Tekken 6 na Xboxa

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

eSKaeN
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 18-11-2009, 15:53
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Tekken 6 na Xboxa

Post autor: eSKaeN »

Witam.

Miałbym kilka pytań do posiadaczy Tekkena 6 na konsolę xbox360, ponieważ planuję kupno tej gry. Czy dobrze się gra na oryginalnym padzie od xboxa czy nastawić się od razu na kupno arcade sticka, bo w innych grach ciężko mi się robiło pólkola i ćwierćkola? Jak oceniacie tryb online? Szybko znajduje przeciwników? Jak oceniacie jakość gry na necie?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: Yamada »

Online ponoć posysa, ale nie grałem więc się nie będę wypowiadał na ten temat.

Jeżeli chodzi o pada - jak nie grasz Mishimami to AS nie jest wymagany. Mi się gra spoko, ale to pewnie jak zwykle kwestia przyzwyczajenia.
Obrazek
eSKaeN
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 18-11-2009, 15:53
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: eSKaeN »

Zaryzykowałem i właśnie zakupiłem sobie. Wcześniej ściągnąłem sobie demko Soul Calibur IV i ćwierćkola dobrze tam pracowały zarówno na gałce jak i D-Padzie. Najwyżej odsprzedam potem na allegro ze stratą kilku złotych albo pod choinkę sprawię sobie Arcade sticka :)
Dzięki za odpowiedź:)
Awatar użytkownika
Rikoo
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 19-11-2009, 19:10

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: Rikoo »

Ja dopiero na święta dostane x360 i bede grał w T6,jak narazie grałem troche u Kolegi,ale na ps3 :D
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: fuckone »

Osobiscie jestem bardzo zadowolony z T6 na xBoxa.
Dalem tej grze tydzien na sprawdzenie czy nie bedzie problemu z padem (jakby byl mialem kupic sobie PS3), ale wszystko jest ok.
Co do online to u mnie wszystko elegancko smiga. Wiadomo, ze czasami trafisz na goscia ze slabym laczem, ale to normalne... ogolnie gra na duzy plus :)
eSKaeN
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 18-11-2009, 15:53
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: eSKaeN »

Ja już nie mogę się doczekać listonosza. Może jutro będzie to sobie obczaje. Z drugiej strony obawiam się o weekend bo przypada mi zjazd a już dużo mam nieobecności :)
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: Opyliusz »

Ja mam xboxa i TK6 i jestem też bardzo zadowolony z gry! zagrałem mishimami na padzie od xa i nie gra się tak przyjemnie jak na padzie od PSA :D ale jakoś to przeżyłem a wogóle Mishimy to nie są moje główne postacie tylko Bryan :) a ogólnie się gra przyjemnie w tekkena innymi postaciami na tym padzie i jest git! chociaż troche zawiodłem się na tym Campaign Mode zamiast udanego Story Mode to dali jakiś nieudany Campaign Mode :/ ale co zrobić! ale oprócz tej opcji wogóle gra jest zajebista! Pozdrawiam graczy co grają w Tekkena na xboxie :)
Awatar użytkownika
tHrol
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04-10-2006, 23:12
Lokalizacja: z Poznania
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: tHrol »

Siemanko :) Mam krótkie pytanie. Czy na X'owym padzie idzie w jakiś sposób pobawić się w T6 ? Konkretnie chodzi o dashowanie, elektryki, itp. Mishimów z bólem serca szłoby odstawić, ale np. Leo, Steve, Lars.. Idzie coś ugrać, czy wskazany stick ? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: Action »

Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, po paru godzinach zaczną ci wychodzić elektryki a po paru dniach nawet zaczniesz dashować (chociaż w moim przypadku to dalej wygląda jak jakaś parodia:P). Po prostu bedziesz zaczynał od 0, wiec jezeli chcesz sobie to oszczędzić to albo stick (o ile wczesniej sie na as'sie bawiłeś) lub przejściówka na duala.
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: Opyliusz »

Ja już grywam od listopada w T6 i mishimami już normalnie robie ewgf,wave dash,back dash,wave dash+ewgf i jest gitara ;]
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: Damix »

Opyliusz pisze:Ja już grywam od listopada w T6 i mishimami już normalnie robie ewgf,wave dash,back dash,wave dash+ewgf i jest gitara ;]
To za mało,żeby umieć grać w Tekkena,potrzeba również Manuala,Skilla,Myślenia :O

Co do tematu,to według mnie lepiej by było grać na AS od x360 niż na padzie od X360
NieZaczaisz Clan
Obrazek
piotrwnek
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 27-01-2010, 11:38

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: piotrwnek »

ja gram na padzie i ostatniej rundy nie moge przejsc (train night[chybatak sie nazywa]) i wlasnie nie wiem czy nie lepiej pada odstawic
ale jak znowu mam czekac na wysylke z allegro to zanim bede mial dostawe to moze w koncu mi sie uda to przejsc
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: Frizen »

Ja to chyba nawet po roku grania bym sie nie przydzwyczail do X'owego pada. Oszczedzcie sobie tego, i zamiast np. 2 pada dorzuccie stowke i cieszcie sie z porzadnego sticka :).
eSKaeN
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 18-11-2009, 15:53
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: eSKaeN »

Znajdź mi porządnego AS za 200zł to od razu biorę :)
piotrwnek
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 27-01-2010, 11:38

Re: Tekken 6 na Xboxa

Post autor: piotrwnek »

Frizen pisze:Ja to chyba nawet po roku grania bym sie nie przydzwyczail do X'owego pada. Oszczedzcie sobie tego, i zamiast np. 2 pada dorzuccie stowke i cieszcie sie z porzadnego sticka .
chyba masz racje
niestety juz mam 2 pady
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”