King

Subforum przeznaczone do opisywania grywalnych postaci w Tekkenie 6. Znajdziecie tu juggle, gwaranty i wiele innych ciekawych rzeczy do swoich postaci.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

King

Post autor: Dumian »

King w Tekkenie 6 - wszystko co dotyczy tej postaci: strategie gry, juggle, gwaranty, combosy, filmiki, setupy itp. z wyjątkiem historii postaci, gdyż fabuła Tekkena ma swój osobny temat. Podstawy systemu oraz legendę (oznaczenia) znajdziecie tutaj, natomiast spis technik postaci (wszystkie ciosy) tutaj.


<object width="560" height="340"><param name="movie" value=" name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: King

Post autor: Bati »

Kilka akcji do Kinga w moim wykonaniu :)
Wybaczcie oprawę AV
KLIK
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: King

Post autor: fuckone »

Spoko filmik
Tez gram kingiem i musze powiedziec ze mam problem z fff+2+4
Moze masz Bati jakas rade?
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: King

Post autor: Bati »

podstawowa sprawa :)
pierwsze "f" robisz jeszcze podczas animacji poprzedniego ciosu (buforujesz) a po recovery wklepujesz tylko f,f+2+4, ot cała filozofia ;p
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: King

Post autor: gascan »

Dla mnie iSW to najtrudniejszy a zarazem najbardziej kozacki cios w bijatykach już któryś raz podchodzę do tekkena i zawsze chciałem grać kingiem(i armor) ale nie będę grał postacią, którą nie potrafię robić ciosu. Domyślam się, że to po prostu trzeba załapać timing tego isw i będzie już wychodziło tak jak np elektryk. No ale chuj z narzekaniem idę na practice.
ObrazekObrazek
GregSES
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 15-10-2012, 17:59
Ogrywam: Tekken 6, WWE 12
Kontakt:

Re: King

Post autor: GregSES »

Mogę śmiało powiedzieć że King jest moją ulubioną postacią ponieważ reprezentuje moja pasję wrestling(tak jest reżyserowany, nie nie jest udawany) poza tym jego styl bardzo mi się podoba.ja widzę wielka analogię pomiędzy jego ruchami a tymi które stosuje każdy zawodnik posiadający legendarny gimmick(charakter postaci we wrestlingu) Tiger Mask'a(było ich czterech)
zdjęcie zawodnika:
[Spoiler ]
Obrazek
King ma dostępną w sklepie niemal identyczną maskę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 Postacie”