Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

OK, już wysłałem dwa.
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Dlaczego nie mogę zobaczyć wyników ? ;) Ciekawy jestem jak tam moja grupa sobie radzi ;D
limakketrab
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 01-11-2009, 10:35
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: limakketrab »

No ja też jestem ciekawy, ja narazie 2 mecze gralem. Mam pytanko do admina, doszły mnie słuchy że raph wypisał sie z turnieju. Czy to prawda?
Lesio
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 10-11-2009, 19:48
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesio »

nie mogę dodać wyniku gry
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Dumian »

Lesio pisze:nie mogę dodać wyniku gry
Nie możesz dodać bo nie ma w turnieju gracza o nicku Lesio, jest Lesiu PL. Po co zakładałeś dwa konta? Na szczęście drugie konto nie startuje w turnieju, więc zdecyduj się na jedno i z niego korzystaj, a drugie się zablokuje.
Zulata pisze:Dlaczego nie mogę zobaczyć wyników ?
Wyniki nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym tylko co jakiś czas pojawia się cała pula nowych wyników, wtedy zaktualizowane zostaną grupy, a wyniki rozegranych walk pojawią się w menu Wyniki.
limakketrab pisze:doszły mnie słuchy że raph wypisał sie z turnieju. Czy to prawda?
Na poprzedniej stronie raph sam pisał, że się wypisuje, wiec chyba tak.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
limakketrab
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 01-11-2009, 10:35
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: limakketrab »

Gralem juz z SAMEWISE (przegralem 5-0) i z przepiakiem (wygralem 5-1) i teraz gralem z Linksanem i gdy wygrywalem 1-0 Linksan wyszedl, nie odpisuje mi na wiadomoscie. Co mam w takiej sytuacji zrobic :D? Komandos mogl bys mnie dodac na PSN (limakketrab) to bysmy potrenili ;P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Jest problem z jednym graczem. KACZOR_ce ma łącze nienadające się do gry online. Jest z nim takie opóźnienie, że nie da się praktycznie grać. On sam chyba ma tego świadomość, bo rzuca po kilka razy na rundę. Myślałem, że to może tylko ja z nim tak mam, ale dzisiaj grał z Ukyo i było tak samo. Od razu zaznaczam, że nie będę z nim grać, jeśli na niego trafię w późniejszej części turnieju.
limakketrab
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 01-11-2009, 10:35
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: limakketrab »

NO wlasnie grajac z linksanem tez mialem polaczenie 1, a z innymi graczami zawsze 5. dlatego dziwie sie ze to moja wina
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: tejotl »

Komandos pisze:Od razu zaznaczam, że nie będę z nim grać, jeśli na niego trafię w późniejszej części turnieju.
oh nie! odwołać wszystko! :rotfl:
tak na poważnie - ja przed sek sprawdziłem jakość połaczenia z w/w graczem (bo jesteśmy razem w grupie) i zero lagów - szybkie 3 walki i wszystko przy takim samym połączeniu -zero zgrzytów itd.
więc raczej gorzkie żale trzeba kierować do Namco bo ich "przyszłościowy kod sieciowy" po prostu jest spartaczony i trzeba sie przygotować na to, że takie "niekompatybilne" połaczenia będą się zdarzały i wina nie leży po stronie graczy
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

No i po walce z Dexterem ;) . ogółem mało wymagający przeciwnik jak dla Mnie ;)
ale to jego początki w serii więc szansa jest, Keep practice Dude ;) 5:2 dla mnie czyli Lesiu PL ;) BigUp
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
KACZOR_ce
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 26-11-2009, 17:05
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KACZOR_ce »

Dokładnie Panie KOMANDOS o co ci coman pamietam cie gralismy raz i musze przyznac ze nie musialm sie za bardzo starac :) i nawet napisalem ci ,, hey widzialem ze sie zapisales na turniej na honmaru ........ ,, ale ty nawet nie byles raczyc odp tylko szybciutko poszededles a to czy robie chwyty czy nie to wybacz NINA to,, multiparts,, prawda :] co do Ukyo_PL to radzil sobie duzo lepiej niz ty .... mam nadzieje ze sie spotkamy pozdro KACZOR_ce
limakketrab
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 01-11-2009, 10:35
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: limakketrab »

Czy tylko ja mam z linksysem2202 lacze 1 czy inni z grupy A tez maja z nim takie problemy?? Z innymi mam zawsze 5 a z nim nie da sie grac
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

KACZOR_ce napisałem tu, bo Ukyo pisał że go rzucałeś po 5 razy na rundę, a on nic nie mógł zrobić. Jak ja z tobą grałem to było takie slo-mo ,że grą bym tego nie nazwał. Dla mnie sprawa jest jasna, po prostu z w/w osobnikiem nie mam życzenia 'grać'. Chyba, że zmieni dostawcę internetu, na takiego, który nie jedzie na emulu 24/7.
więc raczej gorzkie żale trzeba kierować do Namco bo ich "przyszłościowy kod sieciowy" po prostu jest spartaczony i trzeba sie przygotować na to, że takie "niekompatybilne" połaczenia będą się zdarzały i wina nie leży po stronie graczy
Nie, kod sieciowy jest dobry, łącza niektórych Polaczków są natomiast tragiczne.

Rozmowa z Ukyo:
mam dosc wciskania 2
18:43:24
ktore i tak mi sie z rzutu nie wyrwie
18:43:29
bo jest 10 klatek laga

Ukyo
19:05:22
napisz tam do tego ziomka
19:05:26
zeby wpisal walkowery za mnie
19:05:33
bo ja pierdole takie granie

Komandos
19:06:26
lol dalej gracie? :D

Ukyo
19:06:36
nie zostalem zarzucany
19:06:40
na 5 : 1

Komandos
19:07:05
z kaczorem?

Ukyo
19:07:37
ta

Komandos
19:07:40
nieźle <lol>
19:08:26
spoko, to dopiero pierwsza walka ;)

Ukyo
19:09:44
i tak nie wyjde chuj z tym]

Komandos
19:11:23
może wyjdziesz

Ukyo
19:15:04
ale nawet mnie sie juz w to grac nie chce
19:15:10
po pierwszej walce z jakims lamusem
19:15:15
rzucajacym 5 x na runde
19:15:55
na laczu z pakietu socjalnego z MOPSu

Komandos
19:16:53
ostrzegałem cie przed nim juz wczoraj chyba, trza sie bylo przygotowac psychicznie :P

Ukyo
19:17:46
jak ma chujowe lacze to niech nie gra
19:17:55
albo jak ludzie jecza ze ma chujowe
19:17:57
to go wypierdolic
19:17:58
;P

Komandos
19:23:14
napisze do Dumiana

Ukyo
19:23:48
nie jestem az tak chujowy
19:23:55
zeby kur** nie wyrwac sie 40 x
19:23:58
z 2+4

Komandos
19:24:03
no wiadomo ;)

Ukyo
19:24:03
skoro wiem ze tylko tym rzuca
Ostatnio zmieniony 09-12-2009, 22:33 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
limakketrab
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 01-11-2009, 10:35
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: limakketrab »

Ja juz rozegralem all mecze, tylko z linksanem wlasnie nie moge, bo mam polaczenie 1 i nie tylko ja tak mam, i niewiem co mam w takiej sytuacji zrobic. Admin moigl by wejsc i ogarnac raz na dzien do h**a :D
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Spokojnie, admin też człowiek ;D był raz po południu bo mi odpowiedział na posta i styknie, wejdzie jutro =P. Co do postu KACZORA. Widziałem 2 filmiki Komandosa i potrafię spokojnie stwierdzić, że gra na dobrym poziomie i nie sądzę, że nazwanie go niewymagającym dla ciebie jest na miejscu, bo jeśli faktycznie miał laga to sam dobrze wiem jak to jest.
Dryga sprawa, najważniejsza ... z góry zaznaczam KACZOR, jeśli faktycznie łapałeś po kilka razy na runde, kiedy oni mieli laga, to nawet nie próbuj mi odpowiadać, bo nie mamy o czym rozmawiać. Gram już trochę na necie i znam takich graczy jak ty... pragnących wygrać za wszelką cenę. Ja wiem, że rzuty są elementem gry, ale masz też po 90 innych ciosów których możesz używać i grać "z klasą", bo rzucanie co chwile, to jest kupa nie granie, kiedy ktoś się nastawia na normalną, ciekawą walkę. Pisze to dlatego, że nienawidzę graczy, którzy rzucają po kilka razy na rundę. 2 razy jeszcze ok, ale więcej, to możesz nic nie mówić, bo nie jesteś dla mnie żadnym graczem w Tekkena. Nie traktujcie tego posta jako flame czy coś ;D po prostu daje dobrą radę, jak powinien się gość zachowywać w turnieju itd... that's all. Jeśli Komandos ma repa to z chęcią go zobaczę ;))
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”