Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Chciałbym zwrucić uwagę także na gracza o nicku Lizzard o ile dobrze pamiętam.
Cholera znow trzeba zmieniac nicka... :P
Before you see the light you must die...
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

O to Ty?
Mam nadzieje że jeszcze zagramy w takim razie:) choc ogólnie nie pochwalam chowanai sie za innymi nickami . Mam nadzieje że następnym razem zagramy już na lepszym serwerze :) tak czy owak jesli to Ty to wyrażam pełen szacuek dla stylu gry oraz ogrania, dobrze grac z kims na poziomie:)
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Dzieki dzieki, ale nie sadze zebym byl az taki dobry jak tu piszesz, szczegolnie jesli chodzi o ogranie :D ale dobre slowo motywuje ;) A czasami granie incognito jest bardziej pozadane niz sie moze wydawac ;)
Before you see the light you must die...
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

ta Treaz pamiętam , grałem z Toba już, grałeś Jinem ale to nie szło Ci jakoś wybitnie. Ale reszte masz nie złą. Czyli to było spowodowane lagiem że tak dobrze wtedy grałeś, czyli jedna skpadasz w moim rankingu na 4 miejsce. Może jes\cze kiedyś sparwisz że uznam że sie myliłem . :D
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Gracze

Post autor: K.O.zuya »

Jest dosyc spora liczba graczy , którzy są dobrzy. Ja zapamiętałem jednego mianowicie 007. Troche z nim grałem i to jest mój punkt orientacyjny odnośnie moich postępów :P. Zawsze dostawałem wpier*** baty nawet gun jackiem. Później było tak że wygrałem z jego Jackiem ale i tak było kiepsko. Za to ostatnio (sam sie zdziwiłem) wygrałem z nim z 4 rundy i to 1 postacią Yoshim :P Podsumowując czynie postępy.

Druga postać którą zapamiętałem to Szemi. Był dobry ale tylko na początku. Xiajke miał dobrą. Z czasem ogarnełem go i gdy tylko wygrywałem walke a nawet tylko 1 RUNDE to koleś od razu resetował walke i od nowa walczyliśy , wpier*** reset wpier i sie wyłącza :P To taki śmieszny kolo którego zapamiętałem. Podam nawet przykład który akurat ostatnio sie zdarzył. Po wygranej 1 rundzie perfectem Paul vs Heniek chłopak się wyłączył :P Narazie i gratuluje że ktoś to przeczytał :> Pa
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
Awatar użytkownika
Hajda
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 20-05-2009, 11:20

Re: Gracze

Post autor: Hajda »

Czas abym coś powiedział o tej garstce graczy , którą mozna jeszcze spotkać na serwerach ;] . Najlepiej gra mi się z diabolem , wynika to chyba z faktu że preferuje on bardzo dynamiczny styl gry nastawiony na atak co mi jak najbardziej odpowiada. Gra z nim jest bardzo dynamiczna ukrócona o zbędne czajenie sie na przeciwnika , po 10 walkach mam doche na cały dzień ;]
bartazz - Lubie z nim grać bo prezentuje dobry poziom , jednak jak już zacznie "tańczyć" to gra staje sie mniej ciekawsze i bardziej ukierunkowana na oczekiwanie
sahiel/howl - dwa pazie których styl gry jest dokladnie taki sam jak ich charaktery hehe, chociaz po walce z sahielem nie chcce sie rzygać tak jak po walce z howlem , walka z nimi to nuda ,nuda , nuda i gra na wyczekiwanie
prof(kebab) - zalezy od dnia , jak nie zamula tylko lawem to jest ok
lagalize it ;D
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

Howl to prawdziwa kapa, naprawde odechciewa sie wszystkiego, ogólni najsłaiej gram who orz cigle sało heńkiem i pamietam ze gdy brałęm własnie dziada na howla nie moglem go za nic pokonac gdy grał leim az do mometu gdy prawie non stop walilem helle(ogolnie stram sie ich ograniczac nie to co Masakra i jego HS4 4 ws+4 i znów to samo az do usranego konca) wtedy walka stala sie bajecznie łątwa ale az mi sie samemu zachciało rzygac od mojej biednej i taniej(choc skutecznej grze). Teraz gnoje go innymi nawet słabymi char jak jacus czy julka ale nadl henkiem musiałym walic tylko to;/
zycie;/
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

To te 2 noobki jeszcze graja?;] Nadal gnoją ludzi niezależnie of tego czy przegrają czy wygrają?:]. Nadal co chwila zmieniają nicki?;].


Mowa oczywiscie o lamusach sahielu i howlu;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Hajda
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 20-05-2009, 11:20

Re: Gracze

Post autor: Hajda »

taaa mozna spotkac tych 2 cieci , ostatnio sahiel przyjal troche prawdy o sobie ;) podobno z howlem jedna koldra sie przykrywaja i omawiaja taktyke xD
lagalize it ;D
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: bartaaz »

Ostatnimi czasy na forum powstało wiele nieprawdziwych,zupełnie mylących nowych użytkowników/graczy postów.Chciałbym powiedzieć że pewien,dość nowy użytkownik forum w każdym swoim poście podkreśla jakim niesamowitym jest graczem,jak dobrze zna system gry,jakie ma niczym nie potwierdzone osiągnięcia,z kim to nie wygrywa,kto jest godny i nie godny...ale prawda jest zupełnie inna :) Jest to gracz którego główną postacią jest jin bez jina,który ewgf'a i dasza zna tylko z opowieści.Człowiek ten wg mnie oszukuje siebie samego,żyje w świecie nierealnym,przypomina mi w wielu aspektach mojego ulubionego,bardzo skromnego sahiela,który podobnie zaczynał.Grałem z nim kilkanaście razy i wiem że nie potrafi praktycznie nic oprócz rzutu i sidestepa.Znam wielu graczy którzy wygrywają z nim z łatwością,wygrywam z nim też ja.Nie mam pojęcia czemu gracze ci,czytając te bzdury wypisywane przez SAJA jeszcze nie udzielili się w temacie.Bardzo proszę cię SAJU o niewypisywanie bzdur bo nie masz żadnych podstaw a wyjebitnie działasz mi na nerwy
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Gracze

Post autor: Bury »

No w koncu ktos to napisal, sam mialem sie za to zabrac lecz jakos nie mialem ochoty wnikac w rozumowanie Saja.

Gralem z Sajem kilkakrotnie z tych pojedynków zapamietalem to samo co bartaaz, jina bez jina (czyli zero ewgf dashe ws2 itp) ogolnie slabo( nie mam tu na mysli tylko jina).I niech ktos czasem niepomysli, ze pisze tu zeby udowodnic, ze jestem lepszy,powodem mojego posta jest to, ze Saj to totalny klamca i oszust , stara sie przedstawic siebie jako b.dobrego gracza ktorym w rzeczywistosci nie jest,mowie Wam powaznie, nie jest.Saj uwaza ze znajac bardziej lub mniej system gry (udowodnil to w temacie henia i julki ,w ktorym z reszta frizen ,vho sprowadzili go na wlasciwa droge) o czym to ja hmm a tak ze zna system gry ..niestety znajomosc systemu,zapisu akcji nie zawsze przeklada sie na dobra gre coz w sumie to tylko teoria,ktora bez umiejetnosci przelozenia jej na gre pozostaje jedynie ladnie wygladajacym ślaczkiem na kartce ;D.Bo nie wystarczy umiec zapisac juggla pozostaje jeszcze ta trudniejsza czesc czyli wykonanie akcji,dodam ze ja jestem graczem ktory nie potrafi zapisac 90% akcji ktore wykonuje ;D a sadze ze cos tam potrafie ugrac, ba uwazam ze akcje ktore "robie" :np. wgf wgf wgf heniem w xiao, ewgf fff3 czy ewgf ewgf wdewgf lub ewgf 12 12 ewgf(TAA PRYWATA^) sa tzw hardami ktore robione w moim przypadku na klawie sa jeszcze ciekawsze...wiec znanie czy nie znanie zapisow nie weryfikuje naszych umiejetnosci w grze.Wiec jak juz mowilem Saj potrafi tylko zapisac juglla nic wiecej...... ten post ktory wkleilem nizej to poprostu zenada na maksa,to co on wypisuje ehh biedak nie moze znalesc godnego przeciwnika..ja znam ze 20 graczy ktorzy z nim wygrali..lecz to nie wazne bo Saj i tak uwaza ze posiadl cala tajemna wiedze o tekkenie i wiecie co? Niech tak sobie chlopaczyna mysli jesli mu to odpowiada to ok jego bajka ,lecz prosze was drodzy forumowicze nie dajcie sie nabrac na historyjki tego Pana.

Sorry za jakies bledy lub skladnie ;D zerknijcie ktora mam godzine^


Dodam jako zalacznik post Saja w ktorym przedstawia siebie jako TurboDymoMena Tekkena :D

Saj pisze:Właśnie na tym polega problem, sam gram w T3 od lat ale dopiero od ok roku gdy tak naprade kupiłem sobie kompa( wcześniej tylko konsole) dowiedziałem sie ze jest cos takiego jak T3O i że w końcu mogłbym zagrać z kims kto stanowi dla mnie jakiekolwiek zagrozenie.Ehhhh szkoda, prawda jest taka ze z tych co graja jeszcze raczej nie jestem w stanie znalezc kogos godnego gry z mojej strony na wysokim poziome, grajac na necie pozwalam sobie na granie słabymi postaciami bo wiem ze raczej i tak wygram, juz nawet przestałem grac Jinem a potem i Ogrem bo uznalem że to bez sensu skoro juz któreś am walki z rzedu wygrywam i wygrywam.
Dumian jeśli jednak znajdziesz jednak chwile (ale to ferie albo inne świeta) by choć uruchomic T3O daj znac, rozumiem ze forma juz nie ta, sam juz nie mam tej co 3 lata temu kiedy CODZIENNIE trenowałem wszytkie trapy i choćby głupie ,t,p+2ch EWGF TGF 3 <trap> EWGF TGF 3 czy umiejenosc wyrywania sie z rzutów.Teraz juz nie wiem czy jestem w stanie to wykonac ale chciałbym zagrac z kims kto NAPRAWDE kuma ta gre a nie tylko powtarza skuteczne schemay wytłozone podczas kolejnych walk.
Sam gram tylko jak jestem w domu o tak to studia (dwa kierunki;/) i inne rzeczy mi na to nie pozwalaja ale chciałbym mieć świadomośc że jest jeszcze koś kto byłby dla mnie wyzwaniem a nie tylko bardziej ruchomą kukłą z practice.
Szkoda że nie trafiłem na T3O wcześniej, bym mógł pokazać naprawde co potrafie.
Inna sprawa że Ty też grasz/grałeś Jinem i chcialbym zobaczyć co nim umiesz.

A PS Saj pisze ze robi na spokojnie t,p+2ch EWGF TGF 3.. powiem nieskromnie ze przez tyle co gram w teka online widzlem tylko 2 osoby ktore to robia mianowicie Satyricona oraz mnie :Dheh dodam jeszcze ze saj grajac ze mna byl taki bliski zrobienia tego jak blisko stad na slonce :wstyd:
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Action »

Bury pisze:wgf wgf wgf heniem
a jednak
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Gracze

Post autor: Bury »

Action pisze:Bury napisał/a:
wgf wgf wgf heniem


a jednak
Co? 'D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Action »

Ze 2 lata temu wybuchła ostra dyskusja na IRCu czy 3x wgf dziadem jest możliwe. ;) O ile pamiętam, nikt nie był w stanie tego posadzić.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Gracze

Post autor: Bury »

Hmm 3xwgf dziadem "latwo" sie robi w postaci typu jin,hwo czy nina lecz sprobujcie w Xiao :D ja to zasadzilem z pol roku temu , zaczalem probowac gdy wraz z diabolem bartaazem i marioitaly napalilismy sie nakrecic hardowy filmik z akcjami,w xiao weszlo po 1 h prob,lecz niestety projekt filmu stanal w miejscu ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”