Brak awansu

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
gatts
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 02-12-2009, 15:49
Kontakt:

Brak awansu

Post autor: gatts »

Witam wszystkich. Możecie mi powiedzieć czemu nie mogę zdobyć wyższej rangi niż "rogue"grając online? Przed patchem bylo ok a teraz dupa.Jak usunąć swój profil??? Wykasowałem dane razem z instalką i nic. Jak zaczynam grać online wracają mi wszystkie statsy. Ktoś ma jakiś pomysł???
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Brak awansu

Post autor: Zulata »

na pierwsze ci nie odpowiem bo sam dopiero dzisiaj wbiłem " Mentor". Co do pozostałych to:
- Zrób nowego usera w Systemie
- Na tym userze zarejestruj się w PSN (ofc inny mail musi być )
- I zaczynasz wszystko od początku łącznie z trofeami, customizem itp.

Imo, szkoda zachodu, chyba że trofea i customize nie ma dla ciebie żadnego znaczenia. Ja bym nie mógł drugi raz przechodzić scenario dla kasy ;D Szkoda zdrowia ;)
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Brak awansu

Post autor: tejotl »

po pojawieniu sie patcha doszło info, że walki rankingowe gwarantują najszybszy awans kiedy grasz z ludźmi o tej samej/zbliżonej randze
i jednocześnie walka z kimś na dużo niższym/wyższym poziomie nie ma wielkiego wpływu na rangę więc może tutaj jest problem?

no i tak jak zauważył Zulata - profil w T6 jest przypisany do twojego PSN ID (zakladajac ze grasz na PS3) więc to nie jest kwestia wykasowania plików/instalki, a całkowitej zmiany konta
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
gatts
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 02-12-2009, 15:49
Kontakt:

Re: Brak awansu

Post autor: gatts »

a nie ma możliwości usunięcia tych danych z serwera? bo tak będę musiał zakładać nowych znajomych i tak dalej...
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Brak awansu

Post autor: fuckone »

gatts, poprostu graj
Trzeba sie troche nagrac zeby awansowac. Nie jest to napewno blad przez patcha.
gatts
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 02-12-2009, 15:49
Kontakt:

Re: Brak awansu

Post autor: gatts »

Nie myślcie że zagrałem dwie walki i chcę od razu być :tekken god" grałęm mnóstwo walk i nadal dupa. Ale mniejsza z tym. Dzisiaj założyłem nowe konto i tak dalej... Wszystko fajnie szło do 4 dana 70 wygranych i 5 przegranych. Myślałem że wszystko jest ok a tu zonk. nie mogę awansować dalej. W rankingu nie nalicza mi punktów które otrzymuję za wygraną. myślałem że jest to wina losowań bo mam ustawione na wyszukiwanie po łączu i czasami gram z niższymi rangą, ale to nie to bo grałem z wyższymi i nadal mi nie nalicza. Zdarzy się że naliczy ale nie wiem od czego to zależy. Zaczyna mnie ta gra zdrowo WK.....AĆ. :zly: Mam do niej sentyment i jest to jedyny powód że jeszcze jej nie opchnąłem. Jak możecie to sprawdźcie moją rangę. Może po prostu mi źle coś wyświetla?
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Brak awansu

Post autor: tejotl »

jak pisałem wcześniej (zgodnie z info od Namco) - granie z ludźmi z wyższą rangą też nie jest dobrą opcją bo nie ma to dużego wpływu na awans
chodzi o to, żeby grać z przeciwnikiem ktory jest jak najbliżej twojej rangi
zmień ustawienia wyszukiwania na "gracze na moim poziomie" - i wtedy zobaczy czy awans przyjdzie szybciej
na róznych forach ludzie też się skarżą, że nie moga awansować, ale to właśnie jest związane z tymi zmianami w systemie
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
gatts
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 02-12-2009, 15:49
Kontakt:

Re: Brak awansu

Post autor: gatts »

Nie chcę się mądrzyć, ale wytłumacz mi proszę w jakim celu jest ten tryb gry? Skoro łączy mnie z lepszymi, gorszymi przeciwnikami a nie mam z tego nic! Chyba że wygraną walkę! Bo punkty nalicza mi sporadycznie. Odnośnie ustawień pod rangę, tak samo łączy mnie z różnej klasy przeciwnikami. Nawet któryś tam kyu gdy ja mam rogue. System ten to jakieś totalne nieporozumienie!!! Przed patchem nie miałem z tym najmniejszych problemów. Więc o co chodzi...? W tekken 5 dr rozwiązane walk rankingowych było o niebo lepsze! Pozdro!
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Brak awansu

Post autor: tejotl »

to chyba bardziej pytanie do ekipy Namco - wg nich ten system miał sprawić, że awanse i degradacje zdarzałyby się częściej przy przeciwko osobie z taką samą rangą, aye?
ale zawsze jest opcja taka, że jednak problem jest inny w twoim przypadku więc może warto poszperać na innych forach czy officjalnych boardach
ja po prostu napisałem najczęściej spotykany powód braku awansu
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
gatts
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 02-12-2009, 15:49
Kontakt:

Re: Brak awansu

Post autor: gatts »

Gram w tą grę bo gram, ale fakt jest jeden. Zajebiście się na tej grze zawiodłem,a może się starzeje...? Poszukam coś na innych forach i może coś napiszę do namco :) Dzięki za zainteresowanie!
sandvik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20-12-2009, 17:06
Kontakt:

Re: Brak awansu

Post autor: sandvik »

Witam a mozesz napisac gdzie sie zmienia te ustawienia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”