Star Wars ^^

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Star Wars ^^

Post autor: Wawrzyn »

Zalozylem tem temat bo jestem fanem "Gwiezdnych wojen" i ciekawi mnie czy na tym forum sa tez tacy maniacy jak ja ;) Piszcie na temat filmow, ksiazek itp. :)

http://www.gwiezdne-wojny.pl/ - jezeli ktos lubi Gwiezdne wojny na pewno juz byl ale polecam
innym ktozy jeszcze nie zglebili tajnikow mocy :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Star Wars ^^

Post autor: AK »

nikt nic nie pisze to ja się wypowiem...nie trawie gwiezdnej telenoweli wogule,jak dla mnie to jedna z najbardziej porazkowych serii w histori kina...jeśli jeszcze wczesniejsze cześci miały jako taki klimat taj już najnowsze częsci to dno totalne :kwasny:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Star Wars ^^

Post autor: Wawrzyn »

Widze ze nie tylko ja nie darze sympatia epizodow I - III , moim skromnym zdaniem lepiej by bylo gdyby wogole nie powstawaly.Co gorsza Lucas bierze sie za robienie nastepnych czesci, do konca chce zbeszczescic ta serie :/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Star Wars ^^

Post autor: SubZero »

JinKazama pisze:Lucas bierze sie za robienie nastepnych czesci
No w końcu miało być dziewięć części neh?
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Star Wars ^^

Post autor: Jo-Jo »

Toż to niemożliwe żeby była następna część O_O .......chyba, że to coś będzie po akcji Powrotu Jedi.......albo przed Phantom Menace........
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Star Wars ^^

Post autor: SubZero »

Pierwsza trylogia (Nowa nadzieja, Imperium kontratakuje, Powrót Jedi) to są części 4, 5, 6. Druga trylogia (Mroczne widmo, Atak klonów, Zemsta Sithów) to są części 1, 2, 3. Zostały jeszcze części 7, 8, 9 czyli zakończenie całego cyklu.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Star Wars ^^

Post autor: Oen »

Skad wy zescie wytrzasneli czesci 7-9 :zdziwko: ? Prosze podajcie zrudla swych informacji bo narazie w planach jest tylko serial tv ktorego akcja ma dziac sie pomiedzy 3 a 4 czescia a 7-9 moze i kiedys powstana ale narazie nie ma zadnych oficjalnych potwierdzen. A jako iz jestem fanem gwiezdnej sagi to bym napewno o tym fakcie wiedzial ;p

PS: A Zemsta Sithow sie Lucasowi imo udala :)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Star Wars ^^

Post autor: SubZero »

Źródeł Ci niestety nie podam, bo już nie pamiętam. Czytałem o tym daaawno daaawno temu w jakiejś gazecie komputerowej (Secret Service? oni chyba mieli przez jakiś czas kącik Star Wars).
Awatar użytkownika
Punisher2000
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 19-01-2009, 11:32
Lokalizacja: Śląsk

Re: Star Wars ^^

Post autor: Punisher2000 »

Zalozylem tem temat bo jestem fanem "Gwiezdnych wojen" i ciekawi mnie czy na tym forum sa tez tacy maniacy jak ja
No baaa. Jam jest fanatyk już. Żeby z powodu force unleashed konsole kupować. :]

Bardzo lubię Star Wars. Gry, filmy, animowane seriale. Zgłebiłem się lekko w książkach i planuje robić to dalej. Potem pozostanie hardcor - komiksy, a tego jest dużo. Seria Jedi Knight na PC to istny fenomen i moja ulubiona seria gier. Teraz jeszcze doszło force unleashed. W przyszłości trzeba będzie zgłębić także na konsolę nowej generacji. Ale narazie kasy brak.

Podsumowując Lucas stworzył wspaniały świat, w którym każdy fan sci-fi może znaleźć coś ciekawego. Fajnie by było jakby powstały kolejne filmy (bardzo chciałbym ekranizacji trylogii Thrawna, bo nie samymi klonami człowiek żyje). No ale nie liczę na razie na to.
This is not a Vengeance. This is Punishment.
Awatar użytkownika
ShikiMeltyBlood
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08-02-2010, 11:24
Lokalizacja: Z Melty Blood

Re: Star Wars ^^

Post autor: ShikiMeltyBlood »

Eee ja tam do części 1-3 nic nie mam choć racja, że 4-6 lepsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”