Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

U mnie się chyba wszystko zgadza. Nie pamiętam tylko czy z Linksanem było 2-5 czy 3-5 ale to dla mnie bez różnicy. Myślę, że dla Niego tym bardziej. Został mi pol_888 ale jakoś nie za bardzo mu się chce grać ale cóż począć.
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

Mi też on został i koniec eliminacji >:). Swoją drogą pogrywam znów lawem wiec szykujcie się na chamskie techniki xD
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Link lepiej daruj sobie tego swojego Lawa z "chamską techniką" zwaną d/b+4,4 :P
Awatar użytkownika
arek2000
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 29-11-2009, 16:33
Lokalizacja: mam wiedzieć?
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: arek2000 »

Chciałem zgłosić malutki błąd, otóż Mevsons obił mnie 5:0 a nie jak podano 5:1 - no dobra, dobra... przyznaje było 6:0 ale ostatnia walka chyba się nie liczy? :rotfl: ;)
Jakby ktoś jeszcze z drugiej grupy chciał powalczyć "jedną ręką" to zapraszam :cwaniak: <hahaha>
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Bati »

Arek my musimy w końcu zagrać :)
Dzisiaj miałem kurcze dobre pingi popołudniem wczesnym ;p no ale cóż, uda się niebawem na pewno :).
PS. Czy macie kontakt z marmakiem? ja nie mogę się z nim skontaktować.
Flamingo KUR*A!
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

SAM mnie przejrzał :P muszę znalezć jakąś inna niezawodną technikę xD
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Wyniki meczów oraz Grupy zaktualizowane.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: aki1986 »

Czy jest ustalony terminarz końca rozgrywek fazy grupowej?
Jeśli nie dobrzy by było jakby powstał.

Pozdro
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

W pierwszym poście tego tematu:

Turniej rozpoczyna się dziś tj. 8 grudnia. Wszystkie pojedynki grupowe należy rozegrać do 16 grudnia do godziny 24:00. W przypadku Playstation 3 z każdej grupy wychodzą po 3 osoby, natomiast w przypadku X360 po 2 osoby.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

heh to jednym słowem przeszedłem :P . A czy będzie podzielenie na 1 miejsce 2 i 3 .
Czy będzie to miało jakieś znaczenie np jak w karate, że zwycięzcy grup będą tak podzieleni, żeby nie trawić między sobą w 1 walkach ?
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Wyniki meczów oraz Grupy zaktualizowane.
linksan pisze:A czy będzie podzielenie na 1 miejsce 2 i 3 .
Czy będzie to miało jakieś znaczenie np jak w karate, że zwycięzcy grup będą tak podzieleni, żeby nie trawić między sobą w 1 walkach ?
Tak będzie to miało znaczenie. Osoby wychodzące z pierwszego miejsca w danej grupie nie spotkają się od razu ze sobą. Więcej szczegółów odnośnie DE po zakończeniu fazy grupowej.

Jeszcze kilka kwestii:

W przypadku, gdy w danej grupie znajdą się osoby mające taką samą ilość punktów, o wejściu do fazy DE będzie zależał stosunek wygranych i przegranych walk. Gdyby okazał się remis to wtedy osoby te będą grały 3 rundowe pojedynki do 5 wygranych - zwycięzca przechodzi do DE. Nie pamiętam wprawdzie, żeby taka sytuacja miała miejsce, ale już mnie o to pytano więc wyjaśniam żeby nie było niedomówień.

Sprawa terminu rozegrania walka grupowych:

Patrząc na grupy widzę, że w przypadku PS3 sytuacja już się w miarę wyklarowała. Apeluję o rozgrywanie walk w grupie 3,5,7 i 8, bo tutaj jeszcze może się sporo zmienić.

Do środy macie jeszcze trochę czasu, jednak już teraz chciałbym poinformować co dalej. W poprzednich turach często przedłużało się terminy, bo komuś coś wypadło, inny się przebudził itp. Informuje zatem, że termin prawdopodobnie nie będzie przedłużony. Faza DE będzie ułożona już w czwartek. Także jeśli komuś zależy aby przejść dalej, to naciskać osoby ze swoich grup, bo później nie chce tu słyszeć narzekań. Czasu wciąż jest dużo, nikt też do tej pory nie skarży się na brak kontaktu z określonymi graczami. Uważam zatem, że nie ma potrzeby przedłużać terminu zwłaszcza, że i tak czekaliśmy na zebranie kompletu na X360, a i znaleźli się dodatkowi chętni na PS3. Wyjątek mogę zrobić wyłącznie w przypadku, gdy kilku graczy ma podobny bilans punktowy i stosunek wygranych/przegranych. Chciałbym ponadto, aby turniej przebiegł jeszcze sprawniej, gdyż kolejne inicjatywy czekają na realizację :). Miejcie zatem na uwadze tego posta, kiedy zorientujecie się, że minęła środa, a wciąż macie zaległości.

Co natomiast z grupą 1 i 2 na X360? Na chwilę obecną zainteresowanie na tej konsoli przejawia 5 osób. Tutaj również nie będzie przedłużenia terminu. Jeśli natomiast okaże się, że nie znajdzie się 8 chętnych - minimalna ilość konieczna do stworzenia DE - to wtedy zrezygnujemy z tej formuły i każdy będzie grał z każdym. Nawet przy założeniu, że będzie to 7 osób, to i tak zainteresowanym powinno to pójść szybciej niż całe DE na PS3.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
przepiak
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 16-11-2009, 04:38
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: przepiak »

@samewise: mi się chce grać tylko co poradzę jak nie mogę się z tobą połączyć.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Ja zagrałem z dwoma osobami w grupie, reszta nie odpowiada do tej pory.
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: fuckone »

Ja rowniez mam problem z polaczeniem z zawodnikiem :)
do 16 jeszcze sporo czasu
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Dobra udało mi się dzisiaj zagrać z Vipe (5:2) i z Masorzem (5:1). Został jeszcze cmarcins, ale sobie chyba chłopak olał sprawę totalnie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”