Filmy

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Yamada »

Potrzebne mi są namiary na film 20th Century Boys: Redemption (3ci, ostatni film trylogii) ;].
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: SubZero »

To może być trudne, DVD wychodzi pod koniec lutego.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Yamada »

Ah to dlatego nigdzie nie mogę znaleźć;].

Dzisiaj obejrzałem 'Descent' i nawet bez znajomości mangi to bardzo dobry film. Obejmuje pierwsze 50 chapterów i choć akcji w nim nie ma za dużo (bo pierwsze 50 chapterów to na dobrą sprawę wprowadzenie do mangi) tak muszę powiedzieć, że odwzorowanie mangi jest znakomite (idealnie dobrnani aktorzy). Naturalnie nie ma kilku rzeczy (np. nie ma nic o rodzinie Fukubeia) ale i tak jest bardzo w porządku.

Na dniach obejrzę 'The Last Hope', w którym zaczyna się właściwa akcja;].

Poza tym zassałem "Laskę śmigającą w czasie";]
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: SubZero »

Yamada pisze:Poza tym zassałem "Laskę śmigającą w czasie";]
Film ? O_O
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Filmy

Post autor: mg1987 »

"Laska śmigająca w czasie" = "The girl who leapt through time". Dosyć ciekawe anime.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: SubZero »

Wiem, widziałem, ale lokalizacja posta sugerowałaby film aktorski a nie anime, dlatego się zdziwiłem.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Filmy

Post autor: Sylvan Wielki »

^^'
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Sylvan Wielki pisze: ^^'
Oglądałem ten film niedawno. Fani Yattermana się nie zawiodą :D - Drombo song niszczy :P
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: K' »

Anime było tak niesamowicie bekowe, że nawet najbardziej bekowy film na jego podstawie nie ma prawa zawieść :D
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Mr_Editor »

co do Avatara... dopiero dzisiaj dane mi było obejrzeć i powiem, że jestem zadowolony :) trochę fabularnych schematów się zdarza, ale film sam w sobie jest bardzo dobry :) w połączeniu z technologią 3d już jest masakra :D [pozytywnie ;) ] 9/10

Szkoda, że nie widziałem Parnassusa. Muszę nadrobić :)

No i ciągle czekam na Iron Mana 2 :D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Gurotesuku

Obrazek

Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów gore jaki miałem 'przyjemność' oglądać, a widziałem już tego niemało. Obraz ten można śmiało porównać do klasyków takich jak Niku Daruma, August Underground's Mordum czy Guinea Pig 2. Grotesque jednak jest o wiele głębszy jeśli chodzi o przedstawienie emocji i posiada nawet jakąś tam fabułę :P Ogólnie z wymienionych filmów właśnie Grotesque stawiam na pierwszym miejscu. Naprawdę bardzo polecam, ale tylko fanom gatunku, bo stanowczo nie jest to film dla każdego ;)
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Filmy

Post autor: Sylvan Wielki »

Mr_Editor pisze:co do Avatara... dopiero dzisiaj dane mi było obejrzeć i powiem, że jestem zadowolony :) trochę fabularnych schematów się zdarza, ale film sam w sobie jest bardzo dobry :) w połączeniu z technologią 3d już jest masakra :D [pozytywnie ;) ] 9/10

Szkoda, że nie widziałem Parnassusa. Muszę nadrobić :)

No i ciągle czekam na Iron Mana 2 :D
Dobry ten Parnassus, choć początek nuży i ciągnie się niemiłosiernie.

Jeśli chodzi o Avatar , miałem przyjemność obejrzeć go w końcu. Spodziewałem się przekombinowanej historii, czy nawet czegoś mdławego, ale nadrabiającego efektami .... Cóż okazało się, że owe efekty zaskakują może z 4 razy, ale ogólnie żadnego przełomu nie ma. Są filmy, które robią większe wrażenie w 3d. Jednak to w żaden sposób nie neguje wspaniałej historii. Film jest kapitalny. Niezwykle miło mnie zaskoczył, choć to mało powiedziane. Jestem zachwycony.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy

Post autor: AK »

bo to nie mia być beowulf gdzie sie uchylasz co chwila bo cos leci na Ciebie. i uważam wręcz odwrotnie że historia jest cienka jak barszcz. właśnie efekty ratują ten film i nie chodzi mi tu o 3d ale ogólnie wygląd świata itp. ogólnie w kinie obejrzał bym jeszcze nie raz. w domu na dvd nigdy.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Action »

Cała oprawa ma to do siebie, że dosłownie człowiek czuje się jakby tam był. Pierwszy raz się spotkałem z czymś takim w filmie 3D, wcześniej byłem przyzwyczajony do "czekania na momenty", lecące przedmioty itp. Natomiast w Avatarze człowiek po pierwszych 15min chłonie wszystko jak odkurzacz, po prostu widać, że film był od początku do końca tworzony z myślą o 3D. A fabuła to stary banał, chociaż jak najbardziej dalej aktualny.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Filmy

Post autor: Sylvan Wielki »

Niby taka Pocahontas high end w przyszłości. Ale, jak pisałem uprzednio, spodziewałem się miałkiego Halo z niesamowitą grafika (tak growo=), a ta zachwyciła mnie w kilku momentach właściwie (reszta poprawna, choć bez rewelacji) - zczególnie dobrze wyglądają .... ludzie na tle bazy - a otrzymałem wyśmienity (mało powiedziane) film.
W ogóle nie szkoda mi było tych dwóch Kazimierzy , które nań poszły.
A moja partnerka .... również zachwycona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”