Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: fuckone »

Chyba trzeba oglaszac walkowery, bo ile czasu mozna czekac na odpowiedz i walke.
Krelian co z tym fantem zrobic ?
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Grizzly 5 vs 3 Komandos
[Alisa, Ganryu] [Bruce, Law, Asuka]
Jedna z prostszych walk ;]
Power
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Grizzly pisze:Grizzly 5 vs 3 Komandos
[Alisa, Ganryu] [Bruce, Law, Asuka]
Jedna z prostszych walk ;]
LOL Ciesz się, że udało ci się zlamić na podcinkę i rzuty Alisą, bo Ganem jak grałeś to same perfekty się sypały i ani rundy nie ugrałeś. Ale spoko, Frizen cie zbije i jeszcze może będę miał okazje się odegrać.
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Frizen ;) spokojnie, powiedziałem tak tylko, jako że grałem z Batim i to było główną przyczyną mojej opinii. Poza tym, ja mam 86 % w chwili obecnej na ranked match, więc dobrze wiem, że wyznacznikiem nie jest ranking, aczkolwiek, jest on swego rodzaju odzwierciedleniem możliwości gracza, mimo, że mało dokładnym. Poza tym uważam, że Bati jest moim faworytem, a i napisałem również że sprawdziłem repy kilku osób (nie wszystkich). Nie kwestionuje tutaj twoich możliwości, aczkolwiek posty takie jak twoje i Komandosa, który jest odp na post Grizzliego moim zdaniem, stawiają was w niezbyt dobrym świetle.... I tak ;), nie mam zupełnie nic do was itd, ale jednak muszę na to zareagować (taka natura ) :

Frizen - Jak będziesz miał rozegranych walk 7 000 to czy to będzie 3500 - 3500 czy też 5000 - 2000 to będziesz pierwszy jako, że w chwili obecnej pierwszy w rankingu jest gracz anną co ma 3100 bodajże wygranych i ponad 1100 przegranych i jest nad gościem co ma 2800 wygranych i 140 przegranych, więc jak widzisz, tamtego staty są gorsze a jednak jest pierwszy co oznacza, że w leaderboardzie priorytetem jest bardziej ilość rozegranych walk niżeli stosunek wygranych do przegranych.

Komandos - jeżeli Grizzly grał ci alisą cały czas podcięcia i rzuty, a ty dawałeś się na to nabrać 30 razy z kolei to najgorzej to świadczy o tobie ;D. Kwestie kapuchy pomijam, bo ludzi co robią 4 ciosy Alisą i wygrywają jest na pęczki ( póki co, rozegrałem ok 700 walk różnymi postaciami, grałem z Alisą jakieś 100 razy i widziałem jakieś 6 ciosów tą postacią, co świadczy o tym, kto nią gra ;) )

To tyle z mojej strony ;D troszeczkę więcej skromności ;D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Nie kwestionuje tutaj twoich możliwości, aczkolwiek posty takie jak twoje i Komandosa, który jest odp na post Grizzliego moim zdaniem, stawiają was w niezbyt dobrym świetle.... I tak ;) , nie mam zupełnie nic do was itd, ale jednak muszę na to zareagować (taka natura ) :
Jeżeli wiem, że koleś ledwo co wygrał zniżając się to najbardziej lamerskich zagrywek i chwali na forum, że to była łatwa walka to jest śmieszne dla mnie. Z resztą skoro swoja główną postacią nie potrafił ani rundy wygrać to o czym tu gadać. Niech się cieszy chłopak póki może, bo następnym razem będę lepiej przygotowany i kapuszczenie Aliską może nie pomóc :hyhy:
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Ja nigdzie nie pisalem ze chce zeby ludzie mnie faworyzowali, ale jak mozna odebrac takie zdanie:
ma skilla i pojęcie o tej grze o czym świadczy jego stosunek wygranych do przegranych w ranekd match.
W inny sposob niz ja to zrobilem? Nastepnym razem pisz "o czym moze swiadczyc" a nie jako niepodwazalny argument. Nie cierpie niedomowien...

Zulata, pamietaj - mowic ze dalo sie skapic na 2 ciosy przeciwko jakies postaci i ze swiadczy to o slabosci gracza mozna tylko w przypadku offline. Ja np rwe wiekszosc chwytow offline, ale online mozna mnie nimi niezle zajechac, bo sa to zwykle unblocki.
Ostatnio zmieniony 27-12-2009, 17:27 przez Frizen, łącznie zmieniany 1 raz.
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

hehe komandos co ty tak się denerwujesz. Wygrał ponieważ zauważył braki w twoim stylu gry, a potem dałeś się sprowokować bo nazwał dany mecz łatwym :P . Ehh te dzieci ^^ . Moim zdaniem w takich grach jak bijatyki nie ma faworytów, ponieważ dużo aspektów zależy od wygranej jak np samopoczucie , znajomość postaci przeciwnika, skill :). Rozumiem także, że moderator odpoczywa po świątecznym obżerstwie lecz powinien zwrócić uwagę na wymowę niektórych uzerwiczów :/ ponieważ powoli robi się syf
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

to i ja się wtrące, bo uważam że bardzo dużo osób kaPuści grając po sieci- same maderfukery ;P a tak pozatym grając swoich walk około 500 już stwierdzam że Alisa to błąd jakiś w grze to postać chyba dla początkujących osób, spotkałem troszkę ALIS i powiem że z 6 zadziwiło mnie zagraniami ale nie tymi co znamy od lamerów, ale czyste juggle... pozdrawiam komando chłopak zna się na rzeczy....


Bóg nam mówi gdy ktoś bije nadstaw policzek, ale gdy ktoś drugi raz chcę nas poniżyć wtedy JUGLUJEMY ;)
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Mevsons
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 13-10-2009, 13:22
Lokalizacja: Durlas/Jelenia Gora
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Mevsons »

heee...
moim Faworytem jest Bati_King :D
graliśmy razem w MW 2 :)
co nie znaczy, ze ułatwię mu gre ^ ^
AS Player ^ ^
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

W końcu przebudzili się co niektórzy z zimowego letargu... No to dawajcie gramy! Im bliżej sylwestra tym bardziej będę niedysponowany :p

Co do faworyta to tez mam jednego i nie jest nim Bati - chociaż z tymi throw'ami to kto wie^ ^
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: aki1986 »

Nie ma co się sugerować onlinem,a tym bardziej rankingiem który nichyja nie jest miarodajny tak jak miało to miejsce w T5DR.O onlinowych ALISACH KINGACH BOBACH nie będę wspominał :)
Moim faworytem jest FRIZ bo jest wysoko w rankingu i ogólnie ma pojęcie :) :padam:
Awatar użytkownika
Fishbone
Student
Student
Posty: 33
Rejestracja: 13-10-2009, 11:25
Kontakt:

yo

Post autor: Fishbone »

Komandos mial odwrotny problem z Grizzlym niz ja :D Otoz ten pan biorac na mnie Alise dwukrotnie przegral nie wygrywajac przy tym ani rundy :P Gorzej bylo juz z Ganryu gdzie po raz pierwszy walczylem z ta postacia w Tekkena6 (nawet nie kojaze walki w T5DR) :D - mimo wszystko jak to w zyciu bywa -> nauka nie idzie w las tylko w nas.... nastepnym razem grubasek dostaje becki ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Frizen:
W takim razie sorry. Faktycznie, źle trochę sklepałem to zdanie ;). Co do drugiego, też masz rację. Trochę się nie popisałem, aczkolwiek założyłem, że połączenie Komandosa i Grizzliego było na 4 bądź na 5, a tu musisz przyznać, że gra się jak offline. Więc najlepiej będzie jak Komandos odp jaka była siła sygnału.
Nie sposób oczywiście też wziąć pod uwagę zachowania Grizzliego. Tu nie ma nic do rzeczy znalezienie braków w stulu gry przeciwnika Linksan. Szczerze mówiąc Alisa jest dla mnie postacią dla noobów. Jej szybkość, skoczność, a co najważniejsze dmg jej uderzeń jest zdecydowanie nieporozumieniem. Nawet początkującemu graczowi wygrać nią nie będzie trudno jeśli pozna ok 6 ciosów )tych najbardziej potrzebnych). Ale wracając do Grizzliego. Wszyscy jesteśmy użytkownikami Forum Honmaru, nie znamy się normalnie, nie utrzymujemy ze sobą kontaktu ( oprócz oczywiście prawidzwych kumpli, albo tych wprawionych już użytkowników, którzy grali ze sobą na różnorodnych turniejach itp), jednakże, nie jesteśmy dla siebie też zupełnie obcymi ludźmi ani jakimiś tam randomami z neta, dlatego też uważam, że granie kapuchy i rzutów przeciwko użytkownikowi forum jest najnormalniej w świecie czymś chamskim. Dla mnie jest to tak samo jakbym grał przeciwko kumplowi w domu na VS i zaczął im robić 3 ciosy i rzuty. Nie dziwne by dla mnie było jakbym od któregoś z nich dostał w pysk i to nie za to, że oni przegrywają tylko za to, że w pewnym sensie nie mam do nich szacunku. Bo przyszedłęm z nimi za wszelką cenę wygrać niżeli się z nimi dobrze bawić grając w grę. Jeszcze bardziej pogrąża go fakt, że swoją sztandarową postacią przegrywał. Tyle w temacie nieposzanowania innych graczy. Ja jestem zdania, że jeśli zapisuje się na turniej to chcę aby mój przeciwnik czy mnie pokonał czy zostanie pokonany powiedział : " Fajnie mi się z nim grało, było ciekawie ". Jeśli wiem, że ktoś tak nie powie, a ja będę mu grał 2 ciosy aby za wszelką cenę wygrać, to się w ogóle nie zapisuje na turniej. Trochę zalatuje hipokryzją, bo sam się nie popisałem podczas walk eliminacyjnych, ale czy mi uwierzycie czy nie, przy players match mam po prostu tragiczne połączenie. Pisałem o tym w poście kilka stron wcześniej. Teraz bynajmniej wiem, że z moim obecnym połąceniem przez najbliższe 9 miesięcy (ahh umowy z neo ;D ) mogę sobie pomarzyć o przywoitym udziale w turnieju, także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, chyba że z niewiadomych przyczyn coś się poprawi (jakiś patch, albo Bóg wie co ).
Podsumowując, mam nadzieję Frizen, że już wszystko wyjaśniłem btw. Jaki miałeś nick stevem jak byłeś 7 w rankingu, bo wydaje mi się, że widziałem wysoko w leaderboardzie jakiegoś polaka właśnie Stevem, ale mam tylko przebłyski jego ksywki?
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Dobra dajcie już spokój z tym Grizzlym, bo jeszcze chłopak zobaczy jak o nim wszyscy gadają i pomyśli, że jest dobry :P Dzisiaj Frizen z nim gra i obiecał mi, że nagra walkę. Wtedy będzie sobie mógł każdy ocenić umiejętności Pana Grizzlego ;)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Teraz najwyzej ustawionym Polskim Stevem jest Matt-JF. Ja mam nick XFrizenX i przede mna w tamtym momencie byl tylko Aaliah_korea czy jakos tak, wiec to pewnie bylem ja ;)

Niestety ale z chwytow nawet przy 5 nie idzie sie wyrwac(oczywiscie jezeli masz reflex koreanski to mozemy rozmawiac, ale mowimy tu o polskich realiach gdzie tylko pare osob takowy posiada, ja zazwyczaj sie w ostatnich klatkach mieszcze wiec mnie to nie dotyczy)
Ostatnio zmieniony 27-12-2009, 20:02 przez Frizen, łącznie zmieniany 3 razy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”