Helbreath

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Helbreath

Post autor: Pattrick »

Helbreath to MMORPG (Massively Multiplayer Online Roleplaying Game), który jest podobny do Diablo 2 , Jednakże Helbreath jest nadal ulepszany i update'owany przez twórców. Główny Serwer (Helbreath USA) jest płatny dlatego większość (lub tyśiące osób) gra na Prywatnych Serwerach . Na Prywatnych serwerach jest podana wartość punktów doświadczenia , maksymalny poziom jaki można osiągnąć i ile mogą wynosić maksymalnie skille. ([Do punktów doświadczenia] x1 , x2 , x3 a czasami nawet x100). Serwery z dużą ilością Exp można nazwać Lame Serwerami (takimi na , których dochodzenie do maksymalnego lvl'a jest łatwe , ale mają natomiast inne bronie i występują tam też Lame EK'i i Masowe Zabijanie w przeciwnym mieście wroga ) i normalne serwery (w których wartość Exp nie przekracza x1 - x2 ). W grze można zostać Magiem lub Wojownikiem (jak kto woli) , lecz bez jednej z tych klas druga nie miałaby raczej takiej siły (w przypadku wojowników bez magów którzy szlifują mr wojownicy nie staliby się tak zabójczy bowiem magowie mają potężny magiczny atak o nazwie Blizzard i Earth Shockwave , który zmiótłby wojownika z łatwością po 4 razach). Prócz bycia Magiem lub Wojem można mieć różne profesje np. zostać kowalem , górnikiem , rybakiem , alchemikiem czy też farmerem . Głównie w Grze chodzi o Walki Narodów (Aresdenu i Elvine ) w Krucjacie (potocznie nazywanym Bitwą Gildii , ponieważ one stanowią największe znaczenie) w której polega na zniszczeniu głównych Budynków Wroga za pomocą Magicznego Generatora , który Zssyła na miasto grad meteorów (i to wcale nie małych) i bez ochrony a , także zniszczenia Tarczy Magicznej , która chroni budynki przed meteorami jak piorunochron przed piorunami itp.
Jest także Heledenian w którym rozgrywka ma inne zasady (jest to Walka o zamek którzy dawno stworzyli bogowie lecz przeciwnicy śa tacy sami czyli przeciwne miasto . 1 Etap Polega na zniszczeniu Wieży strażniczej przeciwnika , kiedy żadna wieżyczka nie zostanie zniszczona w 90 minut zwycięski Kraj (Wirtualny) zostanie wytypowany po następujących warunkach (napisane wg. priorytetu) :

I warunek: Liczba pozostałych wież.
- II warunek: Liczba flag postawionych na polach.
- III warunek: Jeśli powyższe warunki nie wyłonią zwycięzcy – wygrywa to miasto, które jako pierwsze zniszczy wieże przeciwnika.

2 Etap polega na obronie Zamku przez Nacje która wcześniej zdobyła zamek . Etap Polega na Obronie/Ataku i umieszczeniu flagi (dla atakujących) w środku aby zwyciężyć .

Jest także Apocalypse którego jeszcze nieznam , ale później mam nadzieje poznać ten Event .

w Uzbrojeniu jest dużo rodzaji broni (średniowiecznych oczywiście) :

- Krótkie Miecze (później nie przydatne)
- Szable (Używają Go Fence Mage)
- Długie Miecze ( Jedna z Ulubionych Broni Wojowników)
- Młoty (Niegdyś Była Popularną bronią , lecz z wiadomych względów została porzucona)
- Różdżki (Najpopularniejsza broń Magów i nie tylko)
- Łuki (Broń bardzo przydatna , lecz coraz mniej popularna chodź nie wiem czemu)

W grze można zmieniać Interface (jak komuś się nie podoba) . Zrobienie serwera Helbreath nie jest łatwe (przynajmniej wg. mnie ) a pliki serwerowe może łatwo znaleźć ale gorzej z znalezieniem tutorialu w którym jest napisane co zrobić aby serwer poprawnie działał . Jeden z Lepszych Polskich Prywatnych serwerów Helbreatha znajduje się tutaj .

Miłego Grania!
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Helbreath

Post autor: gascan »

Skomplikowane to jakieś. Przeczytałem do momentu o wieżach.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Helbreath

Post autor: wf6608 »

Ja przeczytałem do "jest podobny do Diablo 2" i przestałem. Twór Blizzarda (Blizzardu?) mnie zanudził.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Helbreath

Post autor: mcl »

Ja przeczytałem do MMORPG... Nie dla mnie nolifowanie przed laptopem, przed grą która nie nazywa się minecraft :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”