Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

To jak już jesteśmy na takim etapie może coś o nagrodach ;P w sensie bardziej szczegółowe informacje prosimy ;)
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

SAMEWISE [Bob] vs AKI_WROC_PL [Paul]
Wynik: 5 - 4

Nie bez drobnych problemów ale robiąc 4 ciosy na krzyż wygrałem :p
Mam trochę walk z Grizzlym i Akim tylko mam spory problem by je zamieścić w sieci bo ciągle mi anuluje przesyłanie :( Zmieniałem już, kompy, formaty, przeglądarki i wypróbowałem mnóstwo stron do hostingu i tylko na Chomikuj.pl idzie jako tako... Jutro powinno już być parę filmików do zassania ale jeszcze pokombinuje.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Sam puść te walki na youtube, szczególnie na tych z Grizzlym mi zależy ;)
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Komandos pisze:Sam puść te walki na youtube, szczególnie na tych z Grizzlym mi zależy ;)
No no się wie. Tylko mam taką prędkość uploadu, że pochlstać się można :/ Nigdy nie miałem takich problemów. Na Youtube mi się ciągle samo anuluje, na Vimeo tak samo. Pliki są małe. Raz, że musiałem je prze konwertować to musiałem jeszcze zmienić format by zajmowały jeszcze mniej... i tak oto z zawrotną szybkością stęchłego gila z nosa lądują na Chomikuj.pl w marnej jakości. Potem postaram się je umieścić na YT ale na razie wrzucam tak by było cokolwiek.
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: fuckone »

Ja nie rozegram walki z Randalem dzisiaj bo nie ma tekkena.
Jestesmy ustawieni w razie czego na jutro, ale nie wiem czy Krelian wyrazil na to zgode czy nie. Wciaz czekam na wiesci od Randala.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

fuckone pisze:Ja nie rozegram walki z Randalem dzisiaj bo nie ma tekkena.
Jestesmy ustawieni w razie czego na jutro, ale nie wiem czy Krelian wyrazil na to zgode czy nie. Wciaz czekam na wiesci od Randala.
Ok do jutra do wieczora macie czas - w końcu to półfinałowa walka więc sobie daruję walkowera.

Do jutra też swoją walkę obiecali rozegrać Ukyo i Mevsons, więc liczę, że do niedzieli faktycznie oba tury się zakończą.
Lesiu PL pisze:To jak już jesteśmy na takim etapie może coś o nagrodach ;P w sensie bardziej szczegółowe informacje prosimy
Co jest nagrodą pisałem w pierwszym poście, natomiast jeśli pytasz o konkretne tytuły, to jest to jeszcze do ustalenia.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

Co do walki
Grizzly (Alisa) vs SAMEWISE (Bob)
powiedzieć mogę że samewise prezentuje dobry poziom gry jak na grę arcade stickiem ;P nawet niezłe juggle i dobra taktyka, low, mid,juggling ale myślę że wygrałbym z tobą . Mała podpowiedź więcej atak i kontr z side stepów szczególnie na Alice ;P swoim bryanem ;) w końcu 23 miejsce na świecie do czegoś zobowiązuje mnie ;P
ale naprawdę podoba mi się twoja gra a co do walki z aki1986 to dałeś popis kolego natomiast Aki1986 (mój rocznik ;P ) musisz jeszcze pograć więcej czasu bo nie masz pomysłów na grę paulem ;) taki mały polski hamburgur ;P
Pozdrawiam
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Randal
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 02-11-2009, 17:29
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Randal »

Randal [Lei] vs Faqone [King]
Wynik: 3 - 5
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: fuckone »

Szkoda ze takie lagi byly, ale po ostatniej przegranej z Toba myslalem, ze nie wygram :P
Postaram sie zagrac z Lesiem jutro, ale cos jest z moim netem nie tak. Strasznie mi spadla predkosc :) Napisz Krelian do kiedy jest czas z rozegraniem finalu, bo jezeli sie uda to zadzwonie do Hindusow zeby mi cos zrobili z netem
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Lesiu PL pisze:Co do walki
Grizzly (Alisa) vs SAMEWISE (Bob)
powiedzieć mogę że samewise prezentuje dobry poziom gry jak na grę arcade stickiem ;P


Niestety nie gram na sticku, jakbym miał to dalej grałbym kazuya ;p "Jeżdżę" po krzyżaku w dość głośny sposób a kamerka ma dobry mikrofon.
nawet niezłe juggle i dobra taktyka, low, mid,juggling ale myślę że wygrałbym z tobą
Niezłe juggle?? Pff absolutne turniejowe minimum byle zabić bez żadnej zbędnej finezji bo przeciwnik zarówno Grizzly jak i Aki mi na to nie pozwalali. Moja gra na tych filmikach to czysta kapa 4 przyciski na krzyż i nic więcej.
ale naprawdę podoba mi się twoja gra a co do walki z aki1986 to dałeś popis kolego natomiast Aki1986 (mój rocznik ;P ) musisz jeszcze pograć więcej czasu bo nie masz pomysłów na grę paulem ;) taki mały polski hamburgur ;P
Pozdrawiam
Aki ma dobrego Paula, są takie walki ze tak dostaje po tyłku, że szok. Jeszcze nie wszystko zgrane, zostały mi 3 walki z Akim i 3 z Grizzlym.

Lesiu, chętnie z Tobą zagram.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Dumian »

Fajnie, że w końcu ktoś coś zgrał, dobra robota Samewise. Finały też przydałoby się upamiętnić. A co do terminów to prawdopodobnie finał będzie standardowo bez terminu, no bo przecież i tak trudno, żeby finał rozstrzygać walkowerem (chyba, że w ekstremalnych przypadkach), także zagrajcie jak najszybciej się da, ale bez wiszącego nad głową terminu-poganiacza ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Mevsons
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 13-10-2009, 13:22
Lokalizacja: Durlas/Jelenia Gora
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Mevsons »

Mevson 5 [law] vs Ukyo 0 [miguel, bryan].
nastepna z SameWise :)
AS Player ^ ^
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

otóż drogie SameWise jest problem natury technicznej i raczej go nie obejdziemy bo ja niestety gram na Xboxie a ty na ps3 ;P ale może kiedyś na turnieju ;P a co do combo podoba mi się bo mam mało ogranych ludzi bobem i robią takie kapy że te 4 twoje przyciski robią się 8przycisków ;) grałem z typem raz jakiś czas temu i ledwo mu dałem radę bo naprawdę grał bobem jak jakiś madafucker ;) widać że na sticku ;)
polecam walkę na xboxie z goście który gra Kumą i jest to gra niemal że perfekcyjna (koreańskie małe chińskie rączki ) Bitchou ma nick dla zainteresowanych i na dzień dzisiejszy 293 wygrane i 9 przegranych ;) Ps. co do pada to zdejmij go z parapetu to nie będzie tak słychać jak na arcade sticku Ps2 PRawie jak Arcade stick czy słyszysz różnice ;PPPP
pozdrawiam
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”