Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Sylvan Wielki pisze:Drogi Actioni'e. Piszemy o tytułach na wyłączność. Co z tego rozumiemy? Ano, taką pozycję, która to zagości na danej platformie i tylko na niej. Uncharted 2, czy GT5 nie ukażą się na PC, w przeciwieństwie do takiego ME2. A AW, to taki sam "eksluzjiw", dla x0, jak L4D2. Kilkadziesiąt zł i mamy go na PC.
Mości Sylvanie, radzę spójrzeć na nazwę tematu. Na dodatek sam zapytałeś, cytuję "A co tam M$ dla graczy z tytułów na wyłączność szykuje dla graczy?", podane przezemnie tytuły są jak najbardziej ekskluzywne dla platformy MS.

I już trzymając się tematu, wypominanie "może kupić sobie wersje PC, bo iles tam dziesiąt procent graczy PS3 posiada także PC" to po prostu próba wywołania śmiechu na sali. Już nawet pomijając kwestie skąd ześ wział tą statystykę, w samej friend liscie z xbl miałem paru chłopków nie posiadających PC. Kurczę, nie wierzę by wiekszość graczy PS3 posiadała komputer, będący w stanie w ogóle odpalić next genowe tytuły a co dopiero cieszyć się nimi w pełni. 96% posiadaczy ps3 posiada pc? Na moje to właśnie ze 4% moze sie rowniez cieszyc nowymi gierkami na PC. Drugie tyle posiada takze X360, wiec moze w ogole o konsolowych ekskluzywach przestaniemy rozmawiac? :)


Heavy Rain to nie pewniak a GT juz tak? :oczami: No nic, "gusta".
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Weźcie już skończcie sadzić smuty o zajebistych exclusivach na to i na to bo jest to już denne;].

Yamada zagiał całą światową scenę swoim poprzednim pytaniem. Nigdzie nie doczekałem się odpowiedzi, nawet na foruum PE gdzie 'znawcy tematu i sceny' skasowali mi posta i wkleili warna za piractwo pomimo iż 2 wypowiedzi wyżej jest nieukarany post na w sumie to samo:P. Nawet na almighty irc xbscene, jedyna odpowiedź jaką uzyskałem to "moze nie byc bezpieczne" co oznaca mniej wiecej tyle co "nie mam zielonego pojecia";].

Polak potrafi;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

C4Eva ci odpowiedział?;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Nie, nie odzywał sie, a mialem wlaczonego irc chyba do 4ej nad ranem;]. Inne mózgi tak mówiły;].

Kurde no bez kitu tylko tyle chce wiedziec;p.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Jak widżę po raz kolejny odpowiedź Actiona w stylu "PC nie tyczy się tematu" bo nie ma innego argumentu, kiedy już dawno bierzemy ten sprzęt pod kątem grania pod uwagę w postach, to nie ma innego wyjścia jak ... pisać na temat :).
I już trzymając się tematu, wypominanie "może kupić sobie wersje PC, bo iles tam dziesiąt procent graczy PS3 posiada także PC" to po prostu próba wywołania śmiechu na sali. Już nawet pomijając kwestie skąd ześ wział tą statystykę, w samej friend liscie z xbl miałem paru chłopków nie posiadających PC. Kurczę, nie wierzę by wiekszość graczy PS3 posiadała komputer, będący w stanie w ogóle odpalić next genowe tytuły a co dopiero cieszyć się nimi w pełni. 96% posiadaczy ps3 posiada pc? Na moje to właśnie ze 4% moze sie rowniez cieszyc nowymi gierkami na PC. Drugie tyle posiada takze X360, wiec moze w ogole o konsolowych ekskluzywach przestaniemy rozmawiac? :)
Nie wiem jak inni na to patrzą, ale mi się wydaje, że od dłuższego czasu mówimy tu, że PS3 jest najlepszą platformą do grania pod kątem exclusivów, więc nie wiem po co dodawać do tego multiplatformy. PS3 ma tych tytułów najwięcej, rządzą na całej linii bijąc konkurencję w kwestii oprawy, klimatu, grywalności i każdego możliwego aspektu. Nie wszystkie są innowacyjne, ale na swój sposób podnoszą poprzeczkę zdecydowanie intensywniej niż gry na konkurencyjnych platformach. Oczywiście X360, Wii i PC też mają swoje perełki, ale jest ich raz, że mniej, a dwa ... to nie jest kwestia gustu dla kogoś, kto ma styczność z każdą platformą :).

Wciąż także podtrzymuje to co napisałem odnośnie tego, że sporą ilość posiadaczy X360 nie stać na PS3 w naszym kraju - nie dlatego, że nie mają pieniędzy na konsolę i gry (pozdrawiam każdego kto tak odebrał mojego posta), ale już ostatnia fala banów wyraźnie to pokazuje. Sony po prostu kiepsko zaczęło, no ale powoli sytuacja się normuje i zlekceważenie rynku po wygranych bataliach przez dwie ostatnie generacje w końcu do nich dociera.

Bez kitu, uwielbiam ten temat :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

KRELIAN pisze:Nie wiem jak inni na to patrzą, ale mi się wydaje, że od dłuższego czasu mówimy tu, że PS3 jest najlepszą platformą do grania pod kątem exclusivów, więc nie wiem po co dodawać do tego multiplatformy. PS3 ma tych tytułów najwięcej, rządzą na całej linii bijąc konkurencję w kwestii oprawy, klimatu, grywalności i każdego możliwego aspektu. Nie wszystkie są innowacyjne, ale na swój sposób podnoszą poprzeczkę zdecydowanie intensywniej niż gry na konkurencyjnych platformach. Oczywiście X360, Wii i PC też mają swoje perełki, ale jest ich raz, że mniej, a dwa ... to nie jest kwestia gustu dla kogoś, kto ma styczność z każdą platformą :) .
Ekstra, że się odniosłeś do zacytowanej wypowiedzi. :)

Fajnie też, że zmieniłeś nazwę tematu nie podając żadnego sensownego powodu (bo jeżeli "od jakiegos czasu piszemy o tym z sylvanem w celu podtrzymania flame" jest tym sensownym argumentem, to ktoś tu zwariował).

Dlaczego nie PC? O ile sie nie myle, juz o tym pisałem. Po pierwsze PC nie jest platformą stricte do grania. Owszem, można na tym grać z powodzeniem, tak jak na komórkach, iphonach, palmtopach, macach i wielu innych, ale nie jest to urządzenie stworzone do tego typu rozrywki (nie mam ochoty wspominać o cechach różniących pc od konsol bo jest ich tak dużo i są tak oczywiste, że wpadnie na nie bez problemu każdy z IQ przewyższającym inteligencje młodego szympansa). Po drugie, mowa tu o najnowszej (7?) generacji konsol. PC jak wiadomo (bądź nie) nie dzieli się na żadne generacje (no chyba, ze ktoś weźmie pod uwagę wszystkie edycje windy, najnowsza to 7 wiec chyba pasuje). W takim razie skoro jest PC, to dlaczego nie dorzucić poprzednich generacji konsol? Ano dlatego, że to na maksa flamerski temat dotyczący next genów co jest oczywiste, jednak nie dla każdego. Po trzecie, będzie prywata.

Krelian, modzie mój kochany, proszę nie prowokuj i znów mnie nie zmuszaj do robienia różnych dziwnych rzeczy. :)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

ale nie jest to urządzenie stworzone do tego typu rozrywki
PC to urządzenie stworzone do różnych rzeczy, do grania w gry też ;) W ogóle PC zawsze stał obok konsol, generacja jest tu bez znaczenia. Nie wydaje mi się żeby to była kwestia podlegająca jakiejkolwiek dyskusji.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Ekstra, że się odniosłeś do zacytowanej wypowiedzi.
Ano odniosłem się ale najwidoczniej problem okazał się zbyt zawiły i widzę, że nawet nie próbujesz się do niego ustosunkować, bo przecież to jasne, że z listy gier, którymi wcześniej sypałeś została co najwyżej garstka. Zamiast to po prostu przyznać, omijasz temat szerokim łukiem, broniąc się flejmem i różnicami między PC a konsolą (bo przecież nikt jej nie widzi). Po co się ograniczać w temacie, który nie dość że ma jedną z lepszych oglądalności na forum, to jeszcze jak żaden inny pozwala na pokazanie odmiennego podejścia do sprzętu. Komuś to przeszkadza skoro nikt nie pyta o OOS? :).
Fajnie też, że zmieniłeś nazwę tematu nie podając żadnego sensownego powodu (bo jeżeli "od jakiegos czasu piszemy o tym z sylvanem w celu podtrzymania flame" jest tym sensownym argumentem, to ktoś tu zwariował).
Ten temat już dawno poszedł w kierunku który ze sprzętów jest lepszy do grania. A że rozpatrywany w różnych kategoriach to źle? Zawsze to można poznać ciekawe, a nawet śmieszne opinie i jest ok.

Dlaczego nie PC? O ile sie nie myle, juz o tym pisałem. Po pierwsze PC nie jest platformą stricte do grania. Owszem, można na tym grać z powodzeniem, tak jak na komórkach, iphonach, palmtopach, macach i wielu innych, ale nie jest to urządzenie stworzone do tego typu rozrywki (nie mam ochoty wspominać o cechach różniących pc od konsol bo jest ich tak dużo i są tak oczywiste, że wpadnie na nie bez problemu każdy z IQ przewyższającym inteligencje młodego szympansa).
A ja się pytam: i co z tego, że nie jest stworzone? Jaki to ma w ogóle związek z tematem, skoro tematem są preferencje i gry z OBECNEJ GENERACJI na poszczególne platformy – stąd dodałem PC, bo znacznie wcześniej ludzi nosiło, by o nim pogadać, lub bronić się nim w przypadku tematu o exclusivach ;).
Po drugie, mowa tu o najnowszej (7?) generacji konsol. PC jak wiadomo (bądź nie) nie dzieli się na żadne generacje (no chyba, ze ktoś weźmie pod uwagę wszystkie edycje windy, najnowsza to 7 wiec chyba pasuje). W takim razie skoro jest PC, to dlaczego nie dorzucić poprzednich generacji konsol? Ano dlatego, że to na maksa flamerski temat dotyczący next genów co jest oczywiste, jednak nie dla każdego. Po trzecie, będzie prywata.
Wspominasz coś o szympansach, a masz problem z rozróżnieniem gier z obecnej generacji na PC? To mam krótki test: Diablo 2, Doom 3, Oblivion, Drakensang, Starcraft 2 – wskaż niepasujący element/y. Wiem, że znasz odpowiedź, więc pytam: po kiego mi wyjeżdżasz z jakimiś windami? :D. My tu mówimy o systemach operacyjnych, czy grach na obecną generację? I jeszcze pytasz czemu nie dorzucić gier z poprzedniej generacji? Hmmm, jakby to powiedzieć, pewnie dlatego, że temat jest o obecnej generacji gier, ale jak sam napisałeś to jest oczywiste … Widzę za to genialny argument przemawiający przeciw – FLAME i to na MAKSA!! Rzeczywiście trzeba będzie usuwać teraz posty bo każdy zacznie rozmawiać o przygodówkach Sierry z lat 90.
Krelian, modzie mój kochany, proszę nie prowokuj i znów mnie nie zmuszaj do robienia różnych dziwnych rzeczy.
To nie jest żadna prowokacja tylko przeniesienie tematu na właściwy tor. Skoro jednak tak to odebrałeś to proponuję ochłonąć nieco od kompa, bo jeszcze będziesz musiał robić różne dziwne rzeczy, a tego nie chcesz, no bo przecież jestem twoim modem kochanym i nie wypada.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Czekaj, czekaj, ja myślałem, że jest to temat o konsolach, sprzęcie "który wybrać, dlaczego lepszy" a nie o grach. Kurczę, widzę taki jeden temat na forum, o ten i w takim razie sam nie wiem co on tam robi.

Poważnie, z wypowiedzi na wypowiedź atakujesz coraz większym absurdem, ale nic się nie bój, lubię się pośmiać. ;)


Acha, na zacytowany fragment dalej nie odpowiedziałeś.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Action pisze:Czekaj, czekaj, ja myślałem, że jest to temat o konsolach, sprzęcie "który wybrać, dlaczego lepszy" a nie o grach. Kurczę, widzę taki jeden temat na forum, o ten i w takim razie sam nie wiem co on tam robi.
Kurcze, myślałem że jednak wiesz. Owszem jest to temat o sprzęcie "który wybrać, dlaczego lepszy". Przelały się już posty o specyfikacji technicznej, możliwościach, usługach, strategii danych firm czy najlepiej sprzedających się platformach z argumentami dlaczego jest tak a nie inaczej ... i co dalej? Dalej są już tylko i wyłącznie gry, które napędzają sprzedaż platform. Multiplatformy, porównania poszczególnych wersji - ta kwestia jeszcze zostanie tu wyjaśniona bo wciąż są osoby, które twierdzą, że PS3 wypada gorzej nie zdając sobie sprawy jak sytuacja rzeczywiście wygląda... ale to innym razem - aż w końcu dochodzimy do tematu gier na wyłączność - biorąc pod uwagę wyłącznie konsole next genowe, czy może każdy liczący się sprzęt do grania (czyli także zupgrade'owany pod dzisiejsze standardy PC). Stąd też zrodziła się idea rozwinięcia tematu, bo skoro jest na niego parcie, to czemu nie dodać stosownej notki, tylko pisać "że to nie na temat" zasłaniając się flejmem, no ale o tym już pisałem...

Pytam się zatem jak można twierdzić, że ten temat nie jest o grach, skoro o nich jest, a żeby się o tym przekonać wystarczy czytać posty. Ktoś zatem zapyta co z tematem zarzuconym przez Actiona? Otóż służy do luźnych rozmów na temat gier - każdej bez wyjątku, nie tylko nowszych i bez patrzenia pod kątem wyboru sprzętu. Ja wiem, że te tematy mogą się pokrywać miejscami, ale czy tak trudno ogarnąć różnice? Cóż, najwyraźniej nie dla wszystkich to było oczywiste.
Action pisze:Poważnie, z wypowiedzi na wypowiedź atakujesz coraz większym absurdem, ale nic się nie bój, lubię się pośmiać. ;)
W sumie to dobrze, że chociaż tyle jesteś w stanie wnieść do tematu, na więcej przestałem już liczyć.
Action pisze:Acha, na zacytowany fragment dalej nie odpowiedziałeś.
Forgive him father, he's a robot from the future...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

Czyżby jedna z (jak to mówią) przewag PS3 nad X0, czyli darmowy dostęp do PSN, miała niedługo zniknąć?
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Slayer »

Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Nie no prawdziwa rewolucja. Odpowiednik MS points, wprowadzenie rozmow podczas gry istniejącej chyba od zawsze na xbl czy też opcja przechowywania saveów bo przecież na 40gb+ HDDtak ciężko wygospodarować kilkaset kb/kilka mb na savey... .


I widze ze o wszystko jeszcze drozej jak za livea;]. Nie no ciekawe;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Slayer »

Mnie te dodatki nie interesują, co jest ważniejsze, że to co jest teraz, dalej będzie dostępne za free.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Action pisze:
Sylvan Wielki pisze:Drogi Actioni'e. Piszemy o tytułach na wyłączność. Co z tego rozumiemy? Ano, taką pozycję, która to zagości na danej platformie i tylko na niej. Uncharted 2, czy GT5 nie ukażą się na PC, w przeciwieństwie do takiego ME2. A AW, to taki sam "eksluzjiw", dla x0, jak L4D2. Kilkadziesiąt zł i mamy go na PC.
Mości Sylvanie, radzę spójrzeć na nazwę tematu. Na dodatek sam zapytałeś, cytuję "A co tam M$ dla graczy z tytułów na wyłączność szykuje dla graczy?", podane przezemnie tytuły są jak najbardziej ekskluzywne dla platformy MS.

I już trzymając się tematu, wypominanie "może kupić sobie wersje PC, bo iles tam dziesiąt procent graczy PS3 posiada także PC" to po prostu próba wywołania śmiechu na sali. Już nawet pomijając kwestie skąd ześ wział tą statystykę, w samej friend liscie z xbl miałem paru chłopków nie posiadających PC. Kurczę, nie wierzę by wiekszość graczy PS3 posiadała komputer, będący w stanie w ogóle odpalić next genowe tytuły a co dopiero cieszyć się nimi w pełni. 96% posiadaczy ps3 posiada pc? Na moje to właśnie ze 4% moze sie rowniez cieszyc nowymi gierkami na PC. Drugie tyle posiada takze X360, wiec moze w ogole o konsolowych ekskluzywach przestaniemy rozmawiac? :)


Heavy Rain to nie pewniak a GT juz tak? :oczami: No nic, "gusta".
A jakim to HR jest pewniakiem? Choroba wie , co z tego wyjdzie. Może skończyć jak Vagrant Story przykładowo. Z GT5 jest nieco inaczej. Nawet jak nie będzie swoistego rodzaju fenomenem, to i tak marka go sprzeda. Podobnie jest z Halo.

Nic specjalnego.... No dobrze. Komuś może się podobać. Ale kolejne części w zasadzie nic noweg (przełomowego) nie wnoszą, a i tak dostają maksymalne noty.

Spójrz na to śmieszne pe. Ściera biadoli jaką to rewolucją musi być gra, ile to ma wnosić do gatunku by maksymalną notę dostała, po czym 96% topowych gier otrzymuje to idiotyczne 9+, ale Halo zawszy podaje tą świeżość, że otrzymuje maksymalne noty.

Idąc dalej. Tak, zgadzam się (po części) z tym co napisałeś. Większość posiadaczy PC ma mocno przecięty PC, ale .... idąc tym tropem można powiedzieć :

"No tak, Sylvan kupi sobie kilka gier w miesiącu, bo go stać, ale większość posiadaczy danej konsoli może sobie na jeden, dwa tytułu pozwolić - o ile - stąd na co po 4 ex w miesiącu, jak i tak $ nie ma na to" :zalamany:

My rozpatrujemy taki schemat.

A). L4D2 świetna gra. Niby ex na xo, ale masz PC , pograsz, stąd jaki to ex....
B). Raczet i Klank nowy. Wyborny ex na PS3 i nie pograsz na niczym innym. O tak, to juz jest tytuł na wyłączność.
C) .Torchlight. Znakomity ex na PC i tylko nań. To także 100% ex.

To trochę jakby kobieta swemu facetowi powiedziała, "wiesz, ja spałam już z innym, ale z tobą teraz to robię, bo on za słaby był, i go nie liczymy, więc jakby nie było, można powiedzieć, że dziewicą jestem" \:D/

Ja podam taki przykład. L4D2 mam na PC , a nie na x0. Halo mam w nosie. Kompletnie mnie nie interesuje, że kolega z osiedla ma w bebechach GF sprzed 4 lat. I co? x0 jakoś w cieniu. Na PS3 nieco sprawa inaczej wygląda. Człowiek kupi sobie Uncharted2, ledwo skończy i ma Raczeta najnowszego (i Klanka).

To naprawdę, nie czasy gdzie posiadacze x0 (i tylko jego) śmiali się , że na PS3 jest tylko Motor Storm i Res2, a chcieliby i tak tylko MGS4, bo reszta to druga liga.

Ja nie piszę, że xo nie ma świetnych pozycji. Bowiem takowe ma i będzie miał jeszcze niejedną kapitalną grę. Tylko, że niemal wszystkie te ochy i achy będą też na PC i PS3.

Kz3, GoWIII, GT5 już niekoniecznie. Stąd jeśli ktoś podobnie jak ja , ma oba CG i mocarnego PC, to raczej stawia na combo PS3 i PC.

Jak ktoś ma GF 8800 i xo tylko. To "lubi się co się ma".
Osoba mająca tylko Wii .... mieszka w jap. więc odgórnie negujemy :idiota:

Są jeszcze osoby mające PS3 i x0 oraz słabego PC. Ale oni raczej wybierają gry na sprzęt M$ z tytułu takiego, że są tańsze o jakieś 196zł za sztukę.

Do zobaczenia w Galerii Krakowskiej za 44min :pifko2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”