Sergei Dragunov

Forum poświęcone strategii gry poszczególnymi postaciami.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
General86
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03-02-2010, 21:10

Sergei Dragunov

Post autor: General86 »

Czy mógłby mi ktoś podać fajne combo dla tej postaci ? I jeszcze pytanie co do jednego łamania : przy podcięciu jak zawsze wykonać łamanie (to z nogami) ? Z góry dziękuje.
I jeżeli można prosił bym o opisanie tych klawiszy jak na joystkiku ;)
Sergei Dragunov
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Sergei Dragunov

Post autor: Zulata »

łamanie z podcięcia wchodzi tylko wtedy, jeśli trafisz na countera, czyli podczas łamania, przeciwnik będzie wykonywał jakieś uderzenie.

Co do Combo. Takie najprostsze Combo nim i dosyć skuteczne to : ( postaram się to opisać najłatwiej jak umiem, w nawiasie przy okazji ci napiszę jak to wygląda w skrótach, które najczęściej używane są na forach itp.

dolny ukos do przodu ( fd) + trójkąt (2), to jest wybicie do juggla. Później :
Kwadrat (1), X (3) i trójkąt (2) - zrobi trzy uderzenia do bounda i później można rożnie np.
x (3), kwadrat (1), trójkąt ( 2 ). To jest bardzo prosty juggiel, generalnie napisałem go, gdyż nadaje się do każdego grania czy to na offline, czy to na lagu. Generalnie, wejdź sobie na command list i poćwicz, te które są tam. Jak już opanujesz ciosy Dragunovam, będziesz znał na pamięć, jak poszczególne ciosy się robi, wtedy wpadasz na You Tube i oglądasz Dragunov Combo Movies. I jak nie jesteś w stanie spamiętać co, gdzie, kiedy to ierzesz karteczkę i patrząc na Combo zapisujesz sobie instrukcje jak zrobić poszczególne sekwencje ( Do tego właśnie przydaje się znajomość ciosów ).
Jednak, polecam ci samemu pokombinowanie z różnymi końcówkami, ścianami (mimo, że sam za nimi nie przepadam ) bo cała zabawa jest wtedy jak sobie ułożusz we łbie juggla a potem myśli przekładasz na grę ;D
Awatar użytkownika
General86
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03-02-2010, 21:10

Re: Sergei Dragunov

Post autor: General86 »

Dziękuje bardzo. A co do kombosów dragunova to znam jusz ok 80% tylko nigdy nie moge zrobić combosów które mają "strzałki w czety strony świata". I jeszcze takie pytanie ale to o Kazuy. Jakie robi się takie szybkie wybicie do góry z pięści tak jak na początku tego filmiku.

A i jest może temat z tą "forumową" klawiszologią , jeżeli tak to prosił bym o link.
Sergei Dragunov
Awatar użytkownika
Wapniak
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 26-11-2009, 14:05
Kontakt:

Re: Sergei Dragunov

Post autor: Wapniak »

f,N,d/f+2(przód,neutral,przód/dół + trójkąt) jest to tzw elektryk a jak chcesz klawiszologie to tu masz link do szkółki dla początkujących viewtopic.php?t=1090
dardbul
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18-01-2012, 12:24

Re: Sergei Dragunov

Post autor: dardbul »

mam pytanie co do dragonov wiecie jak jest ten coś co kopie z kolanka i wykręca rękę to umiem ten coś ale ńewiem jak zrobić żeby położył następnie kolesia na ziemie i ponownie wykręcił mu rękę prosze o wskazówki jak coś to ten tekken jest na psp napiszće jak najszybiciej i jeśli morzcie to podajcie jeszcze ine combosy.Prosze o pomc :(
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Sergei Dragunov

Post autor: mg1987 »

Nie mam psp przy sobie ale podejrzewam, że wszystkie odpowiedzi znajdziesz w trybie practice - lecisz move list po kolei.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie Tekken 5 DR”