Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

z tego co obserwuję to nie do końca doceniane są szkice, najlepiej jak są rozbudowane z tłem a najlepiej dopieszczone ilustracje
apetyt rośnie w miarę jedzenia ;]
moim zdaniem takie szkice są też bardzo ważne gdyż uwidaczniają czasem brutalnie wszystkie słabości w skomplikowanych ilustracjach czasem nawet poważne błędy potrafią umknąć albo łatwiej przymkniemy oko na nie, dla tego idąc za radą mej żonki staram się dorzucać tło do prac i dokładniej je wykańczać, ale do tego potrzeba też krytyki zarówno od strony merytorycznej jak i technicznej
anyłej dzięki za uwagę i miłe słowa zawsze człowiek trochę więcej energii i zapału łapie : )
Pozdrawiam Jarek
Ana pisze:Zrób coś dla publiki ;)
;D w jakim sensie? przecież cały czas jesteście moją najwierniejszą publicznością :cwaniak:

Cargo pisze:Yarosh dobre ale prosze Cie, niech prace nie koncza sie tylko na szkicach :D
te „tylko szkice” dały mi bardzo wiele nie uważasz ? ;] ale masz racje
H! Vltg3 pisze:Wyglada jakby było namalowane farbami... ciekawy efekt. :)
dzięki najzwyklejszymi pędzlami w psie ale nie powiem że to bnyło dla mnie łatwe szczególnie że kolorki to ma pieta achillesowa
Cargo pisze: gratki Jarku, zapowiada sie swietnie :) mysle ze to jedna z lepszych Twoich prac
też tak uważam, trochę dodaje skrzydeł świadomość, ze coś ci wychodzi a jak jeszcze inni cię w tym utwierdzają to tym bardziej,
luc_october pisze:także nie mogę się doczekać finalnego efektu. Do roboty Yaroshu ;P
staram się staram znajdować jak najwięcej czasu, ale trochę obowiązków jest poza tym postaram się nie zawieść
Aserot pisze:Ta świnka wygląda na nieco agresywną :D.
no cóż bo to nie jest zwykła świnka ;]
Yamada pisze:Yarosh olej czarownice, swinki i inne pokemony i narysuj coś mega konkretnego w koncu;p.
Myślę że nie będę olewał jakby nie patrzeć to ma mocna strona, że nie boje się i nie traktuję tego śmiertelnie poważnie no i dzięki temu umiem tworzyć prawie w każdej stylistyce ;]
Aserot pisze:Świetna praca jak ja widzę wracam do czasów kiedy zaczęła się moja fascynacja klimatami fantazy.
Też mi sie trochę kojarzy z narnią i nie tylko niekończącą sie opowieścią itp

Yamada pisze:Strona techniczna bardzo ok, ale uśmiech wygląda bardziej jak szczerzenie zebów;p.
Uśmiech wygląda trochę sztucznie bo po pierwsze ja jestem za cienki w oddaniu mimiki po drugie troszkę były wygłupy na premierze harrego potera najnowszego noi po trzecie nie miałem już siły żeby to dopracowywać a miało być bardziej ćwiczenie kolorów
K.O.zuya pisze:Kraina Żwirka i muchomorka :P:P nice
dzięki :)
Aserot pisze:Rysuneczki pierwsza klasa. Syneczek numero uno się wiję, właśnie teraz potrzebuje jak największej opieki i ilość pozytywnych bodźców i wiem że odbiera twoje działa równie pozytywnie jak ja o ile nie bardziej :D.
Dzięki potrzebuje opieki i uśmiechów mnóstwa ;] Mam taką nadzieję, że uda się zaszczepić wyobraźnie i otwartość na ludzi czego mi trochę brak, ale nie zamierzam zmuszać do rysowania tylko pokazac jakie możliwości daje to medium :)
K.O.zuya pisze:Kapitan max trafione w 10 :P, wygląda na niego jak najbardziej :) co do detektywa to na początku sądziłem że to jakiś dinozaur może przez tą ilość chrostek na mordce. Jednak wiem że to nosorożec w podeszłym wieku xD Najlepiej podoba mi się ów detektyw , jest pewny siebie i na pewno jest dobrym detektywem. Mi się wydaje że on patrzy spod tych binokli i mówi do kogoś kto nie wierzył że odgadnie zagadke ten o to tekst " i co k**???" :P

Ps Masz może rysunki wojowników zwierzęcych???
dzięki wielkie fajnie, ze widzisz w tych mazunkach coś więcej niż tylko fajny obrazek,
mam jednego na pewno ale jeszcze do mocnego dopracowania ale zdradzę że posługuje się dwoma mieczami szpadami albo rapierami

Yamada pisze:Yarosh zapodawaj troszkę większe te arty jak możesz:P.

Powinieneś rysować ksiazki dla dzieci, bez kitu;]. Słoń pirat rządzi;d.
Mógłbym, ale kiedyś została zwrócona mi uwaga na pewnym forum żeby za dużych nie wrzucać (zdarzyło się 2000/2000 ok. ;] ) więc wolę nie przesadzać większe są na devie zazwyczaj, niestety większy nie znaczy o wiele lepsza jakość skan zabiera sporo z rysunków szczególnie że ja słaby kontrast często robię, dzięki szukam zleceń mam na końcie nawet 2 okładki i 2 ilustracje do środka, ale nie w książkach dla dzieci ;], może kiedyś wrzucę
Ana pisze:Ty sie powaznie zastanow nad tym ilustrowaniem bajek :) Kapitan, mag, dzentelman, detektyw i pirat to istne szalenstwo :)
Meche dopracuj! nie moge sie doczekac efektu koncowego :)
Popracuj nad czyms w ruchu? Wiesz o co mi chodzi, cos dynamicznego itp :)

A ostatni nie tylko technicznie mi sie podoba :D
Chciałbym :] przyznaje się bez bicia niekoniecznie nawet tylko dla dzieci,
nie ty pierwsza zwróciłaś uwagę na to, że te postacie fajnie wyszły, ale wszyscy pomijacie tego wróblowatego chłopaka, choć on moim (i nie tylko) zdaniem wyszedł doskonale, ciekawi mnie czym to jest powodowane ;]
tak mechy zawsze chciałem umieć rysować (choc zbytnio mi nie wychodzą), ale troszkę inne niż typowe z mang i anime w sumie podpasowały mi te z zoe i z ring of red no i nieśmiertelne front mission, no i kilka mych nietypowych pomysłów ale to już raczej na mniejsze jednostki. Pewnie dodam jeszcze jakiś dok i osprzętowanie do niego.
no i wiem brak w mych mazunkach dynamicznych scen, ale powoli do tego zmierzam
JJK pisze:Tak sobie patrzę na te rysunki i myślę sobie, hmm... nowa wersja Folwarku Zwierzęcego? :) Bo tak serio jakby coś w tym klimacie. Popieram zdanie Yamady - pomyśl poważnie o karierze ilustratora ;)
heh w sumie to nawet by i pasowało szczególnie ostatni król knur XDD, ale na poważnie to marzy mi się jakaś fajna historyjka z ciekawymi postaciami(trochę ich już uzbierałem) ale żeby to zebrać do kupy i tchnąć życie to brak skila solidny no i umiejętności pisarskich ciut

K.O.zuya pisze:Pobawie się w interpretatora :P. Jest rok 2012, któryś dzień kwietnia obojętnie. Ukraiński ksiądz modli się aby to Ukraina wygrała mistorzstwa europy. Maske ma bo do tego czasu zapanowała świńska grypa od Ukrainy po całą Europę :P:P
A rysunek dobry, więcej kolorowych :)
hehe dobre, ale inny styl na taką wizję w krzywym zwierciadle by się nadał no i prawie, że komiks można by z tego ułożyć
a ten obrazek obrazek trochę bardziej ponurą wizję przyszłości ma przedstawiać, gdzie świat powoli zmierza ku końcowi a niektórzy upatrują ratunku w wierze tylko nie do końca też wszystko jest ładne i proste (kręcę XD)
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: K.O.zuya »

Ho ho , przeczytałem całe :P Widzę że znalazłeś czas. Ja czasami wole szkice więc możesz je dawać bez problemu :P A zapomniałem napisaćco do ukraińskiego księdza. Ten jego wzrok, dobrze to ująłeś, rozpaczliwie patrzy w górę do Boga ;o

Odnośnie wojowników:
yarosh pisze:posługuje się dwoma mieczami szpadami albo rapierami
Obstawiam tygrysa, bynajmniej jakiś kotowaty , chociaż jak był świński król?:P trudno powiedzieć. Czekam na rys. wojownika Pozdro

Ps a czy masz jakiekolwiek rysunki związane z tekkenem???
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: darth_julitka »

K.O.zuya pisze:Ps a czy masz jakiekolwiek rysunki związane z tekkenem???
właśnie, jako namietna rysowniczka tylko i wyłącznie FanArtów, chce zobaczyć cos twojego ;) ;)
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

K.O.zuya pisze:
Ps a czy masz jakiekolwiek rysunki związane z tekkenem???
w dziale fan arts jest stary mój rysunek
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

mały update ostatniego mazunku

Obrazek

i podkręcony troszkę kontrast

Obrazek

jak myślicie która wersja lepsza ?
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: roy »

yarosh pisze:jak myślicie która wersja lepsza ?
Według mnie ta z podkręconym kontrastem, bo na nim ten kapłan na takiego "oświeconego" wygląda
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Lukas »

Jak kapłana rozjaśniasz, to może księgę też rozjaśnij (tzn tak, aby miała taką jasność, jak najjaśniejsze miejsca na szacie) żeby kapłan stanowił z księgą jakby "całość". Kto wie jakie mądrości są w niej zawarte, może warto podkreślić jej niezwykłość i wagę w chwili, w której odgrywa jedną z głównych ról.
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

Obrazek
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

Obrazek
forest dancer
chyba już was zaczynam trochę nudzić nieprawdaż ? ;]
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Dumian »

Wrzucaj, wrzucaj, po to jest ten temat, a to kolejna świetna praca, pierwsze skojarzenie - Mowgli;).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Ana »

Moje pierwsze dwa - Hobbit/ten zaczarowany las wokół Hogwartu i jakieś żyjątko niego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: JJK »

yarosh pisze:chyba już was zaczynam trochę nudzić nieprawdaż ? ;]
Dobry żart, nieprawdaż? :oczami:

Kreska miodzio. Postać bardzo oryginalna. Po nogach/stopach/tylnich łapach widać, że akrobata ;)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

Obrazek

Następny z moją postacią "forest dancer"
myślę że jeszcze kilka obrazków z nim i z tego świata będzie może nowych postaci kilka dojdzie

dzięki za kom postaram się odpowiedzieć później :)
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: fuckone »

yarosh, jakie tableta uzywasz ?
Spoko pracki. Sam kiedys czesto rysowalem i malowalem
ale graffiti :)
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: K.O.zuya »

Dawno mnie tu nie było :P Yarosh dobre prace , coś nowego (dla mnie ) Fajnie ci wyszły t eprace z junggle manem :) Btw ona ma 3 palce u stop?;p
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”