Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Ja już pisałem do wszystkich uczestników turnieju, spamowałem na gg po ludziach z tematów gracze online, wbijałem na różne fora i męczyłem na privach i nie chce mi się wierzyć, że to taka sztuka znaleźć dwie osoby ...

Wapniak, startujesz może na X360? Pytam bo zapisałeś się tylko na PS3, a w profilu widzę, że masz jeszcze Gamertaga.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Wapniak
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 26-11-2009, 14:05
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Wapniak »

Nie startuje na X360 bo mam błąd 0020 i uruchamia mi sie jak mu sie podoba czasem idzie od kopa a czasem nie idzie wogole i nie inwestowalem w Tekkena na ta maszynke a znalezienie 2 osob na Tekkena nie jest takie łatwe bo przeszukałem znajomych u znajomych i większośc pociska teraz w Modern Warfare 2 i na 200 osób znalazłem 4 które mają Tekkena z czego tylko 2 byly zainteresowane turniejem
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: tejotl »

no dobra to jaka jest decyzja? bo sytuacja troche śmieszna - to chyba nie jest problem zmienic nieco "układ sił" - info o turnieju "wisi" od dawna, do tego teraz wszyscy "fanatycy" boją dupę i chowają się pod kołdrą w obawię przed banem od MSa za ich ultra hardcorowe wypalane gry na verbatimach za 3 zł - termin też był znany więc chyba wystarczy uruchomić "ostrze sprawiedliwości" - podziękować niezdecydowanym, rozpisać grupy z tych gotowych do gry i tyle, aye?
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Z tym turniejem to jakaś padaka. Niby jest ale go nie ma :) Cały turniej stopowany tylko dlatego, że nie ma 1 gracza na xBox'a?? O kant dupy potłuc no bez jaj...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Ja też uważam, że to padaka, ale nie przewidziałem aż takiej biedy na X360. Plusem jest ostrzejsza rywalizacja na PS3 bo kilka osób w tym czasie się dopisało... W każdym razie znajomy mi obiecał, że jutro się zapisze na X360 jak tylko wróci z turnieju rozgrywanego w Łodzi. Max do wtorku zatem oczekujcie już rozpiski grup i pierwszych fajtów.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: aki1986 »

Olać X lecimy na PS3 i tyle bo pewnie w trakcie parę banów by poleciało i tur okazałby się dla 6 playerów.
C1REX
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 07-12-2009, 17:34
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: C1REX »

Chciałbym się dopisać.
XBL: C1REX

Tu tylko potwierdzam, bo nie wiem, czy załapało na tej specjalnej stronce.
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Hmm, spoko. Jest już chyba 16 osoba na X-a jeśli się nie mylę. I tak nie wiadomo jak szybko rozegrane zostaną gry w grupach. To mój pierwszy turniej organizowany przez Honmaru więc nie wiem, jak wygląda sprawa przypilnowania terminów gier, chociaż uważam że gra do 5 wygranych walk po 3 rundy może trwać co najwyżej 15 minut. Tak czy inaczej, czas najwyższy zaczynać, a co do X-a, to uważam osobiście, że pewnie i tak ktoś się w trakcie wykruszy i będzie ciężko kontynuować, skoro 16 graczy to minimum turniej, zostanie 15 i dupa. Ryzykowna sprawa, ale na PS-a zainteresowanie jest większe i to mnie cieszy. Jeszcze tylko, żeby każdy z uczestniczących w turnieju grał w porządku, bez chamówy, kapusty itp to będzie cacy ;D.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Startujemy - pierwszy post zaktualizowany, powodzenia wszystkim uczestnikom :).

Przy okazji zachęcam wszystkich do nagrywania i wrzucania swoich walk oraz komentowania ich na forum :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
raph
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 29-11-2009, 13:37
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: raph »

jestem zmuszony sie wypisać.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: tejotl »

taka mała uwaga organizacyjna (raczej na przyszłość) - chyba lepiej rozpisywać tabele wg PSN ID, a nie nicków - bo teraz jest tak, że trzeba szukać "kto jest kim"
niby pierdółek, ale z drugiej strony niepotrzebne zamieszanie, aye?
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Bati »

Witam, po zgłoszeniu wyniku walki turniejowej, zostałem przekierowany na stronę Zakończonego już turnieju street fightera ;D nie wiem czy to wygeneruje jakiś problem, aczkolwiek wolale dodać taką uwage :) Jeżeli nie dostaliście odemnie zgłoszenia wyniku to powiadomcie mnie.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Miałem to samo co Bati, jakiś błąd pewnie :P
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Tez dodałem wynik ale tak szczerze to nie wiem co się z nim teraz dzieje ^ ^
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Dumian »

Faktycznie przy dodawaniu wyników mieliśmy mały błąd, ale już powinno być wszystko ok, jeśli zauważycie jeszcze coś niepokojącego dajcie znać. Co do grup, to teraz wystarczy tylko najechać myszką na dany nick, a pojawi się PSN ID/GamerTag wybranego gracza, można też kliknąć nick co spowoduje przeniesienie do wybranego profilu. Dzięki za zgłoszone uwagi ;)
Komandos pisze:Miałem to samo co Bati, jakiś błąd pewnie
Ten wynik nie doszedł, wyślij jeszcze raz jak możesz. Za to Bati vs Mevsons i limakketrab vs SAMEWISE dodały się bez problemu.
SAMEWISE pisze:Tez dodałem wynik ale tak szczerze to nie wiem co się z nim teraz dzieje ^ ^
Trafił tam gdzie jego miejsce - do systemu turniejowego, czyli wszystko już jest w porządku.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”