Fan Arts

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Fan Arts

Post autor: K.O.zuya »

Bardzo ładnie :O To ty?:P
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Fan Arts

Post autor: JJxenon »

No ja już Ana :) się wypowiadałem na DA o tej pracy :) Z mojej strony tylko powiem żebyś mniej naciskała ołówkami na kartkę i miała większe wyczucie bo szkoda tak ładnych prac :) . I to chyba raczej tyle ;) bo proporcje twarzy robisz niemal doskonałe :) + mocny kontrast ;)
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Fan Arts

Post autor: JJK »

Oliwka :D
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

W Olivce bardzo denerwuje mnie lewa czesc rysunku, ta czesc twarzy, ale szczerze powiem, ze nie wiem jak sie do tego zabrac. No i cieniowanie jest nierówne.

http://sumireann.deviantart.com/art/Kam ... -146641432 Troche bardziej skonczony, aczkolwiek dalej jest troche roboty z nim a papier... wymieka. Zwlaszcza dlon mi sie tu nie podoba, za mocna kreska przy twarzy.

No i dzięki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Yamada »

Hildzia!
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Fan Arts

Post autor: JJK »

Może zmień ołówek na miększy ;) i papier na trwalszy (standard to brystol, ale można też spróbować np. na tapecie). A cieniowanie mi się podoba :), dodaje swojego wyrazu.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

O ołówkach (w sensie liczba mnoga) to ciężko tu mówić, bo jest to w 90% rysik progresso 6B, a tylko oczy i wybitnie cienkie kreski (niektore wlosy, pieprzyki) sa olowkiem 2B (optymistyczne zalozenie, ze go znajduje xD). Papier to zwykly papier "do drukarek". Wiekszosc z tego rysuje na wykladach wiec ciezko mi przemycic cos innego. Stad tez taka jakosc. A powiem Wam, ze ten poprzedni Kame wisi mi nad biurkiem, czyli na przeciw mojego lozka i ladnie mu sie oczy blyszcza rano xD (kwestia tego ze oczy sa czarne i dosc mocno nacisnelo sie na nich olowkiem i... kurde no taki zywy odblask maja :D )
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Fan Arts

Post autor: JJK »

To błyszczenie ma swoje zalety, ale i wady bo np. przy fotografowaniu czy kamerowaniu, zwłaszcza większych formatów staje się udręką. Przy kartkach typu "ksero" poleciłbym ołówek o twardości B12 do szkicowania, a do światłocienia pałeczkę grafitową B8. Również przydało by się coś do akcentowania (tu mi się przypomina jak raz w desperacji użyłem pasty do butów, bo zabrakło tuszu :D).
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

Ale ja rysuje na zasadzie "co mam pod reka to bedzie" XD No i wyklady sie mi w tym semestrze koncza wiec na wiecej poki co nie ma co liczyc :P
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: SubZero »

Kończą się jedne, zaczynają się inne ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Dumian »

Eleganckie prace Ana, wymiatasz jak zawsze;]
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

Dziękować :)

http://sumireann.deviantart.com/art/Tan ... -147123106 wieczór + wykład z filozofii + czas po kolokwium z geografii politycznej + j.angielski
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Fan Arts

Post autor: JJxenon »

Oj jak ja lubię taki ciemny kontrast na ciele . Sprawia to wrażenie że praca jest wtedy nie plastikowa :) . Pewien Bardzo mądry Pan po 60 tce który jest bardzo dobrym artystą i moim przyjacielem kiedyś mi powiedział że to jak wypełniamy kartkę kontrastem świadczy o poziomie technicznym rysownika :) . Reszty się domyśl :) . Jeszcze tylko moje pytanko : rozcierałaś ołówki jakimś wacikiem lub czymś podobnym by uzyskać taki efekt ?
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

Palcem
Czasem grzbietem reki niechacy jak włożtłam łape w kartke

A zeby bylo smieszniej tego arta zaczelam od bardzo delikatnego zarysu twarzy (gdzie co ma byc) i... pieprzykow. Pieprzyki tez przewazyly ze wlasnie to ujecie rysowałam.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”