Wasze nicki ??

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Dragunov
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 06-11-2009, 21:01
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Wasze nicki ??

Post autor: Dragunov »

Dragunov - Uwielbiam Dragunova i lubie smoki i Rosyjski :D to się połączy i wyszlo ;]
The Champis Here !
Awatar użytkownika
Jambo
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 14-08-2009, 15:13
Lokalizacja: Kraków

Re: Wasze nicki ??

Post autor: Jambo »

Swój nick zawdzięczam przezwisku szkolnemu. A było to tak:
W I gimnazjum na początku roku byłem opalony i miałem ,,dziką" czuprynę.
Jak kumpel mnie obaczył to krzyknął:,,Jambus'' i się przyjęło.Później to zmodyfikowaliśmy i jest Jambo !!:)
Nigdy Się Nie Kłóć Z Głupcem, Bo Ludzie Mogą Nie Dostrzec Różnicy!!!
Awatar użytkownika
SHEJK
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 22-12-2009, 19:12
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wasze nicki ??

Post autor: SHEJK »

Moją ksywkę sam sobie nadałem czemu? Bo bardzo lubię szejki z McDonalda i tak powstał po tunningu SHEJK. :)
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Wasze nicki ??

Post autor: Phantom »

Niejedna osoba powiedziała, że poruszam się jak zjawa. Mianowicie nie wiadomo kiedy przychodzę i wychodzę, a i pojawiam się znienacka. To jest po prostu ang odpowiednik ;)
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Wasze nicki ??

Post autor: Opyliusz »

mi kolega wymyślił Opyliusz a Opyliusz to nie wiadomo co to znaczy ta nazwa jest zmyślona i na googlach jak się wpisze Opyliusz to tylko wyskoczą informacje z Honmaru z youtube z for internetowych itp czyli wszystko o mnie co jest na necie ;] a kolega mi wymyślił tą ksywe tak jakoś w 2004-2005 roku bo od małego ciągle interesowałem się bijatykami i bawiliśmy się w Virtua Fighter realnie :D w wieku 7-8 lat to u mnie było ;D to więc kolega wymyślił z niewiadomo czego taką nazwe Opyliusz i do dziś tak do mnie mówią :) i jestem zadowolony z tej ksywy! :]
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Wasze nicki ??

Post autor: Czapol »

Ja już nawet dokładnie nie pamiętam jak i kiedy wymyśliłem ten nick, pamiętam tylko dlaczego. Chodzi tu o czapkę, głównie o taką z daszkiem, noszę ją nieustannie gdy jestem na powietrzu i czuję się nie swój bez niej. Jest to moja cecha charakterystyczna dopiero po dłuższej znajomości ( niby wiele osób nosi czapkę, ale ja ją zakładam za każdy razem i trzymam na głowie cały czas ).I właśnie na podstawie tej cechy charakterystycznej powstał mój nick jednak dalszych szczegółów zwyczajnie nie pamiętam bo to dość dawno temu było :D
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
rekkimaru
Elite player
Elite player
Posty: 167
Rejestracja: 21-02-2010, 13:58
Lokalizacja: Netherealm
Ogrywam: The King of Fighters, Street Fighter

Re: Wasze nicki ??

Post autor: rekkimaru »

Rekkimaru powstał jeszcze za dawnych czasów gdy posiadałem PSX-a i miałem manię na punkcie Taki z Soul Blade, której broniami są jak wiadomo Mekkimaru i Rekkimaru. Po czasie zacząłem tak tytułować swoje rysunki. Później podczas wyjazdów na konwenty i różne konkursy rysunkowe wszyscy wołali na mnie Rekki ,więc się przyjęło. Choć bardziej w tej skróconej formie właśnie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Wasze nicki ??

Post autor: Patok »

Patok - to moje nazwisko ^^
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
JISAW
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 13-02-2010, 13:06
Lokalizacja: Słupia Wielka
Kontakt:

Re: Wasze nicki ??

Post autor: JISAW »

Co do mojego to łatwo się domyśleć JISAW a tak naprawdę powinno być JIGSAW czyli układanka, puzzle.
Napisałem JISAW aby było oryginalnie kto jeszcze nie miał takiego nicka
Jigsaw to też pseudonim seryjnego mordercy z Filmu Piła którego uwielbiam.
Ostatnio zmieniony 26-03-2010, 10:43 przez JISAW, łącznie zmieniany 1 raz.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Wasze nicki ??

Post autor: s[h/z]inden »

JISAW pisze: psełdonim
:przestraszony:
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Wasze nicki ??

Post autor: !Dan! »

Ja oryginalny nie jestem, mój nick jest zapożyczony od postaci z SF. Uwielbiam jego różowe kimono, dosyć "nietypowy" styl walki (szkice np.) i hego OGROMNE hadoukeny znikające... tuż przed nim xDDD oraz te malutkie, które znikają 2m od niego :D No i ma długie wlosy, jak ja xD
Obrazek
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: Wasze nicki ??

Post autor: keNzo »

Hi hi ciekawego tematu się doszukałem ;)
Mój nick początkowo to był Enzo...Jak nie trudno skojarzyć z dosyć fajnego serialu "Reboot", w którym to Enzo był jedną z postaci...Ale w jednej z gier (już nie pamiętam jakiej ) musiałem wpisać imię i nazwisko postaci więc jako fan Mishimów wpisałem właśnie to nazwisko...Tylko to wszystko jakoś tak mi nie pasowało wizualnie i słuchowo (Enzo Mishima :) ) dlatego dodałem "K"... Co ciekawszego wyszła mi nazwa japońskich perfum i pewnego salonu odnowy dla kobiet z tygrysem na szyldzie w Poznaniu ;)...a że jestem zafascynowany również i jednym i drugim to postanowiłem, że tak już zostanie... Z dużym "N" w środku też wiąże się historia ale to już bajka na inny dzień ;)
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Wasze nicki ??

Post autor: Kare »

Lubię nicki, przy których można sobie połamać język (Kare to skrót od Karemoulinoa, swego czasu też miałem nick w grach online Abystronoamoul). Nick ten zaczerpnąłem... nie wiem skąd, ale to było w czasie, gdy fascynowałem się Spawnem (który jest moją ulubioną postacią w SC2 [ale jeśli chodzi ogólnie o postacie w SC uniwersum, to wolę Nightmare'a :>] w edycji na X-boxa <na PS2 to był Heihachi, a na GC Link z Zeldy>). W e-światku jestem jednak znany szerzej jako Heros/HeroGenji :P.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Wasze nicki ??

Post autor: WolfBogard »

Nickow ksywek pare w zyciu mialem. W latach 98-2000 gralem duzo na salonach Terry Bogardem. Najwiecej na KOFie 98 i Garou. I zaczeli wolac na mnie Bogard. Pewnego dnia mielismy turystow i gralem z Amerykaninem ktory po kilka wrzuconych monetach stwirdzil, ze ksywa Bogard do mnie pasuje i dodal " Bogard, The hungry wolf" i pare lat pozniej jak juz Era Arcade wymarla przyszedl dzien w ktorym tworzylem konto na forum IDG. I tam po raz pierwszy po chwili zastanowienia powstal w mojej glowie WolfBogard. Bardzo dobrze wspominam czasy Arcade - gralem az do 2005r, aby to upamietnic pozostalem przy tej ksywie choc w KOFa od 2000r praktycznie juz nie gram.
Obrazek
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Wasze nicki ??

Post autor: simian_raticus »

Ksywka moich braci (pięcioraczkami jesteśmy) i kazdy z tego konta pisze i jeden mail mamy jako, ze brat brata nigdy nie oszuka!
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”