Seria FINAL FANTASY

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

A tak serio widzieliście klipy z FF10 do muzyki Linkin Park? (In the end i One step closer). Jakby co to jak sciagne AC uploaduje :)
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Nadine »

widzialam i widzialam tez z FFX z Evanescence Going Under :)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Action »

Obejrzałem pierwszy odcinek FF: Unlimited i ogólnie fajne anime podobne troszkę do Slayersów nie ma tutaj chyba powiązania z FF VII i Cloudem, ale każdemu fanu na 100% się spodoba, bo jest w nim dużo ciekawostek na temat FF np., Czemu złoty (i nie tylko) kurak ma nadaną nazw chocobo ^^(śmieszna sytuacja). Ogólne anime wciąga (tak jak sam FF??) teraz jadę do rodziny na wieś i jak tylko wrócę to Uploaduje pierwszy odcinek. :)
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Nadine »

Mi sie nie bardzo podoba to anime oparte na FF wogole jakos takie nie podobne. jesli chodzi o porownannie anime z gra bo jako anime to jest cool tylko nie widze w nim zbyt wielkiego podobienstwa do gry :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Action »

Uploadowałem dla ciekawskich Pierwszy Odcinek a porównywanie gry FF do Anime jak dla mnie jest bardzo trafne, bo cały Final Fantasy oparty jest o Mangę. Obejrzałem już troszkę więcej odcinków i powiem (a interesuje się A&M już długo), że anime jest bardzo fajne.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

Jakoś cicho w tym temacie od paru dni :) No dobra, do rzeczy. Zaczęłam dziś Final Fantasy X-2 (nie przechodziłam wczesniej 10) i jak na razie jest bardzo bardzo fajnie. Wprawdzie piszę to mając na liczniku niecałe 2:45h ale już trochę skapowałam system.
Zastanawiam się czemu ludzie tak psioczą na tą część? Fabuła? Heh ja tam jeszcze o niej nic nie wiem, ale zapowiada się lolowo :D . Ja tam akurat podchodzę do tej części Fajnala jak do gry "typowo wakacyjnej". Nie wymagam od niej fabuły pokroju FF7 (jedyne porównanie) ale przede wszystkim kilkunastu godzin zabawy przy rpgu. Bawienia się w levelowanie, "zwiedzanie" świata i takie tam... Po prostu ma byc fajnie i fajnalowo.
Szczerze mówiąc Dresspheres mnie rozwaliło :) Tzn pierwsze skojarzenie miałam z Sailor Moon ale naprawde zmiana fatałaszków kosi^^ (aktualnie o ile dobrze pamiętam to moja Yuna biega jako Warrior, Rikku jako Gunner a Paine jako Black Mage, choc to się zmienia w kazdej walce ze trzy razy ;) no i jeszcze nie rozszyfrowałam Songdressa ;) ). I trzeba przyznac ze na razie przydatne dziadostwo.

Nie wiem czy będe teraz konczyc FF10-2, czy przerwe w momencie dorwania FF10 i wtedy pojdę "tak jak Square nakazuje".

PS. Czy musze mówić że ubóstwiam tego dzieciaka Shinra? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: SubZero »

Ja właśnie jestem w trakcie przechodzenia (~6 godzin grania jak na razie) FF-X (w końcu). Skończę X to zabieram się za X-2 (chyba że wcześniej się Xenosaga III pojawi, wtedy będzie to zależało jak bardzo mnie FF wciągnie :P ).
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

SubZero pisze:Ja właśnie jestem w trakcie przechodzenia (~6 godzin grania jak na razie) FF-X (w końcu). Skończę X to zabieram się za X-2 (chyba że wcześniej się Xenosaga III pojawi, wtedy będzie to zależało jak bardzo mnie FF wciągnie :P ).
Myśle ze spokojnie zdazysz :) Xeno ep 3 wychodzi jakos koncem sierpnia
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: SubZero »

To zależy, ile trwa FF-X, a przy moich zdolnościach może trochę potrwać :P
Zabiel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 65
Rejestracja: 21-07-2006, 21:03

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Zabiel »

Ja tam za FF nie przepadam ;)
Ja teraz tylko czekam na Gothic III to to jest dopiero gierka. Pierwsze dwie czesci sa poprostu zajebiste. Gral może ktoś ?
Teraz tylko czekam na premiere w polsce
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Jo-Jo »

A aj osobiście ja kjużmówiłem nie przepadam za kompterowymi RPG ( zwanymi przeze mnie " środkami nasennymi " :P )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Dismaster »

Mag pisze:Ja tam za FF nie przepadam ;)
Ja teraz tylko czekam na Gothic III to to jest dopiero gierka. Pierwsze dwie czesci sa poprostu zajebiste. Gral może ktoś ?
Teraz tylko czekam na premiere w polsce
Gralem w obie czesci (jedynka dwa razy i dwojka raz i raz z dodatkiem "noc kruka") gierka jest faktycznie zajebista ale w porownaniu z FFVII to i tak wypada srednio dobrze ;)

PS: w 3 gothicka sobie chyba nie pogram na mojej maszynie :zalamany:
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

o boshe :szok: Aniu nie popelniaj jednego z najwiekszych bledow w swojej karierze jrpgowej , wywal x2 dopoki nie skonczysz dziesiatki - to nawet nie prosba , to jest rozkaz
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Action »

Mag pisze:Gral może ktoś ?
No ja gralem w Gothica jestem nawet redaktorem strony o nim a Gothica III zamówiłem już na Gram.pl (a i jeszcze coś Gothic 1 rulez!:)

Żeby nie było OT to mam pytanie ;] ściagnął ktoś Final Fantasy: Unlimited które uploadowałem?? :D
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

KRELIAN pisze:o boshe :szok: Aniu nie popelniaj jednego z najwiekszych bledow w swojej karierze jrpgowej , wywal x2 dopoki nie skonczysz dziesiatki - to nawet nie prosba , to jest rozkaz
No dobrze :) w takim razie zajmę się Tenchu ;) (o ile mi emulator na to pozwoli :chytry: )
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”