Tekken 3 Online Reload Cup

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: bartaaz »

Porażka boli...zwłaszcza jak zrobiłeś z siebie gwiazdę...Nie musisz także przepraszać za tą całą komiczną sytuacje bo śmiechu z tego co niemiara :rotfl:
Awatar użytkownika
Wiaciol
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 17-07-2008, 17:22
Lokalizacja: Świątochłowice

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Wiaciol »

Grupa D

(how, Edd) Wiaciol 5:1 Iperyn (Paul, How, King)
Pamiętaj aby być twardym do końca...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Dumian »

Przypominam, że termin powoli dobiega końca, sporo osób nie ma rozegranych wszystkich meczy. Dodatkowo nie wszystkie wprowadzone wyniki są potwierdzone w systemie przez drugiego gracza, czyli nie są uwzględnione w tabeli. Zgłaszajcie na forum wszelkie problemy w zagraniu meczy / potwierdzeniach jeśli później nie chcecie mieć w plecy z powodu braków/ walkowerów.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: master »

Rozegralem wszystkie walki a nie mam 2 walk potwierdzonych z Ghostem i Iperynem! Oni i ja nie mozemy wyslac zgloszenia... Pewnie jakis bląd lub nie wiem??
Awatar użytkownika
Seth
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 22-05-2006, 06:53

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Seth »

Mam ten sam problem co master.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: SubZero »

master, Seth jak sprawdzam u siebie to wszystko działa bez problemów, może jakieś chwilowe problemy. Spróbujcie jeszcze raz, ewentualnie niech drugi gracz doda a wy potwierdźcie.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Dumian »

Wrzucam jeszcze listę walk, które muszą zostać potwierdzone w systemie:
Bati 5 vs. 0 LoBo (dodał: Bati)
LoBo 5 vs. 0 Arris (dodał: LoBo)
Arris 0 vs. 5 Arucardo (dodał: Arucardo)
K' 5 vs. 1 Saj (dodał: K')
K' 5 vs. 1 Adriankiller (dodał: K')
roy 1 vs. 5 Saj (dodał: roy)
howl 5 vs. 1 Saj (dodał: howl)
howl 5 vs. 0 Adriankiller (dodał: howl)
Dawid120292 0 vs. 5 RojaL (dodał: RojaL)
Ultharas 1 vs. 5 diabol (dodał: Ultharas)

Przy okazji wypełnijcie sobie pole P2P Mode w profilu - może to przyśpieszyć rozgrywanie walk bo od razu będzie wiadomo kto może hostować a z kim ewentualnie trzeba użyć Hamachi.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: AK »

Saj pisze:Wole być dumny za wykorzystane kreatywnie sytuacje nawet jeśli dały mi przegraną niż w głebi ducha wstydzić się wygranej.
hehe dobre. przeciwko mnie odrazu zanim wybrałem postac wziąłeś ogra. najwiekszą szmate w grze 10x wieksza od paula. a z K z tego co widze grałeś samym ogrem od poczatku do końca. wiec gdzie ta kreatywność i chęć doskonalenia gry? mozesz grać kim chcesz ale pisanie o ambitnym graniu,uczeniu sie czegoś nowego grając Ogrem to troche przegięcie :D


BTW forma troche wróciła wiec z chęcią wezmę rewanż za katastrofe którą zagrałem wtedy (only hamahi)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

Dumian pisze:Zgłaszajcie na forum wszelkie problemy w zagraniu meczy / potwierdzeniach jeśli później nie chcecie mieć w plecy z powodu braków/ walkowerów.

no z Arrisem nadal nie ma żadnego kontaktu niestety.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Frizen »

A to ciekawe Saj, dzisiaj bylem u K' i rozmawialismy sobie o wszystkim i nagle zeszlismy na temat turnieju i powiedzial mi ze gralo sie Wam jak offline, a w t3 online warunki sa takie same po obu stronach :)
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: eustachy »

Ja wam powiem tak... Saj chcial z siebie zrobic gwiazde od kiedy nauczyl sie podstawowych krokow, czasami nawet zachowywal sie jak sahiel, no ale co z tego ze gadal jak sahiel skoro nie mial takiego skilla jak on, tyle razy co on krzyczal ze jest najlepszy na serwie itd. to nie da sie zliczyc na palcach i nie tylko ja bylem swiadkiem takich przechwalek, a jak przegrywal to spamowal na serwie ze ten i ten to noob bo robi to i to. Tu akurat pasuje wypowiedz Howla z przed okolo 20 postow "Dużo treści mało gry ze strony saia to wszystko co można powiedzieć. Ty już prowadzisz swoją walkę jedynie na forum", wiec nie wiem jaki jest sens jego tlumaczenia sie po co on gra, jak on gra skoro po kazdej walce bedzie taki sam post tylko inaczej sformulowany ;p
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Saj »

Ta,
Ak czytaj posty zanim sie wypowiesz,
Eustachy nie moja wina ze nadal ze mna obrywasz, pocwicz nieco moze bedzie lepiej, co do P2P ono eliminuje głownie delay nie lagi, szkoda ze K' nie nagrał walki. Ja to widziałem z bratem i kumplami i oni pierwsi to zauważyli.
Wynik i ta nie ulegnie zmianie, mam tylko prawo do skomentowania walki.

Oki, kończe temat bo zaraz znów odezwie sie ktoś z kim mam na pienku ( a takich jest sporo, teraz wiem czemu Statek i Hajda nie udzielaja sie na forum).
Awatar użytkownika
Hajda
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 20-05-2009, 11:20

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Hajda »

Saj pisze:teraz wiem czemu Statek i Hajda nie udzielaja sie na forum)
Oswiec mnie czemu sie nie udzielam xD
Pisze posty zgodne ze swoimi zasadami i przekonaniami , nie przedstawiam sie jako tekkenowy zawodnik 1 ligi bo kto gral ten wie co pokazuje , wiem co potrafie i nie musze tego nikomu udowadniac . Ty natomiast pokazujesz siebie w swietle king of tekken i do tego nie ma to pokrycia w twojej grze . Wiecej pokory i samokrytyki i powinno byc lepiej .
lagalize it ;D
Awatar użytkownika
lesiu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 13-10-2007, 20:17
Ogrywam: tekken3

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: lesiu »

haha :D dobre, z jednej strony chcesz zakończyć temat a z drugiej do czegoś bijesz, chętnie wysłucham dlaczego statek i hajda nie udzielają się na forum bo nie bardzo rozumiem :D ? Swoja drogą fajnie że się przewijają tacy ludzie, bo rozrywka jest niecodzienna :D.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: K' »

dawid120292 chyba do tej pory jeszcze Tekkena nie zainstalował... Z Royem byliśmy ustawieni na walkę, ale on zniknął w ostatniej chwili. Co do walki z Sajem to on widocznie całkowicie inaczej widział ten pojedynek czyt. lagowało ja spamowałem helle tylko czekałem itp. no cóż możliwe, że graliśmy z innymi przeciwnikam jeśli tak to cały czas wyglądało. Jeśli naprawdę nie chciało ci się grać trzeba było pisać byśmy wstawili walkowera i byłoby po sprawie zaoszzcędzilibyśmy te parę minut gry za którą to ponoć trzeba się wstydzić ;) No offence, ale część tego co napisałeś to wg mnie przesada.

Ogólnie nie wiem po co się tak przejmujecie raz, że to tylko tur w grę online, a dwa, że to dopiero jest faza grupowa... Także nie wiem po co te sensacje itd. Co do mojej walki z howlem to trzeba przyznać, że potrafi on odpowiednio przykapić pawłem, a tą postacią się po prostu tak gra, a ja chyba nigdy nie nauczę się grać na tą postać i to niezależnie od części Tekkena...

Dziękuję dobranoc :D
Ostatnio zmieniony 11-02-2010, 13:43 przez K', łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”