Podsumowanie turniejów na Honmaru

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Tygrys »

KRELIAN pisze:a tak swoja droga - mimo ze juz za pozno to chcialem dodac ze gram na czarnej klawie a nie bialej ... firmy Labtec - zapamietaj Tygrys ;)
Render klawiatury jest tylko symbolem, wiec moze bys biala.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: KRELIAN »

Temat zaktualizowany. Wszelkie komentarze i uwagi mile widziane :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Chris »

pamietam byl jeszcze turniej sf3s ktory wygral Omar
*jakos 2 lata temu na wakacje
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Action »

Idąc dalej, nie ma też wzmianki o turach MB, GGX2, MK2 oraz SFA3.
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Saj »

a mnie ie nasuneła myśl po tym zestawieniu, nadal nie grałem ani z Krelianem ani z Dumianem w T3O a z tego wynika ze to własnie Wy byliście najlepsi....
Gracie jeszcze? Chciałbym zobaczyc jaki poziom reprezentujecie , można to potraktować jako rzuconą rękawice.
BTW. Zna ktoś linki z walkami tych dwojga?
Coś czuje że raczej szybko sobie z nimi nie pogram (co wcalenie nie wynika z ich braku odwagi oczywiście) a z miłą checią zobaczyłbym co ci dwaj Panowie potarafili (bo czy nadal potrafią to już inna bajka).
Dzięki z góry!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Dumian »

Ja nie gram już od dawna i nie zapowiada się, żebym wrócił. Prawda jest taka, że zawsze ktoś rzucał i rzuca nam wyzwania co jest normalne, ale "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym." Ostatni raz kiedy zmobilizowałem się, żeby wrócić do gry po przytłaczającej namowie wielu osób, było w czasach All Stars, wtedy też trenowałem nad powrotem do formy. Teraz zwyczajnie już mi się nie chce, niech "młode pokolenie" ma też swoje pięć minut, chociaż jak widzę, co się teraz wyprawia, te wszystkie kłótnie, zero jakiejś chęci grania turniejów, zero inicjatywy, zgrania itp. to tym bardziej nie żałuje, że już nie gram. Domyślam się, że w podobnej sytuacji jest Krelian, tak więc niestety, ale pojawiłeś się za późno, a lista już niegrających dobrych graczy, którzy z powodzeniem pokazaliby miejsce w szeregu niejednemu serwerowemu krzykaczowi nie kończy się na nas dwóch ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Saj »

Właśnie na tym polega problem, sam gram w T3 od lat ale dopiero od ok roku gdy tak naprade kupiłem sobie kompa( wcześniej tylko konsole) dowiedziałem sie ze jest cos takiego jak T3O i że w końcu mogłbym zagrać z kims kto stanowi dla mnie jakiekolwiek zagrozenie.
Ehhhh szkoda, prawda jest taka ze z tych co graja jeszcze raczej nie jestem w stanie znalezc kogos godnego gry z mojej strony na wysokim poziome, grajac na necie pozwalam sobie na granie słabymi postaciami bo wiem ze raczej i tak wygram, juz nawet przestałem grac Jinem a potem i Ogrem bo uznalem że to bez sensu skoro juz któreś am walki z rzedu wygrywam i wygrywam.
Dumian jeśli jednak znajdziesz jednak chwile (ale to ferie albo inne świeta) by choć uruchomic T3O daj znac, rozumiem ze forma juz nie ta, sam juz nie mam tej co 3 lata temu kiedy CODZIENNIE trenowałem wszytkie trapy i choćby głupie ,t,p+2ch EWGF TGF 3 <trap> EWGF TGF 3 czy umiejenosc wyrywania sie z rzutów.
Teraz juz nie wiem czy jestem w stanie to wykonac ale chciałbym zagrac z kims kto NAPRAWDE kuma ta gre a nie tylko powtarza skuteczne schemay wytłozone podczas kolejnych walk.
Sam gram tylko jak jestem w domu o tak to studia (dwa kierunki;/) i inne rzeczy mi na to nie pozwalaja ale chciałbym mieć świadomośc że jest jeszcze koś kto byłby dla mnie wyzwaniem a nie tylko bardziej ruchomą kukłą z practice.
Szkoda że nie trafiłem na T3O wcześniej, bym mógł pokazać naprawde co potrafie.
Inna sprawa że Ty też grasz/grałeś Jinem i chcialbym zobaczyć co nim umiesz.
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: bartaaz »

Kłamstwa...kłamstwa i jeszcze raz brednie :)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Komandos »

Saj żałosny typek z ciebie. Najlepsi gracze w T3 jakich znam to AC i DevilDS, ale oni nigdy by nie napisali o sobie w ten sposób co ty. No ale pewnie ich też byś zmiótł wszystkimi postaciami skoro taki z ciebie wymiatacz :D
chciałbym mieć świadomośc że jest jeszcze koś kto byłby dla mnie wyzwaniem a nie tylko bardziej ruchomą kukłą z practice.
Respekt miszczu :padam:
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Saj »

to niech zagraja ze mna , gadac kazdy moze , wiem ile jestem w stanie zrobic, za to Ty nie masz pojecia prawda?
ehhhh
moze i podpuszczam wszytkich ale to jedyny sposob by zagrac z kims dobrym, kłamstwa? chciałbys hahahaha
nie jestem ani skromny ani zadufany, sam zdaje sobie sprawe ze spadła mi znacznie forma ale nadal to co reprezentuje wytarcza w zupełnosci.
Ktoś chetny?
jak bede mogł grac napewno sie odezwe, nie uciekam od wyzwan....
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: KRELIAN »

Fajnie, że wciąż pojawiają się mistrzowie rzucający wyzwania, ale podobnie jak Dumian jestem już na emeryturze i w sumie tylko działający Tag online u każdego mógłby mnie skłonić na 'pół etatu'.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Bati »

Saj, ja mogę z Tobą zagrać w TK3 :) jak tylko znajdę chwile, prawdopodobnie jutro koło 22 :) Wchodzisz w to? ;D
Flamingo KUR*A!
KACZOR_ce
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 26-11-2009, 17:05
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: KACZOR_ce »

fajne zestawienie dobra robota pozdro dla emerytow wymiataczy :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: KRELIAN »

Kolejna aktualizacja tematu. Wszelkie uwagi mile widziane... c.d.n.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Statek
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 08-04-2007, 08:13
Lokalizacja: Piotrków

Re: Podsumowanie turniejów na Honmaru

Post autor: Statek »

Ej wydawało mi się, że wygrałem jakiś turniej, chyba Oscar go organizował. W finale byłem z Hajdą


A tak w ogóle to mogę zagrać z kimś p2p, jakby ktoś miał życzenie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”