Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: aki1986 »

Lesiu twoje rady są bezcenne Błehhe :padam:

SAMWISE widzę że tylko swoje wygrane wstawiasz :)
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

aki1986 "chcesz więcej ? ;P " z tobą chętnie też bym zagrał ;) oczywiście nie macie xboxa a ja ps3 ;P hhehe może kiedyś pokażę Ci siłę mojego doświadczenia gameingowego ;) ofkooozzzzzzz ;)
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

Mówiąc propagandowo ludzie którzy grając nie pokazują skilla to dla mnie mashery ;P grając na 2 combo to troszkę capusta, szczerze zobaczcie grę francuzów i koreańczyków, oni nie chcą za wszelką cenę wygrać;P oni chcą upokorzyć przeciwnika często wytykając ich błędy w grze, ukazując ich słabości. dlatego uważam że twoja walka nie miała nawet polotu ;) mogę Ci się narazić ale na pewno bym udowodnił Ci słabe ogranie innych postaci.... co to gra na jednego boba.... ja grałem już z 50 cioma bobami, spotkałem tyle alis że w głowie ci się nie mieści, jak ludzie myślą że mają 1000 wygranych i 700 przegranych (np) to są dobrzy! a tu niespodziewajka że dostają od gościa który jest z polski ;P i w rematchu często kapują 2 ciosy na krzyż vide combo lawa które mi się śni po nocy jest tak głupie a zarazem skuteczne. 8 rzutów na rundę i gość jest cudowny ;)

polecam Ci grę z francuzami i koreańskim dziećmi ;) bo to naprawdę wymagające osoby (nie wszystkie ale większość ) ja się dużo nauczyłem o swoich błędach i myślę że oni ode mnie też ;P pozdrawiam
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Lesiu. Nic z tego nie rozumiem co ty tam piszesz ;p Nie lubię tylko jak ktoś pisze, że z kimś na pewno wygra a nie ma tego nawet jak skonfrontować.
Mevsons pisze:Mevson 5 [law] vs Ukyo 0 [miguel, bryan].
nastepna z SameWise :)
Nie znam takiego pana ;p
Lesiu pisze:polecam Ci grę z francuzami i koreańskim dziećmi ;) bo to naprawdę wymagające osoby (nie wszystkie ale większość ) ja się dużo nauczyłem o swoich błędach i myślę że oni ode mnie też ;P pozdrawiam
No popatrz, a ja myślałem, że wszyscy się uczą od koreańców. A to skośnoocy się od Ciebie uczą ;p


Aki, wrzucam filmiki jak leci a nie tam gdzie tylko wygrywam. Z tych filmików co widać to jedną wygrałem, jedną wygrałem o włos i 1 przegrana...
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

otóż drogi SAMEWISE , jeżeli uważasz że wszyscy uczą się od koreańców to jesteś w błędzie i oni też się czegoś od nas uczą.... jakbyś długo dosyć grał w tekkena to powinieneś wiedzieć że gracz powinien być wszech strony, a jak nazwać walki wygrane przegrane z przeciwnikiem jak nie nauką, a wierz mi spotkałem kilku koreańców na xboxowiej scenie tekkena i goście potrafią podziękować za grę lub powiedzieć np. że była to dobra i trudna walką jaką grali (a nie jak wielu polaków i hamburgurów którzy dostają bęcki odemnie tylko wyzywają bo grać nie umieją).... chyba że w twoim przypadku koreańce kopią Ci dupsko to wyrzuć tekkena bo nie potrafisz uczyć na błędach... dążąc do płuenty wypowiedzi uważam że powinieneś się uczyć nawet od polaków francuzów bo tak samo jak tu i tam są dobrzy zawodnicy... tylko trzeba umieć docenić gościa który rzuca konkretne argumenty podczas walki a nie tylko ewgf itd. 2 ciosy na krzyż.... doceniłem twoją grę bo widzę dużo gości z 2oma combami bobem więc powinieneś to docenić a nie krytykować i pokazywać walki że nie tylko wygrywasz ;P
PS. może za jakiś czas bd mógł się skonfrontować i pokazać Ci że jednak nie gadasz z leszczem ;) pozdrawiam ;)))
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Mevsons
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 13-10-2009, 13:22
Lokalizacja: Durlas/Jelenia Gora
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Mevsons »

nastepna z SameWise :)
możemy zagrać pod wieczór, kolo 08:00 pl
pasuje tobie?
... uczę sie boba.
Ostatnio zmieniony 16-01-2010, 12:52 przez Mevsons, łącznie zmieniany 1 raz.
AS Player ^ ^
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Lesiu ;). Nikt nie sądzi, że jesteś leszczem czy coś, ale też takie kozaczenie źle o tobie świadczy. To, że jesteś na 23 miejscu na świecie nie robi z ciebie mistrza. Ja mam w chwili obecnej 511 wygranych, 71 przegranych. Od początku swojej gry na necie nie spadam poniżej 87 %. A mimo to, z większością osób na tym forum bym przegrał. Ostatnio mi się np zdarzyło walczyć z Komandosem, który ma gorszy bilans niż ja, a wygrał ze mną i to całkiem ładnie. W Leaderboardzie liczy się bardziej ilość rozegranych walk. For example, goście po pierwszej 10 mają np. 3000 wygranych i 1700 przegranych. Wcale nie są kozakami,a są jednymi z pierwszych w drabince. Samewise walczy ładnie Bobem, mam nadzieję, że będzie dane nam kiedyś skonfrontować się, bo tak jak on przerzuciłem się z Kazka na Boba i całkiem dobrze mi ta zmiana zrobiła. Grubasek wymiata. Zgadzam się z tobą, że nie można olewać graczy z innych Krajów. W ogóle, dla mnie przeświadczenie, że Koreańcy są jacyś wymiatacze jest dziwne. Bo co ? mają swoją ligę w Tekkena ? A w co innego mają mieć jak oni nawet w Taekwondo, swoim narodowym sporcie, dostają baty od europejczyków. Bynajmniej w grach są dobrzy. Ale i tak uważam, że niedoścignieni tylko w Starcrafcie i tak raczej pozostanie. Tekken to inna gra, inna Filozofia niżeli starcraft. Każdemu daje możliwość bycia dobrym, czy jesteś Polakiem, Hindusem czy tez Francuzem. W Undergroundowych turniejach np. Najlepszy jest chyba w chwili obecnej Michel Ore ( był w T5) i nie jest koreańcem.

Chodzi o to Lesiu, że nikt ci nie zarzucił że jesteś cienki albo leszcze, a walczysz w postach, jakby wszysy tak uważali ;)

PS. Komandos, mam nadzieję, że jeszcze dane nam będzie walczyć ;D Wydaje mi się, że jakieś kilka walk i bym wygrał coś ;). Niestety w Player Match mam połączenia 1 i 2 więc nie ma szans na tym, także mam nadzieję, że w ranked się kiedyś spotkamy ;).
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Aktualizacja DE

Zostały jeszcze 3 walki w przypadku PS3 oraz finał na X360 - mam nadzieję, że nie trzeba już będzie nikogo poganiać i wyrobicie się przez weekend.

Przypominam o zasadzie obowiązującej w finale:

Osoba z drabinki wygranych musi wygrać jedną partię do 5 wygranych walk, natomiast osoba z drabinki przegranych musi wygrać dwukrotnie do 5. Pamiętajcie, że licznik się zeruje po 5 wygranych partiach, żeby komuś nie przyszło do głowy, żeby liczyć do 10 wygranych walk, jeśli pierwsze 5 wygra osoba z drabinki przegranych (takie przypadki już się zdarzały stąd ta uwaga).

Powodzenia w finale i nie zapomnijcie o nagrywaniu walk ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Mevsons pisze:Mevson 5 [law] vs Ukyo 0 [miguel, bryan].
nastepna z SameWise :)
Ukyo ani razu Lee'm nie zagrał? A to matoł jeden :P
Niestety w Player Match mam połączenia 1 i 2 więc nie ma szans na tym, także mam nadzieję, że w ranked się kiedyś spotkamy ;) .
Skoro w ranked mamy dobre połączenie, to w player match będzie tak samo ;)
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Pisałem kiedyś o tym. Grałem kiedyś z typem w ranked Match, całkiem ładne mecze. Miałem z nim połączenie 4. Gość mi po tym napisał, że z chęcią zagra sobie jakieś spary to dodałem go do znajomych i on zrobił grę. Kiedy wszedłem do niej, miałem z nim połączenie 1. I tak do końca. To samo z Batim, Grizzlym czy też mevsonem. Założę się, że z nimi jakbym grał ranked match to bym miał połączenia 4-5, a w player match miałem 1, z nimi wszystkimi. Właśnie nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, że w Ranked match mam z kimś dobre połączenie, a w player match z tą samą osobą będę miał tragedie. Zna ktoś odpowiedź ? ;)
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: gascan »

Są gdzieś do obejrzenia walki Ikony Polskiego Tekkena - Komandosa?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Założę się, że z nimi jakbym grał ranked match to bym miał połączenia 4-5, a w player match miałem 1, z nimi wszystkimi. Właśnie nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, że w Ranked match mam z kimś dobre połączenie, a w player match z tą samą osobą będę miał tragedie. Zna ktoś odpowiedź ? ;)
Nie no ja wiem, że na player match pokazuje zawsze 1,2 kreski, też tak mam, ale gra się jak na 4-5. Może ty też tak masz, tylko nie grasz bo myślisz, że 2 kreski to już chujnia :P
Są gdzieś do obejrzenia walki Ikony Polskiego Tekkena - Komandosa?
Mam masę replay'ów zapisanych (m. in. walki z Akim, Samewise, Zulatą, Zajmanem i Mattem) , postaram się wrzucić na youtube w najbliższym czasie. ;)
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: aki1986 »

Zulata mam tak samo :/

Lesiu nikt nie twierdzi że jesteś leszczem ale twoje niektóre posty są śmieszne prawisz jak Knee czy inna legenda.Chcesz powiedzieć że francuzi i koreańcy grają na X-ie?
To jest online,gdyby turniej był off rękami i nogami obstawiałbym Frizena.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Zulata pisze:Lesiu ;) Samewise walczy ładnie Bobem, mam nadzieję, że będzie dane nam kiedyś skonfrontować się, bo tak jak on przerzuciłem się z Kazka na Boba i całkiem dobrze mi ta zmiana zrobiła.
Spoko zawsze możesz do mnie napisać na PSN i się spikniemy :)
Mevsons pisze:nastepna z SameWise :)
możemy zagrać pod wieczór, kolo 08:00 pl
pasuje tobie?
... uczę sie boba.
Pasuje^ ^


EDIT:

SAMEWISE [Bob] vs Mevsons [Law]
Wynik: 5 - 4
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

aki1986 Kolego sam mam jednego francuza, 1 koreańca na liście freindów i goście naprawdę dobrze grają... ;)
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”