Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Grizzly pisze:Chcesz rozwinac ten temat? ;]
Na samą myśl, że mam z nią teraz grać mam nudności : / Może nawet nagram tą walkę bo w końcu dostałem z powrotem kamerkę. Ale łatwo swego tłuszczyku nie oddam ;)
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

hehe, a ja tak sie czuje jak mam grac z Eddym, Baekiem lub Lili ;] Dla mnie Alisa to postac, ktora znowu przywrocila mi checi do grania w tekkena ;] Ehh, te pily :D Coz, gusta sa rozne.. :) Co do kapienia, kazda postacia sie da ;]
Power
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: K' »

Alisa postać jak każda inna ;) Trzeba się po prostu trochę ograć zobaczyć co się stepuję, jak karać i gdzie się wcinać, a chyba nie powinna być aż tak straszna :D Ja co prawda grając z Grizzlym chyba pierwszy raz grałem w T6 z kimś operującym akurat tą akurat postacią xD Więc byłem więcej niż zabłąkany. Lecz teorie, że jakoś bardzo ciężko się na kogoś tam gra można wysnuwać przy grze z wieloma innymi postaciami... Jednak skuteczne rozwiązanie na to jest tylko jedno - po prostu nauczyć się grać na tą postać, a nie narzekać ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Aktualizacja DE

Termin na rozegranie kolejnej walki macie do czwartku (14.01) do godziny 20.

Żeby nie było niejasności:

Ukyo 5:0 pleju (walkower)

Ukyo zgłosił problem z ustawką, pleju napisał tylko że zagra a mimo to nie zagrał, czego nie zgłosił do mnie, mimo tego, że pisałem już najmniej kilkanaście razy żeby mi to zgłaszać.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Fajnie, jest tylko jeden problem. Ukyo jest z UK i mam z nim bardzo słabe połączenie. Jak będzie taki lag, że d+4,4,4,4 Lee nie dam rady zablokować to nie gram. No ale zobaczymy.
Termin na rozegranie kolejnej walki macie do czwartku (14.01) do godziny 20.
A nie lepiej do końca miesiąca? No bez jaj :/
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Hmm a ja miałem ciśnienie na Alise, ale odkąd zamiast narzekać i się na nią wkurwiać, wszedłem nią na practice, obczaiłem kilka jej ciosów, w których momentach mogę karać itd, poza tym, skoncentrowałem się na necie jak z nią walczyłem na tym gdzie mogę uderzyć i kiedy to walczy mi się z nią całkiem przyjemnie w tej chwili ;). Jade ją moim Bobem w kakałko ;D ;D. A co do edka, to proszę was, nie mówcie mi, że was noobki wciskające eddym 3 ciosy jadą ? ;D oprócz wciskania na pałe 4 kombinacji trzeba znać też pewne podstawy tej gry o czym oni nie mają pojęcia. Jak dotąd 1 Eddy mnie zlał na necie, koleś miał nim coś 540 wygranych i 200 przegranych, a i to całkiem nieźle z nim powalczyłem ;). I nie wykręcajcie się lagiem ;D bo przed walką pokazuje jakie będziecie mieć połączenie więc wiecie na co się piszecie. Ja nawet nie zwracam uwagi na połączenia 1 i 2. Tylko od 3 w górę, a i nawet juggle dam rade zrobić ;D.
@ Grizzly - na początku miałem pewne wątpliwości, ale muszę przyznać, że Alisa jest całkiem fajną postacią. Mangowy wygląd, malutka, a ma pierdolnięcie ;D. Taka na fazę, także nie dziwie ci się, aczkolwiek sam bym nią nie grał ;).
Się przez ostatni tydzień mój punkt widzenia na niektóre postacie i aspekty tej gry zmienił na bardziej optymistyczny ;D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Nie wiem, mnie jakoś te prostackie postacie którymi można nauczyć się grać w jeden dzień irytują. Nawet Bruce'm już coraz mniej gram na rzecz Bryana. Grizzly jest doświadczonym graczem, więc dziwi mnie trochę, że z Ganryu, który jest dosyć ciekawą i trudną w prowadzeniu postacią przerzucił się na jakieś dziwadło dla noobków :P

Z Edkami osobiście nie mam problemów, tak samo jak z Lilkami i Bobkami (no nie licząc Bobka Samewise, ale na niego mam specjalne techniki ;) ). Wszystko to kwestia ogrania. Najgorzej mi się gra na Alisę, Paula i Xiao. Chociaż przyznam, że dzisiaj trafiłem na kolesia grającego dobrze Alisą, nawet mu pogratulowałem, widać było, że czai grę, a nie spamuje wybitki i podcinki na pałę. Walkę zapisałem, jak wrzucę na youtube to będzie mógł sobie Grizzly zobaczyć i się czegoś nauczyć ;)
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Komandos pisze:Nie wiem, mnie jakoś te prostackie postacie którymi można nauczyć się grać w jeden dzień irytują. Nawet Bruce'm już coraz mniej gram na rzecz Bryana. Grizzly jest doświadczonym graczem, więc dziwi mnie trochę, że z Ganryu, który jest dosyć ciekawą i trudną w prowadzeniu postacią przerzucił się na jakieś dziwadło dla noobków :P
Tak to już jest. Ja wiele lat grałem Kazuya i szło mi bardzo dobrze aż pojawił się T6 gdzie wszyscy szarżują i spamują byle co, że nawet dasha zrobic nie można. Przesiadka z Kaza na Boba jak na razie dobrze mi zrobiła^ ^ Ci gracze co przedtem mieli pod górkę swoimi postaciami w T6 sobie to odbijają w końcu.
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Grizzly 4 vs 5 SAMEWISE
[Alisa] [Bob]

Nigdy nie sadzilem, ze ta kupa miesa jest tak szybka ;] Widac, jak malo wiem o tej grze :) Pozatym jugg po kazdej podcince i po jednym (chyba?) rzucie, NC od low. A wy mowicie ze Alisa jest dla noobow ;] Co do SAMEWISE. Gra naprawde przyjemnie i mysle, ze fajnie by sie sparowalo off-line ;] Rowniez innymi postaciami :)
Power
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Było baaaardzo ciężko^ ^ Na początku się wystraszyłem jak zacząłeś nią jakieś cuda wyprawiać które pierwszy raz na oczy widzę hehe Dosłownie każda walka wyrównana, w pewnym momencie myślałem, że juz nie dam rady : ) Musiałem sie strasznie ograniczać i zapomnieć o ofensywie bo Alisa ma u/f+4,4 :zdegustowany: Kurde za każdym razem widzę d/f+3,3 i za każdym razem robię parry i nie mogę tego zbić : / Większość walk się nagrało więc dam znać jak już coś wrzucę. Gryzzly to bardzo wymagający przeciwnik i ledwo co wygrałem kapiąc na maxa hehe. Nie gram tylko Bobem więc możemy kiedy się umówić na jakieś spary^ ^
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Dumian »

Walki powoli wchodzą na najwyższe turniejowe szczeble, także byłoby fajnie gdybyście postarali się coś pozgrywać na pamiątkę pierwszego onlajnowego turnieju Tekken 6 ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

Ofkoozzzzz jak się da zagrać z kimś to zgram replay i na sieć puszczę ;P czekam na finał z kimś ;)
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Moj faworyt to Frizen, na niego nie mialem w ogole pomyslu ;] Z checia bym z Toba wiecej posparowal :) A wlasnie, jak ktos chce pograc, tak o for fun, to zapraszam :) psn : GrizzlyArt
Power
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Komandos 2 (Bru,Bry,Law) : 5 Ukyo (Lee, Bry, Mig)

Gra na jednej kresce :/ Ukyo to dobry zawodnik, ale myślę, że gdybym mógł posadzić najprostszego juggla, żeby chociaż dojść do ściany Brucem to miałbym dużą szansę wygrać :P No ale takie są uroki grania online.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Ok Panowie, widzę że w końcu walki ruszyły pełną parą. Do końca zostało 5 pojedynków na PS3 i 2 na X360, dlatego postarajcie się rozegrać całość do końca tygodnia i nie zapomnijcie o nagrywaniu walk. Powodzenia w końcówce :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”