc dorwala osta z DR, Ci ktorzy sie dopiero obudzili mają nie powtarzalna okazje sciagnac go dzis ;)
TEKEKN DARK RESURRECTION GST

Ambient rules, bez stylów i udawania kogos innego w szerokich spodniach lub skorzanej kurtce :D
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Muzyka

Post autor: Nadine »

Niewiem jak wy ale ja kocham muzyke i bez niej moje zycie wydaje sie szare. I nie mowie tu tylko o jej sluchaniu. Nienawidze hip hopu bo do mnie jakos nietrafia. Ale coz sa rozni ludzie wiec i jest rozna muzyka. Ja wole ostra jazde czyki metal to sla mnie jako jedyna ma sens. Pomimo ze niektorzy z was juz dziwnie beda na mnie patrzec mnie to nie rusza. Kazdy ma prawo sluchac tego co lubi. Co mialam na mysli mowiac ze bez muzyki nie moge zyc?? To ze muzyka jest nieodzowna czescia mnie. Ja i moja kapela narazie nie narzekamy. Gralam na gitarce do poki mi jej nie rozdeptali (to dlugie i ciekawe story, o tym kiedy indziej) teraz tylko spiewam. I to jest moj zywiol. Jak dziennie nie napisze jakiegos kawalka to jestem chora. Zycie mnie inspiruje a przeslanie jest glebokie a muza zajezdza na maxa. Ostry rock :)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Action »

Mam prośbę... :) a mianowicie dostałem jakis czas temu od qmpla ten teledysk http://rapidshare.de/files/24019469/blur.ram.html w którym jest bardzo znany utwór, ale niestety zapomniałem jego nazwy :( i moja prośba tyczy się tego, że ktoś mi poda nazwę piosenki... teledysk zajmuje niecałem 3 mega. :)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: SubZero »

Niestety jak zwykle rapid nie jest skłonny do współpracy, więc teledysku nie widziałem, ale po nazwie wnioskuję, że to Blur - Song 2 :P (w sumie chyba najbardziej znana ich piosenka)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Action »

Dzięki SubZero to jednak było Blur - Song 2 :D
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Muzyka

Post autor: Nadine »

Ja teraz slucham Bullet For My Valentine

Jak ktos ma cos ciekawego o tym zespole (bo nie chodzi mi tu o piosenki) to niech da znac na gg

jakies siekawostki i nowinki
bede wdzieczna :)
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Muzyka

Post autor: vho »

U mnie aktualnie na głośnikach Nightwish + System Of A Down + OST z Tekkena DR + radio Emotion 98.3 (Vice City) + okazjonalnie OST z Shadow Of The Colossus... Fajny zestaw, nie? :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Muzyka

Post autor: Labik »

vho pisze:okazjonalnie OST z Shadow Of The Colossus...
rozwaliles wszystkich? :D

westbam - united states of love
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Muzyka

Post autor: Żółw »

Ostatnio zacząłem słuchać Arctic Monkeys. Zayebisty zespół :]
A wracając do HH, jedyny 'normalny' zespół to Cypress Hill.
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Muzyka

Post autor: Nadine »

Arctic Monkeys dobry zespol, kiedys wkolko sluchalam
teraz tylko Slipknot i Bullet...

czasem System :)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Ana »

Hehehe czemu mam powazne watpliwosci ze ktokolwiek skojarzy to czego ja teraz słucham :) No ok, na razie wsluchuje się w Parana w wykonaniu kogośtam, wersja do trenowania (wlasciwie fajnie przy tym idzie akrobatyka). Parana jest jednym z utworków capoeiry. Poza tym siedze i uczę się tekstu "Bahia"... Capo się wkręca...
Jutro pewnie w koncu dorwe plytkę Mestre Tony, to taki mistrz capoeiry ktory ma genialny głos :) nazwijmy go "idolem muzycznym swiata capoeiry"...


A poza tym same smutne kawalki z "Far away" Nickelbacka i "Do kołyski" Dżemu, wartość sentymentalna :)
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Muzyka

Post autor: vho »

Labik pisze:
vho pisze:okazjonalnie OST z Shadow Of The Colossus...
rozwaliles wszystkich? :D
Już dawno:)
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”