Pytanie od noobka

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Yordi
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02-02-2010, 20:51

Pytanie od noobka

Post autor: Yordi »

Witam. Jestem świeżo po zakupie Tekkena 6 na Xboxa 360, wczesniej mialem stycznosc tylko z Tekkenem 3. Po kilku partyjkach w trybie Arcade zauwazylem iz wszystkie postacie maja alternatywne stroje np. Jin w plaszczu i kapeluszu zamiast topless, Julia w normalnym ubranku zamiast w stroju indianki itp itd. W ustawieniach mojego profilu jest zaklada Customization, zauwazylem w niej ze stroje postaci sa ustawione odpowiednio tzn P1 ma oryginalne stroje (takie jakie powinny byc) natomiast P2 alternatywne. Niestety ustawienia te nie przekladaja sie na wyglada postaci w grze. (czyli ja jako P1 mam stroje z P2) I tutaj moje pytanko. Czy aby normalne stroje byly dostepne w grze (np Arcade) to trzeba je w jakis sposob odblokowac czy moze zmienic cos w ustawieniach?

Jesli powyzszym pytaniem sie wyglupilem prosze o wybaczenie. Jak juz wspominalem dopiero zaczynam przygode z Tekkenem.
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Pytanie od noobka

Post autor: Zulata »

Hmm.

Każda postać w Tekkenie 6 (jak i poprzednich ) ma dwa stroje ( niektóre postacie 3 ). Generalnie, stroje wybieramy, wciskając inny przycisk na padzie podczas wyboru postaci. Jeśli dobrze pamiętam, to na X-Boxie jest X, Y, A, B. Zapewne postać wybierasz jednym przyciskiem. Spróbuj nacisnąć inny podczas wyboru ;). Thats all.

Customize, jest po to, abyś mógł sobie 2 podstawowe stroje, przerobić na jakieś inne, używając do tego, rzeczy przygotowanych przez twórców ;)
Yordi
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02-02-2010, 20:51

Re: Pytanie od noobka

Post autor: Yordi »

Miales racje. Ja zawsze wybieralem zawodnikow wciskajac A. Ten przycisk odpowiada za alternatywne stroje. Gdy wcisnalem X postacie sa w oryginalnych strojach. Bardzo dziekuje za pomoc :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”