Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Ehh Krelian stanowczo za bardzo to przedłużasz wszystko. W tym czasie już ze dwa turnieje mogłyby się odbyć :kwasny:
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Zdecydowanie mój pierwszy i ostatni turniej online. Wszystko byłoby fajnie gdyby to sie tak nie ciągneeeeło... To ja specjalnie dziś do warszawy nie pojechałem gdzie mogłem się super bawić 2dni i zostałem tutaj żeby dokończyć ten dość groteskowy turniej, what I done :/ Jak jutro nie zagram turniejowej walki to daje walkowera, nie żebym nie miał czasu - wręcz przeciwnie! Nie chce po prostu brać udziału w biciu rekordu guinness'a na najdłużej rozgrywany turniej świata. Powodzenia.
gatts
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 02-12-2009, 15:49
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: gatts »

Komandos było mi ciężko! Niestety co najmniej dwie walki miałem wygrane ale lecz jak to zwykle bywa stres dał o sobie znać i nie wyszło mi parę ciosów które doszły by celu. Gratuluję! walki były na wysokim poziomie i mogę powiedzieć że chyba chyba jedne najlepszych z rozegranych w tym turnieju. Pozdro. :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

SAMEWISE pisze:Zdecydowanie mój pierwszy i ostatni turniej online. Wszystko byłoby fajnie gdyby to sie tak nie ciągneeeeło... To ja specjalnie dziś do warszawy nie pojechałem gdzie mogłem się super bawić 2dni i zostałem tutaj żeby dokończyć ten dość groteskowy turniej, what I done :/ Jak jutro nie zagram turniejowej walki to daje walkowera, nie żebym nie miał czasu - wręcz przeciwnie! Nie chce po prostu brać udziału w biciu rekordu guinness'a na najdłużej rozgrywany turniej świata. Powodzenia.
Gdybyś wybył na 2 dni to i tak byś zdążył spokojnie rozegrać swoje pojedynki po tym terminie co widać wyraźnie w tabelce. Choćby nie wiem jak bardzo starał się organizator w turnieju online, to i tak każdemu nie dogodzi. Były już tury, gdzie bezwzględnie rzucało się walkowerami i były pretensje, podchodzisz fair do tych użytkowników którzy chcą grać, ale z różnych przyczyn nie mogą i także jest źle, bo pozostała reszta, która w jeden dzień rozgrywa swoje walki się niecierpliwi. Kompletnym olewatorom nie popuszczam, co widać w tym turze, ale też zdaje sobie sprawę z niezależnych okoliczności. Nikt też (póki co) nie gra o złote galoty, więc nie może dziwić takie podejście ze strony graczy (zwłaszcza startujących po raz pierwszy bądź tych, którzy już wiedzą, że nie zajdą daleko). Skoro więc piszesz że masz czas, to tym bardziej proponuję uzbroić się w cierpliwość i zagrać swoje, zamiast rezygnować zwłaszcza, jeśli podchodzisz fair do tematu :).

Aktualizacja DE

Walki do rozegrania w pierwszej kolejności:

PS3:
K' vs Grizzly
pleju vs Ukyo

X360
fuckone vs eSKaeN

Termin na rozegranie tych walk macie do poniedziałku (11.01) do godziny 20. Po tym terminie już wszyscy jadą równolegle, co nie zmienia faktu, że jeśli macie możliwość to możecie już teraz rozgrywać swoje fajty.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Frizen 2:5 Bati
Poziom zenujaco niski. Gra na jednej kresce, nie szlo nawet 2x klatkowcow na reflex bronic :( Cos nam Namco napsulo to online ostatnio.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Jeżeli graliście w godzinach szczytu to nic dziwnego, trzeba się było w nocy ustawić ;)
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: aki1986 »

Srał to pies że godziny szczytu ostatniem czasy często wyrzuca z walk,dłużej wynajduje przeciwników i to o słabych połączeniach.A grając przeciwko Eddemu czy innej postaci o podobnej charakterystyce ręce opadają.
Awatar użytkownika
Wapniak
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 26-11-2009, 14:05
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Wapniak »

mnie też ręce opadają jak gram z kolesiami którzy robią 12 chwytów na walkę albo jedyne co robią to 10 hit combo i myślą że są zajebiści w tą grę, poziom online schodzi na psy a tematu "eddków" nawet nie poruszam bo większość to sami masherzy a takich najciężej rozjebać bo nigdy nie wiadomo co taki zrobi
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Na masherow to wybackdashowac i jebnac nawet laserem DJa :P
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: fuckone »

fuckone [5] vs eSKaeN [3]
[King] vs [Zafina, Jin, Asuka]
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Grizzly 5 vs 3 K'
[Alisa] [Lili, Law]

Calkiem wyrownane walki. Z obu stron troche przykapione, ale w ta gre, niestety, glownie tak sie gra ;]

Mi tez od jakiegos czasu on-line gorzej chodzi. Teraz czy to wina Namco, czy tego, ze coraz wiecej ludzi ma ta gre i gra on-line.. Tak czy siak mogli by wypuscic nowa nakladke ;]
Power
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Z obu stron troche przykapione, ale w ta gre, niestety, glownie tak sie gra ;]
Mów za siebie, nie każdy gra Alisą :rotfl:

Ja tam z online nie mam problemu, ale może jestem wyjątkiem.

Zwycięzca walki Ukyo vs Pleju niech zgłosi się do mnie, im szybciej tym lepiej ;)
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Komandos pisze:Mów za siebie, nie każdy gra Alisą :rotfl:
Chcesz rozwinac ten temat? ;]
Power
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

Alisa to tak beznadziejna postać już prędzej wolałbym aby w tej części był gon chyba ;P
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Awatar użytkownika
Wapniak
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 26-11-2009, 14:05
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Wapniak »

Alisa to jakieś nieporozumienie, widać że zabrakło twórcą gry pomysłu na ciekawą postać
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”