Bolące kciuki

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
arqueek
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 03-11-2009, 09:24
Kontakt:

Bolące kciuki

Post autor: arqueek »

No wlasnie, w zyciu kazdego gracza przychodzi moment, w ktorym palce zaczynaja bolec. Wlasnie jestem po calonocnym maratonie w Tekkenie, kciuk w lewej rece boli jak cholera. Macie jakies sposoby na unikniecie takich objawow, lub na pozbycie sie tego uczucia? :)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bolące kciuki

Post autor: Frizen »

Po jakims czasie przejdzie, jak na poczatku sie uczylem grac mishimami, to czesto nawet siniaki mi sie robily. Po takim czasie grania skora mi sie zrobila jakby twardsza i juz nie czuc zadnego bolu nawet po bardzo dlugim dashowaniu DJem :P
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Bolące kciuki

Post autor: vho »

A ja mam byczy odcisk na lewym nadgarstku od sticka :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Bolące kciuki

Post autor: Arucardo_1 »

arqueek pisze:No wlasnie, w zyciu kazdego gracza przychodzi moment, w ktorym palce zaczynaja bolec. Wlasnie jestem po calonocnym maratonie w Tekkenie, kciuk w lewej rece boli jak cholera. Macie jakies sposoby na unikniecie takich objawow, lub na pozbycie sie tego uczucia? :)

nie da się. Jeśli bolą Cię kciuki to znaczy, że najwyższy czas dać im odpocząć. A ostrzeżeń tego typu nie należy lekceważyć, bo długotrwałe katowanie pada może prowadzić do zwyrodnienia stawów
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Bolące kciuki

Post autor: Opyliusz »

Napewno bolą kciuki przy swoich początkach przy grze na poważnie. Ja jak trenowałem Mishimy to przy EWGF mnie palce bolały pamiętam :DD a przy Wave Dashu to dopiero masakra :P ale to już wszystko przeszło i gdy teraz uzywam EWGF lub Wave Dash albo Back Dash to już mnie palce nie bolą (trzeba poprostu przez jakiś czas potrenować i po jakimś czasie już ci to lepiej i łatwiej wychodzi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”