Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
limakketrab
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 01-11-2009, 10:35
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: limakketrab »

Prosze ciebie, nie nazywaj mnie dzieckiem tylko przez to że nie masz innych argumentów.

Jeżeli ja miał bym sie odwołać do regulaminu, to jak graliśmy pierwszy raz ze sobą i wygrywałem 1-0 to wyszedłeś. Równie dobrze też moge sie odwołać. Gdy pisałem z SAMEWISE, to mówił że jak z tobą grał też miał lagi.

Powtórze jeszcze raz. Chętnie z tobą zagram jeszcze raz gdy nie będzie lagów. Pisałeś że byś mnie pojechał, tak więc nie widze problemu w powtórzeniu meczu. Oczywiście jeżeli warunki na to pozwolą
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

I co zjechałem cie 3-0 . Nawet nie mów, że miałeś lagi bo miałem z tobą 3 kreski prawie 4 .... stosowałeś sidestep i ładnie się ruszałeś .

Z Samem grałem i mi mówił że jako tako szła gra i nie ma zastrzeżeń więc nie ściemniaj więcej bo się teraz błaznisz . Ok przyznaje wyszedłem, ale przeprosiłem i potem dalej kontynuowalismy i nie miałeś co do tego żadnych zastrzeżeń więc ten argument moim zdaniem nie przechodzi
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

Wyszedłem ponieważ myślałem że tylko 1 rundę się toczy nie doczytałem regulaminu ...
limakketrab
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 01-11-2009, 10:35
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: limakketrab »

U mnie była 1 kreska, przez jedna walke 2. Mam ss wrzuce jutro jak nie wierzysz.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

KACZOR_ce pisze:szczerze ...... to nie mam napewno mi nie uwierzysz ale jak zbadasz to ....

poczytasz komentarze gazety poogladasz TV to moze przyjsc ci na mysl ze ,,wjechali mi na chate " i zabrali co .... a no wlasnie PC i KOM :zalamany:
ale z innej beczki bo nie chce sie tu zalic czy cos jutro jak bede w domu zrobie ten test i nawet pofatyguje sie pozycze aparat i wstawie lesli to was (cię) uspokoi
pozdro
Nie no spoko, nie musisz robić żadnego testu, to była tylko taka moja mała sugestia ;) Skoro ludzie z twojej grupy nie zgłaszają żadnych problemów to mi to wisi.

Co do filmiku to miałeś pecha po prostu, że akurat na ciebie trafiło. Naśmiewanie się z chorych ludzi to dla mnie idiotyzm, ale w policji i tv robią jeszcze więksi idioci. A kompa i koma ci pewnie zabrali bo miałeś tam pirackie oprogramowanie :P
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

Wiesz co mam to już po wyżej uszu . Czekam na decyzje admina bo całą tą sytuacją jestem już znudzony ...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

No dobra, najpierw sprawa użytkowników limakketrab i linksan.

Z regulaminu:

"Jeśli z jakichkolwiek powodów walka zostanie przerwana należy bezwzględnie dokończyć ją najszybciej jak się da. Wynik zostaje kontynuowany, tzn. jeśli zostały rozegrane dwie rundy, a trzecia była w trakcie z wynikiem w rundach np 1:1 należy ją kontynuować."

Rozumiem, że było 1:0 w walkach dla limakketraba po czym z walki wyszedł linksan, a następnie kontynuowaliście spotkanie w lagach.

"Wszelkie próby oszustw (np. wychodzenie z gry podczas walki, podawanie fałszywych wyników) będą konsekwentnie karane."

Jeśli wyjście z gry nastąpiło po walce, a nie w trakcie, to linksan nie naruszył regulaminu, gdyż ...

"Gramy 3 rundowe mecze do 5 zwycięstw, czas ustawiony na 60 sekund."

... później dokończyliście spotkanie, które zakończyło się wynikiem 5:1 dla linksana.

Widzę, że rozegraliście prawie wszystkie swoje mecze i nie było skarg ze strony innych uczestników Waszej grupy.

Decyzja zatem jest następująca:

Wracając do punktu 7 regulaminu: "W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem."

Jeśli jedna ze stron nie może grać przez lagi, to wychodzi z gry w trakcie pojedynku i od razu ustala z drugą stroną warunki dokończenia spotkania, a nie odwołuje się od wyników po przegranej walce. W tej sytuacji sprawa jest jasna: linksan 5:1 limakketrab (proszę o wpisanie wyniku na stronie bo walka nie została dodana).

Mam nadzieję, że ta sytuacja rozwieje wątpliwości wszystkich uczestników nie wiedzących jak zachować się w podobnej sytuacji.
Ostatnio zmieniony 11-12-2009, 10:53 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

oki więc moje mecze

Linksa SAMEWISE 5-3

Linksan limakketrab 5-1

Linksan plakol 5-0

został mi mecz z pol_888
raph podobno nie gra
limakketrab
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 01-11-2009, 10:35
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: limakketrab »

Wszystko ok. Ale dlaczego gdy ja wygrywalem 1-0 i on wyszedl to pisalem do niego czemu wyszedl itp itd. to nawet nie odpowiedzial, dopiero po 3-4h. potem ja przegrywalem 3-0 i wyszedlem i napisalem odrazu ze nie moge grac bo mam za duze lagi, to skad sie wziol wynik 5-1? Jak juz to 3-1. A tak wogole to neozdrada nie nadaje sie do gier przez neta bo ma lose i choke zly, wiem bo tez kiedys mialem :D


Skoro admin uznał ten wynik to ja juz mam all mecze rozegrane:

limakketrab - SAMEWISE: 0-5
limakketrab - plakolek: 5-0
limakketrab - przepiak: 5-1
limakketrab - linksan: 1-5
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

wiecie co zachowujecie się jak pajace? tak właśnie się zachowujecie, jeden nie umie grać i jest kapustą a do tego zachowuje się jak Hamburgur ;P
pozdrawiam tych co mają skillzzzy a nie mashują dwa trzy ciosy na grę ;) A lagi? kwestia dogadania a tu jeden ściemnia... ludzie wy turniej gracie o DVD film ;P i grę na Pc a zachowujecie się jakbyście grali z ryanem H. ;P zapraszam do Mnie na profil x Lesiu PL x na xboxie to chętnie zagram ;)
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

jakie 3-1 znów robisz komplikacje ...
Nvm dzięki tobie odechciewa mi się grać w ten turniej bo więcej komplikacji jest niżeli funa z gry . A dla mnie chodzi tylko o fun, a nie o jakieś nagrody i wygraną.
Dzięki za grę lim z chęcią z tobą pogram w wolnym czasie :). Została mi jedna osoba

Lesiu ma 100% rację o żadne kokosy nie gramy więc nie mam pojęcia po co te komplikację ...

Only fun man only fun :P
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

więc :cenzura: grać i się bawić bo dzieci w afryce grają lepiej od was;P
hahah
a na powagę zapraszam to grania bo coś nikt się nie kwapi ;)

edit by Sub:
Jeszcze jedno takie hasło i będzie warn.
Ostatnio zmieniony 11-12-2009, 16:21 przez Lesiu PL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

o

Post autor: aki1986 »

Od kiedy istnieje swiat zawsze znajdą się tacy.
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

Lesiu spokojnie bo zaraz cię zbanują . Jak ty się wyrażasz przecież mogą to czytać dzieci ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Sprawa użytkowników linksan oraz limakketrab została załatwiona i nie chcę tu widzieć więcej przepychanek w tej sprawie. Powtórzę raz jeszcze, żeby nie było niedomówień - linksan 5:1 limakketrab.

Dla osób które jeszcze mają wątpliwości:

1. Można zmieniać postaci, żadna nie jest zbanowana. No chyba, że ktoś stosuje ultra tajny kod na Nancy w skórze Rogera...

2. Raph wypisał się z turnieju.

Zaktualizowałem wyniki spotkań. Niech każdy sprawdzi, czy wszystko się zgadza i czy wszystkie wyniki są - jeśli ich nie ma, tzn. że zainteresowani nie wpisali je na stronie albo spotkania się nie dodały, więc proszę o ponowne potwierdzenie walk. Jeśli wszystko się wyjaśni to jutro zaktualizuję w końcu tabele grupowe.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”