Turnieje, Eliminacje, Zloty

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: vho »

UWAGA UWAGA!!!! TURNIEJ W POZNANIU SIĘ SZYKUJE AGAIN!!

Mówi Throl:

"Już pół roku temu obiecałem, że postaram się zorganizowac coś w Poznaniu. Tak też się stało. Po rozmowie z dyrektorką S.P w Poznaniu, na os. Orła Białego; udało się wynając aule szkolną na turniej, który nosi nazwę (od osiedla "White Eagle Tournament", czyli WET ).
!!! UWAGA !!! Wiem, że zbliża się 'Euro Slash', dlatego też poprosiłem dyrektorke o ustalenie terminu przez samych uczestników (Brolly rzucił propozycje ). Czyli jak widac, termin ustalacie sami . Co jeszcze... No niestety, będą wpisowe . To już nie moja sprawka; po prostu wynajęcie auli do tanich nie należy. Wpisowe wynosi 7zł, (jak sie uda, może bedzie 5zł). Heh .. Z organizacji takich rzeczy nie słyne, także mamy mały problem ze sponsorem Nikt na maile nie odpisuje, itp ... Z początku miała byc telewizja, ale sie odmyslili . Takze prosba do was: Czy jesli nagrody beda skromne, ale to bardzo skromne nie utniecie mi głowy ? Sponsora cały czas szukamy, ale jeśli nie znajdziemy będe musiał cos kupic z własnej kieszeni.
Co do samych rozgrywek. Na dzień dzisiejszy mamy: ok. 4xPS2, ok. 5-6xTV. To niedużo Jeśli to nie problem, proszę o zadeklarowanie ok. 1-2 PS2 i jak da rade T5. Zeby było sprawiedliwie będą grupy. Szkoła zadeklarowała od siebie projektor, także cwierc, pół. i finały na dużym ekranie Jednakże sprawe organizacji zostawmy narazie w tyle

Turniej: Sam turniej, jak mówiłem odbędzie się kiedy chcecie, pomiędzy lipcem, a sierpniem, w Poznaniu, na osiedlu Orła Białego 120 (budynek Szkoły Podstawowej nr. 64 i.m. Marii Konopnickiej / aula).

!!! NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA !!! W poniedziałek (19.06.2006) ide podpisac umowę ze szkoła, na wynajecie auli. Fajnie zeby wszyscy w ten weekend powiedzieli, czy beda, czy też nie.

Dodatkowe informacje:
Organizacja: tHrol i ekipa
GG: 3315982
mail: [email protected]
tel: 880-026-051
strona i info: http://www.tekken.funday.pl/
strona S.P 64: http://www.sp64poznan.internetdsl.pl/
mapka (mapka dojazdu, także na stronie szkoły): http://tekken.funday.pl/elementy/stuff/mapka.jpg
plakat turnieju: http://tekken.funday.pl/elementy/stuff/wet_info_2.png

Rozpoczynamy zapisy ...
PS. Topic do turnieju: http://mk.funday.pl/forum/viewtopic.php?t=131 <-- Tu moge edytowac liste uczestnikow"

Chętni?
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

Właśnie wróciłem z turnieju na Pierniconie^2, o którym już była mowa w tym topicu. Poziom był jak się okazało nienajgorszy, (wyższy niż się spodziewałem, choć spośród NAPRAWDĘ dobrych/bardzo dobrych graczy było niewielu) niemniej bez większych problemów wyszedłem z grupy i dotarłem do półfinału, w którym miałem pierwszy trudny pojedynek - z Szafranem (zwycięzcą poprzedniej edycji). Pokonałem go 2:0 (w walkach) i doszedłem do finału gdzie rozwalił mnie Francuz (jak ja bardzo nie lubię krychy :/ - Oen wiesz coś o tym :P ) i ostatecznie zająłem drugie miejsce
Parę niespodzianek było, m. in. porażka Xellosa z Yoshi - MOH'em w ćwierćfinałach więc było ciekawie :)
Wyniki:

1. Francuz (Christie)
2. Arucardo (Nina)
3. Szafran (Wang)
4. Yoshi - MOH (Bryan)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

heh bylem pewny ze wygra Francuz , w kazdym razie gratsy za 2m. skoro juz sie rozpisales ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: vho »

Gratuluję również Arucardo! Byłeś prawie najlepszy ;) Będą jakieś filmy może??
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

Dzięki :)
Co do filmików to zależy od umiejętności i szczęścia Yoshi - MOH'a bo to on mial je nagrywac... komórką :P
jeśli w każdym razie będą to będę je miał w czwartek i najszybciej jak sie da wrzucę na Rapid Share :)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Labik »

ooo.. gratsy zwyciezcom (albo zwyciezca.. ni wim jak sie to pisze :D ) ;)
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

To kto z Honmaru był na Euro Slashu? Wiecie, że czekam na jakieś relacje...? ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Ana »

Kto z honmaru jedzie do Poznania?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Dumian »

Jako, że od nas nikt chyba nie pojawił sie na ES a Arucardo może nie doczekać się relacji (którą pewnie i tak już czytał gdzie indziej :P ) to ja pozwole sobie zacytować newsa z TP:
22 i 23 lipca 2006 odbył się Euroslash w Górze Kalwarii. Nazwa turnieju jest troszkę myląca, gdyż w turnieju spoza granic Polski wystartował tylko Ryan Hart oraz 2 rosjan... Mimo to turniej miał bardzo wysoki poziom, gdyż zjawiła się oczywiścia cała polska czołówka. Turniej miał się rozpocząć o godz. 15, niestety nastąpiły opóźnienia i rozpoczęto zmagania o ok. 16.30. Po rozgrywkach grupowych, w których nie było większych niespodzianek rozpoczęła się dwugodzinna przerwa, po której rozegrano Double Elimination. Było kilka ciekawych pojedynków, m. in. dramatyczne walki Robsona z TBT, czy TBT z Devilem. W finale spotkali sie Rayan z Mattem. Matt mimo bardzo ambitnej i dobrej grze nie dał rady Rayanowi, który ostatecznie wygrał 5-1.
Co do tego, że zjawiła się cała polska czołówka to się nie zgodzę hehe, bo jak wiadomo Krelian i ja niepodzielnie rządzimy od prawie roku na scenie tk3online a nas na ES nie było (żart oczywiście ;-) )

Podium wygląda następująco:

1. Rayan Hart [Kazuya]
2. Matt [Julia]
3. Robson [Nina, Steve]
4. Sway [Raven]
5. TBT [Hwo, Feng]
6. Punisher [Steve]
7. Devil [Feng]
8. Kuba [Law]


O ile pierwsze miejsce było do przewidzenia to już dopiero 7 miejsce Devila jest na pewno jakimś zaskoczeniem. Cieszy mnie wysokie, 8 miejsce kumpla z Bydgoszcz (podobnie jak na TTT w Poznaniu), oby tak dalej :super:

-----------------------------------

EuroSlash zakończony ale na horyzoncie mamy kolejny turniej "White Eagle" (szersze info podał vho parę postów wcześniej). Wiem, że kilka osób z Honmaru zamierza się wybrać, więc mamy okazję na pewnego rodzaju zlot. Sam też planuje sie pojawić, jednak zostało jeszcze trochę czasu i różnie może sie zdarzyć, dlatego głowy nie daje :P
Ana pisze:Kto z honmaru jedzie do Poznania?
Więc jak? :D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

no ja raczej w Poznaniu bede na 99 % , na ES mialem byc ale ostatecznie wypadly mi wazniejsze sprawy na glowie ... zycie ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Oen »

Nom do Poznania to mam zamiar sie wybrac, ale ostatnio zastanawiam sie czy nie pojechac sobie tez na Extreme Party5 maja byc turnieje w Soula i Tekkena (i jeszcze jakies pesy i gt ale kto by w to gral :P ) wiec generalnie wydaje mi sie ze moze byc ciekawa imprezka, ktos z forum sie tam moze wybiera?
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Ren »

Ja raczej będę bo mieszkam w Poznianiu. Jak sie okazało do szkoły w której będzie rozgrywany turniej chodził moj kuzyn który również sie wybiera ;)
poczes
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 17-07-2006, 14:27

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: poczes »

a dokladnie ktorego i o ktorej to bedzie??
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Ana »

12.08 od okolo 14, zapisy na forum PSX Extreme
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

Ana pisze:12.08 od okolo 14, zapisy na forum PSX Extreme
a konkretnie tutaj ----> http://www.psxextreme.info/index.php?sh ... 39235&st=0
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”