Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
pleju
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29-11-2009, 14:13
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: pleju »

Mi też nie udało się skontaktować i zagrać z Sobanem(gr.7)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Termin rozegrania grup przedłużam do piątku (18.12.2009) do godziny 17. Miałem tego nie robić, ale wypadło mi kilka innych rzeczy i dopiero w piątek po tej godzinie będę mógł się zająć DE. Wciąż nie we wszystkich grupach sprawa jest jasna, ale jak pisałem, będę wrzucał walkowery osobom, które nie wykazują zainteresowania.

Macie zatem jeszcze dzień z kawałkiem, więc jeśli komuś zależy to niech gra swoje, bądź zgłasza brak kontaktu.

Rozpiszę teraz na szybko jak wygląda sytuacja w poszczególnych grupach - być może pogoni to parę osób do nadrobienia zaległości.

Osoby, które na tą chwilę wychodzą (nie uwzględniam póki co walkowerów i kolejności w tabeli):

PS3:

Gr 1

Linksan
SAMEWISE
limakketrab

Gr 2

Mevsons
Bati
Grizzly

Gr 3

Komandos
blaugrana20
Vipe

Gr 4

Frizen
gatts
s0n1c

Gr 5

Kaczor_Ce
K'/
Ukyo_Tachibana

Gr 6

Alvadro
Fishbone
GajuPLL

Gr 7

keNzo
k0nd0r1
pleju

Gr 8

aki1986
4ngel
Damix / mazda6s3

X360

Tutaj sytuacja jest praktycznie bez zmian od niedzieli, więc wstępnie planuje zrobić DE z 8 osób, czyli ze wszystkich, którzy wykazali zainteresowanie.

Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić do piątku, dlatego tym bardziej zachęcam do rywalizacji grupowych w końcówce.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

czemu nie jest jeszcze all u mnie uzupełnione :)
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: keNzo »

KRELIAN pisze:Gr 7

keNzo
k0nd0r1
pleju
dlaczego z tej grupy nie wychodzi Lipton_PL? wydawało mi się, że ma więcej punktów niż k0nd0r1...no chyba że zrezygnował to ok...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Wczoraj dostałem kilka znaków świadczących o tym, że muszę wytłumaczyć rzecz, która wydawała się od początku oczywista.

Turniej rozgrywany jest od tygodnia, zaś od jego zapowiedzi minął miesiąc z kawałkiem. Każda osoba, która się zapisała ma świadomość tego jakie są zasady oraz terminy. O wszystkim informuję na bieżąco na forum w tym temacie, bo właśnie do takich spraw ten temat służy: informowania o zmianach, odpowiedzi na pytania i niejasności oraz możliwość komentowania rozegranych pojedynków. Dlaczego o tym piszę? Bo wczoraj dostałem już kilka odpowiedzi w stylu "nie rozegrałem pojedynków bo nikt się do mnie nie odezwał", albo "nic o tym nie wiedziałem bo organizatorzy do mnie nie pisali". Jeśli komuś nie chce się poświęcić chwilę na zaglądnięcie do tego tematu (5 minut i to niekoniecznie co godzinę), to niech później nie ma pretensji, że coś go ominęło, skoro każda zmiana jest jasno wyłożona w tym miejscu.

Inna sprawa, kiedy komuś nagle coś wypada, będzie offline dłuższy czas itp, ale do takich sytuacji również służy ten temat. Mam nadzieję, że każdy weźmie sobie to do serca, kiedy w piątek rozpoczniemy DE.

Powodzenia w końcówce :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: aki1986 »

Hi, może być tak 4angel 3:5 Aki1986
kontrolnego spara policzyłem na konto Bigboya,mysle że nie bezie problemów z tm wynikiem.
Pozdro

ps.Jeśli ktos z innych grup ma ochotę na spara zapraszam AKI_WROC_PL
Awatar użytkownika
Hamtaro
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 22-08-2007, 08:59
Lokalizacja: Jeet Kune Do dojo

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Hamtaro »

W grupie A na x360 jest niemrawo. Jestem cały czas dostępny na łączach i na live a nikt sie nie odzywa. Wysłałem PW do ludzi i zapisałem ich na live ale bez odzewu. Wiem ze trochę w tym mojej winy bo zamiast czekać powinienem był wcześniej im dupę zawracać no ale niestety. Nie wiem co robić z tymi dwom typami bo z NiniBubą mam kontakt.
Kyo says: "Kono teidoja doujinai kara...Honki de ikuze!" which means "So you aren't perturbed by just this...Let's go all-out!"
Ryu says "Koi!", this means "Come!"
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Faza grupowa została oficjalnie zakończona. Więcej informacji odnośnie DE niebawem ...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Rozpoczynamy fazę Double Elimination .

Tak jak wcześniej zapowiadałem w przypadku X360 w DE znalazło się 8 osób, natomiast na PS3 24.

Zasady Double Elimination:


Być może dla niektórych osób jest to nowość w prowadzeniu rozgrywek dlatego kilka słów wyjaśniających o co biega. Na początku zawodnicy zostają dobrani w pary, które rozgrywają ze sobą 3 rundowe pojedynki do 5 walk. Wygrana osoba przechodzi do drabinki wygranych, natomiast przegrana do drabinki przegranych. Oznacza to tyle, że jeśli ktoś przegrał w pierwszej walce DE, bądź później z poziomu drabinki wygranych, to wciąż ma szansę na wygranie turnieju. Nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż z każdą kolejną rundą przeciwników w drabince przegranych jest więcej. Z kolei jeśli 2 osoby spotkają się w drabince przegranych, to osoba która przegrała kończy zawody. W finale spotykają się 2 osoby i teraz istotna uwaga: osoba z drabinki przegranych musi wygrać dwukrotnie do pięciu (po pierwszej wygranej partii zeruje się licznik i finaliści walczą od nowa do 5 wygranych), natomiast gracz z drabinki wygranych tylko raz do 5 walk. Powód jest prosty: osoba z drabinki wygranej nie przegrała dotąd z nikim, natomiast osoba z drabinki przegranych tak i pierwsza partia jest traktowana jako odrobienie strat.

W przypadku PS3 jest jeszcze jedna sprawa w związku z ułożeniem drabinki DE. Jako, że uczestników jest 24, to do poprawnego rozłożenia spotkań, w pierwszej fazie nie grają osoby z pierwszych miejsc w grupie. Osobami tymi są: BATI, Alvadro, linksan, aki1986, Komandos, Frizen, KACZOR_ce oraz kenZo. Wymienieni gracze czekają na kolejną rundę.

Termin rozegrania finałów:

Jako, że trochę meczy w przypadku PS3 się nazbiera daje Wam czas na rozegranie wszystkich spotkań (z finałem włącznie) do końca roku :). W tej chwili zostały już osoby, które rozgrywały swoje walki, więc liczę, że wszyscy się wyrobią. Nie zostawiajcie także wszystkiego na końcówkę co by nie blokować reszty uczestników.

Apeluje ponadto o nagrywanie walk. Pokażcie wszystkim jak wymiatacie online! ;).

Nie pozostało mi innego, jak życzyć powodzenia w fazie DE oraz finałach :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

Trzeba przeczytać regulamin, żeby zrozumieć tą chorą tabelę :P Oki dawać grupa 3 bom złakniony krwi ^^

Ale cię Sam rozstawili idziesz na 1 ogień w 1 grupie, a w 2 mój ziom z klatki :P . Więc zmieniaj taktykę bo zamierzam powiedzieć mu o wszystkich twoich niecnych taktykach xD
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Spoko, nie boję się^ ^ To dlatego, że nie gram ciągle tak samo i nie mam jednej "niecnej taktyki" więc możesz mu powiedzieć wszystko co wiesz : )
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Ważne info!

W miejsce gracza KACZOR_ce wchodzi Ukyo_Tachibana, natomiast na miejsce Ukyo wchodzi Traitor.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

W mordę nie da się wywrócić z równowagi :P. Jak będzie przegrywał będę ci spamował na pocztę żebyś lagi miał hłe hłe hłe xD
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Bati »

Mam takie pytanie, ludzie którzy rozegrali swoje walki powinni wyniki wrzucać również tu na forum? Jeżeli wyniki dodane do "systemu" są aktualizowane raz na jakiś czas, to chyba sprawniej było by gdyby gracze informowali resztę Tutaj o wynikach, coby można rozgrywać kolejne mecze. Chyba że coś ominąłem i jakoś sprawniej to rozwiązaliście? :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Trafna uwaga, choć pisałem już w początkowej fazie turnieju, aby podawać wyniki również i tutaj. Od teraz zatem każdy zobowiązany jest do podawania wyników nie tylko poprzez stronę , lecz również w tym temacie zwłaszcza, że tabela nie aktualizuje się co minutę.

Tabelka zaktualizowana .

Forma w jakiej należy podawać wyniki na przykładzie pierwszego rozegranego pojedynku:

blaugrana20 vs K\'
Wynik: 5 : 1
Postacie: P1:[Eddy Gordo] P2:[Marshall Law,Lili Rochefort]
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”