Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Ana »

Opłaca się kupić Arcade'a za te 600zł? Bo nie wiem czy zbierać kasę. Na gry na PS3 mi szkoda wydawać, a i większość interesujących mnie tytułów jest na x0. Inna sprawa, że nie bardzo interesuje mnie granie online, a ukończenie paru tytułów, których nawet oryginalne wersje są dużo tańsze (Eternal Sonata przykładowo :) ). Chodzi mi o to, czy warto dać 600zł za Arcade'a czy lepiej zbierać na Premium? (duuużo dłużej mi to zajmie)

Wiem, że się waham w tym temacie jakieś dwa lata już no ale... no kurde pograłabym se w pare tytułów :) Aha i nie piszcie mi o padach bo w DOA o niebo wygodniej grało mi się na xboxowym padzie, w SC i w Tk gram postaciami nieskillowymi, a Aoi w VF5 i jej multisy jakoś przeżyje :D
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

To zależy, jeżeli nie będziesz katować konsoli to wystarczy ci arcade; różnica jest taka, że arcade nie ma dysku twardego, headseta i jakiś jeszcze pierdół( kabla component HD? nie pamietam już :P ). Bo jeżeli grasz dużo i długo to dysk twardy jest praktycznie niezbędny, mniej się laser zużywa i konsola się tak nie nagrzewa.
Aha, jak chcesz grać przez neta to koniecznie Premium: tu jakiś dodatek, tam patch i jakieś demko i nim się obejrzysz zostanie ci magiczne 0mb wolnej pamięci :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Aserot »

Fakt faktem mi arcade bez dysku bardzo szybko trafił na serwis właśnie z powodu padniętego napędu. Jeśli planujesz dłuższe posiedzonka ( a przy jrpg'ach o to nie trudno ) to lepiej zainwestować w dysk.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Ta podjarka z możliwością rozmowy przez headset na Xie była dobra :).

Nie będę się tu odnosił do wszystkich kwestii, bo nagle po wielkiej ciszy ludzie się przebudzili z argumentami na korzyść Xa, które już dawno przestały istnieć, ale z tymi bijatykami to już lekko pojechane. X ma 2x więcej bijatyk, z czego większość to 2d, jest bardzo fajny DoA i VF5 Online. I ja się pytam: co z tego, skoro wciąż grają w to jednostki. Action coś wspominał o obiecującej scenie w bitki inne niż Tekken, 'polewając' ze sceny (cokolwiek to znaczy) Tekkena. Szkoda tylko, że w żadną z tych bitek nie można nawet zebrać minimalnej ekipy i zorganizowania tura, co najlepiej widać na przykładzie DOA4.

Też sobie mogę napisać posta, że PS3 to dobra platforma do bijatyk, bo przecież pogram w Tk6, SC4, Blazblue, MvsC2, KoFXII, SFIV, MK.. - różnorodność i znajdę przynajmniej tylu cichociemnych na serwach co wy na Xie. To ma być ta większość? :).

Ja ogólnie ubolewam nad takim stanem rzeczy, bo z bijatyk grywam wyłącznie w TK6 nie dlatego, że jestem zaślepiony wyłącznie tą grą, tylko w temacie jest ogólna posucha i nawet turów się zrobić nie da, a przez to brakuje (nie tylko w moim przypadku) motywacji do uczenia się systemu kolejnej gry, no ale na sielankowe granie w wąskim gronie zapewne macie racje - X rządzi w tym temacie i z tym nie zamierzam dyskutować :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Ana pisze:Opłaca się kupić Arcade'a za te 600zł? Bo nie wiem czy zbierać kasę. Na gry na PS3 mi szkoda wydawać, a i większość interesujących mnie tytułów jest na x0. Inna sprawa, że nie bardzo interesuje mnie granie online, a ukończenie paru tytułów, których nawet oryginalne wersje są dużo tańsze (Eternal Sonata przykładowo :) ). Chodzi mi o to, czy warto dać 600zł za Arcade'a czy lepiej zbierać na Premium? (duuużo dłużej mi to zajmie)

Wiem, że się waham w tym temacie jakieś dwa lata już no ale... no kurde pograłabym se w pare tytułów :) Aha i nie piszcie mi o padach bo w DOA o niebo wygodniej grało mi się na xboxowym padzie, w SC i w Tk gram postaciami nieskillowymi, a Aoi w VF5 i jej multisy jakoś przeżyje :D
Jeśli nie zależy ci na graniu online to łykaj xboxa śmiało. Cena jak za arcade dobra, dysk zawsze możesz dokupić.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Ana pisze:Opłaca się kupić Arcade'a za te 600zł? Bo nie wiem czy zbierać kasę. Na gry na PS3 mi szkoda wydawać, a i większość interesujących mnie tytułów jest na x0. Inna sprawa, że nie bardzo interesuje mnie granie online, a ukończenie paru tytułów, których nawet oryginalne wersje są dużo tańsze (Eternal Sonata przykładowo :) ). Chodzi mi o to, czy warto dać 600zł za Arcade'a czy lepiej zbierać na Premium? (duuużo dłużej mi to zajmie)

Wiem, że się waham w tym temacie jakieś dwa lata już no ale... no kurde pograłabym se w pare tytułów :) Aha i nie piszcie mi o padach bo w DOA o niebo wygodniej grało mi się na xboxowym padzie, w SC i w Tk gram postaciami nieskillowymi, a Aoi w VF5 i jej multisy jakoś przeżyje :D
A na gry na x0, już nie szkoda, czy są to gry na płytach z kiosku ;) :luka:
Nie kupuj AS za tyle. Ja mam kilka i na żadnego nie narzekam, a żaden nie dobił do tej bariery. Jasne, taki namco AS kupisz co najwyżej z drugiej ręki, ale ....
Jak już , to polecam Hihg Grande Virtua Stick. mam taki i spisuje się przednio. A można go obecnie kupić za połowę kwoty jaka podałaś.

:luka: spójrz na link w mojej sygnaturce. To tylko część z mej kolekcji na PS3, więc jak się tylko bliżej przeprowadzisz, tak z miejsca pójdziemy do kina i będę gry pożyczał :oczami:
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Nie kupuj AS za tyle.
Tu raczej chodzi o X360 Arcade, a nie Arcade Stcka ;)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Ana »

Sylvan Wielki pisze:A na gry na x0, już nie szkoda, czy są to gry na płytach z kiosku ;) :luka:
Sylvanie Drogi... 190zł które mam dać za Eternal Sonate na PS3 wole przeznaczyć na 3-4 gry (nawet starsze) na x0 :) Akurat lubię mieć te oryginalne pudełeczka na półce i jestem z tych co jak się uprą to ściągną grę (oczywiście w tym momencie ściągną w znaczeniu sprowadzą, a nie download) nawet i z KKW.
Kolekcja zacna trza przyznać :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

Ktoś chętny na calaka a nie chce mu się samemu siedzieć? - http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10590353
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Jaki żal, niżej upasć chyba nie można;].
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: K' »

No cóż ludzka natura połączona z nieposkromioną głupotą :D Ja osobiście nie rozumiem co te trofea aż takiego dają... Kiedyś wystarczyła sama satysfakcja z ukończonego tytułu, a teraz wprowadzono ogólnoświatową modę. Wszyscy mają trofea to muszę mieć i ja, żałosne...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Ja od zawsze jestem przeciwnikiem trofeów. Nigdy nie grałem w gry dla żadnego osiągnięcia i nigdy nie będę, chyba, że zaczną za to sypać dolarami :P
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

Heh ja grałem dla acziwów... myślę że na ( no, może prawie ;) )każdego przyjdzie pora, że wbrew sobie zacznie nabijać :P
A było to w Fable2; gra na którą czekałem latami, przez te pieprzone cyferki całkowicie straciłem sens grania dla fabuły i gra wydała mi się średnia... na szczęście po pół roku zaś wróciłem do fable i przeszedłem je 2 razy tym razem wyciskając tyle funu ile się dało :) Teraz mam wyłączone powiadomienia: o zdobytych acziwach dowiaduje się dopiero kiedy wejdę w odpowiednią zakładkę w dashu/ guidzie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

SubZero pisze:Tu raczej chodzi o X360 Arcade, a nie Arcade Stcka ;)
Najpewniej tak xD
Ana pisze:Sylvanie Drogi... 190zł które mam dać za Eternal Sonate na PS3 wole przeznaczyć na 3-4 gry (nawet starsze) na x0 :) Akurat lubię mieć te oryginalne pudełeczka na półce i jestem z tych co jak się uprą to ściągną grę (oczywiście w tym momencie ściągną w znaczeniu sprowadzą, a nie download) nawet i z KKW.
Kolekcja zacna trza przyznać :)
W rzeczy samej urocza damo.
Jaki żal, niżej upasć chyba nie można;].
A tam. Zawsze można w Hannah & Montanah platynę zdobyć (hi Zeratul=)
K' pisze:No cóż ludzka natura połączona z nieposkromioną głupotą :D Ja osobiście nie rozumiem co te trofea aż takiego dają... Kiedyś wystarczyła sama satysfakcja z ukończonego tytułu, a teraz wprowadzono ogólnoświatową modę. Wszyscy mają trofea to muszę mieć i ja, żałosne...
Nie jest tak do końca. Jeśli grasz w RPG rozumiesz ten bakcyl.

Ja mam ogromną ilość dzbanów. Dzisiaj tysięczny padnie. Ale to chyba oczywiste, że one muszą wpadać na konto. Po części tak to jest skonstruowane.
Mam ponad osiemdziesiąt gier na PS3, z czego jakieś 40 ma trofea. Trudno bym miał przez to LV 4.

Niesmacznie (ale to już problem tych osób) jest w tedy, gdy ktoś ślęczy godzinami tylko by coś zdobyć, taki binarny masochizm. Albo, jak ktoś torturuje się marnymi pozycjami, tylko by podbić poziom.
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: roy »

Mam zamiar zakupić ps3 i mam odnośnie tej konsoli kilka pytań
1. Czy da się podłączyć do ps3 pada nie marki sony, ale z wejściem usb
2. Czy gdy wykupie abonament za 70zł na rok to muszę płacić za ściągane gry
3. Dla jakich tytułów oprócz Tekken 6 opłaca się kupić ps3
4. Czy opłaca się kupić ps3 80gb ze wszystkim za 900zł
Jak zwykle z góry dzięki ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”