Tekken 3 Online Reload Cup

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Frizen »

Dan z tego co pamietam prezentujesz solidny poziom, wiec sadze ze powalczylbys ;) Chyba ze podobnie jak AK, wrociles z tekkenowej emerytury.
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: !Dan! »

Poproszę o małe brawa łechcące mą próżność... :D
No online dawno nie grałem, ale ciupię ostro na singlu i wymyślam nowe, mocniejsze jugglasy ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Seivoth »

Saj zaczynając grę pisze do mnie "go nobku/nubku..."
Nigdy nie graliśmy ze sobą, a on mnie mierzy swoją miarką...
Nawiasem "mówiąc" to chyba jakiś kompleks, a kultura to też obce dla niego pojęcie.
Over&Out
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: AK »

Ja 17:41:14
gtramu wieczorem ten turniej wreszcie?
dawid huj wie co 17:42:01
wez sobie walkowera nie ma czasu teraz

a Roy nie podpisuje. czyli wszystkie walki rozegrane :P
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Ren »

Grupa D
Ren (Eddy) 5:0 Waciol (Hwo,Eddy,Paul,Jin)
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

Do wszystkich uczestników wojny Saj vs opponenci Saja:


No ile można! Przestańcie wywlekać prywatę na forum, jeśli macie coś do siebie nawzajem to bluzgajcie się na PW/GG/w dowolny sposób bylebym tego nie widział, jeśli chcecie donosić do piszcie do administracji a nie jak Seivoth który poczuł potrzebę wypłakania się tak, aby wszyscy to widzieli niczym jakiś emowiec. No kur**, jako zwyczajny user którego trudno zdenerwować i który jest oazą spokoju (Dumian, Wawrzyn, Pitrex i reszta którzy ze mną rozmawiali "w realu" potwierdzą) i człowiekiem całkiem chyba sympatycznym, mam DOŚĆ waszych gówniarskich pyskówek zatem możecie robić co chcecie, róbcie record game w trakcie walk czy cokolwiek - możecie się choćby ustawić w świecie realnym i zamienić siłę argumentów na argument siły, nie obchodzi mnie to. Do jasnej cholery przestańcie zaśmiecać ten temat! Zachowujecie się jak zdałnione bachory, a poziom waszych "rozmów" sięgnął Onetu... nie nabijecie sobie rispektu wzajemnymi pojazdami, co najwyżej robicie z siebie idiotów, zatem dajcie sobie spokój.
Mam nadzieję, że nie znajdzie się tutaj nikt tak głupi aby odpisywać na tego posta, podobnie wszyscy okażą się na tyle inteligentni, że przeniosą swoje śmieszne wojenki w miejsca które się do tego nadają (na pewno nie jest nim forum).

To co powyżej tyczy się to zarówno Saja, jak i każdego kto miałby teraz ochotę tutaj po nim jeździć.



Wklejam pewien obrazek abyście się w końcu opanowali:

Obrazek
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
lesiu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 13-10-2007, 20:17
Ogrywam: tekken3

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: lesiu »

Arucardo pisze:Do wszystkich uczestników wojny Saj vs opponenci Saja:


No ile można! Przestańcie wywlekać prywatę na forum, jeśli macie coś do siebie nawzajem to bluzgajcie się na PW/GG/w dowolny sposób bylebym tego nie widział, jeśli chcecie donosić do piszcie do administracji a nie jak Seivoth który poczuł potrzebę wypłakania się tak, aby wszyscy to widzieli niczym jakiś emowiec. No kur**, jako zwyczajny user którego trudno zdenerwować i który jest oazą spokoju (Dumian, Wawrzyn, Pitrex i reszta którzy ze mną rozmawiali "w realu" potwierdzą) i człowiekiem całkiem chyba sympatycznym, mam DOŚĆ waszych gówniarskich pyskówek zatem możecie robić co chcecie, róbcie record game w trakcie walk czy cokolwiek - możecie się choćby ustawić w świecie realnym i zamienić siłę argumentów na argument siły, nie obchodzi mnie to. Do jasnej cholery przestańcie zaśmiecać ten temat! Zachowujecie się jak zdałnione bachory, a poziom waszych "rozmów" sięgnął Onetu... nie nabijecie sobie rispektu wzajemnymi pojazdami, co najwyżej robicie z siebie idiotów, zatem dajcie sobie spokój.
Mam nadzieję, że nie znajdzie się tutaj nikt tak głupi aby odpisywać na tego posta, podobnie wszyscy okażą się na tyle inteligentni, że przeniosą swoje śmieszne wojenki w miejsca które się do tego nadają (na pewno nie jest nim forum).

To co powyżej tyczy się to zarówno Saja, jak i każdego kto miałby teraz ochotę tutaj po nim jeździć.



Wklejam pewien obrazek abyście się w końcu opanowali:

Obrazek
Napisałeś to by nabijać sobie posty? zauważ, że nikt już nic nie pisał na ten temat, a to co napisałeś świadczy tylko o tobie i proponuje nie mierzyć wszystkich ludzi swoja miarą, jeżeli myślisz, że to wszystko jest tylko po to żeby komuś dojebać to chyba trochę się pomyliłeś. Chodzi o to żeby sam zainteresowany zrozumiał co koło niego się dzieje, a na pewno będzie mu łatwiej w życiu (nie wiem czy to się uda ale przynajmniej będzie, że próbowaliśmy..). Właśnie pokazałeś na co Cie stać. Najśmieszniejsze jest to że piszesz o czymś czego chyba nie rozumiesz, bo co teraz zrobiłeś ? Ja kończę już moje wypowiedzi na ten temat, jeżeli sprytnie chciałeś się podłączyć do podjazdów to Ci się udało. Ja odpadam. Można to tłumacz oftopem, tylko że jeżeli dotyczy bezpośrednio zawodnika biorącego w nim udział, co za tym idzie całego tura to bym się z tym nie zgodził. A oftop to sie robi właśnie przez pisanie takich rzeczy "nie róbice oftopa".
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

a byłem faktycznie przekonany, że nikt tak głupi aby odpisywać się nie znajdzie...


tekst o nabijaniu postów przebił swoją nieskończoną głupotą wszystko w tym temacie (dla Twojej wiadomości, jakbyś nie zauważył: na tym forum nie ma licznika postów)


Jeśli kończyłeś to się bardzo cieszę. Niestety nie ogłosiłeś tego więc nie mogłem wiedzieć. Po prostu wszedłem na forum i widzę, że ZNOWU są wojny o to.

pyskówki na pw/gdziekolwiek byle nie w tym temacie. Nie chcę być zmuszony czytać kolejnego syfu zaglądając do tego tematu. Ewentualnie załóżcie sobie temat pt. "Wojna Sajowa" czy jakkolwiek go nazwiecie i tam wylewajcie swoje żale.
Ostatnio zmieniony 12-02-2010, 21:41 przez Arucardo_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
lesiu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 13-10-2007, 20:17
Ogrywam: tekken3

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: lesiu »

Daruj sobie, nie będę Cie obrażał tak jak Ty mnie, bo dla mnie net nie jest odpowiednim miejscem do kozaczenia.

P.S szkoda tylko, że nie rozumiesz tego co napisałem... i zmieniasz temat dziwnymi podjazdami, nie wiem tylko w jaki sposób mogłem tu kogoś obrazić a to pw sobie odpuść i tak już się ładnie przedstawiłeś.

A i tak w ogóle dało się wywnioskować z mojego ostatniego postu że kończę ten temat, na ale cóż następnym razem będę pamiętał że niektórzy maja kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.

Zastanawiam się jeszcze po co to wszystko czytałeś? przecież nic Cie to nie obchodzi i nie miałeś zamiaru.
Ostatnio zmieniony 12-02-2010, 21:54 przez lesiu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

Nie ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem tylko Ty z pisaniem po polsku.
Przeczytaj jeszcze raz moje posty. Słowo po słowie. Naprawdę to jest tak trudne do zrozumienia? Jeśli chcesz bawić się w Mesjasza i ratować duszę biednego Saja to rób to tak, żebym nie widział. Żeby nie robić syfu na publicznym forum. Proste.
Mam nadzieję, że zapamiętasz i że wszyscy na tym skorzystają. Bo swoje pretensje do Saja możesz mu przedstawić w innym miejscu niż tutaj, prawda?
(pomijam fakt, że jak go zbluzgasz to on poczuje się atakowany i tylko umocni w swoich przekonaniach, a jak mu napiszesz uprzejmie żeby to a to zmienił to zapewne to zrobi).


EOT z mojej strony.


Dumian, kiedy będzie gotowa drabinka DE? :)
Ostatnio zmieniony 12-02-2010, 22:03 przez Arucardo_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: !Dan! »

Chciałbym Wam przypomnieć, iż mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Wnioski z tego rozkmińcie sami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Action »

a jednak :)

Każdy następny post tyczący się tego chorego tematu jak i prowokacje mające na celu powrót do tej komedii będą nagradzane.

EDIT: Ten tu pan poniżej wygrał los na loterii;)
Ostatnio zmieniony 12-02-2010, 22:32 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: AK »

Arucardo drugi kur** Saj duzo pierdoli mało robi. odkąd tu jesteś wiecznie każdego przywołujesz do porządku i wali mnie to że ty od t5. ja nie gram w tibie i sie u nich na forum nie wpierdalam. ja Ci nie pasi to nie czytaj. porządek musi być i kazdy musi zna swoje miejsce. pierdoli głupoty to trzeba go jebać aż sie nauczy. bo pare osob tutaj widzę że by podkuliło najchętniej ogon i słuchało potulnie. i weź mi tu nie ripostuj na 15000 znaków bo mam dość jakiegoś pseudo inteligentnego pierdzenia. w realu bym Ci powiedział "weź się kur** zamknij" i byś poszedł w pizdu albo byś w ogóle nie pieprzył takich farmazonów bo słyszałem że w miare normalny w realu jestes więc weź sobie daruj. prowokuje typ to mu ludzie jadą. to nie jest forum naukowe (Dumian oczywiście nic mu nie brakuje :D ) więc się tak nie nadymajcie "wielce po układani'.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
fatal
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 11-10-2007, 17:14
Lokalizacja: Kraków/Oświęcim

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: fatal »

arucardo nie żebym się jakoś czepiał czy co, ale w swoim długim poście piszesz że głupi są Ci, którzy prowadzą wojny na forum, a nie na PW, a sam zacząłeś ją prowadzić (zamiast napisać do lesia na PW) .. taka troszku hipokryzja jak dla mnie.. ale może się nie znam...

żeby offtop skończyć oznajmiam w sprawie walkowerów w mojej grupie (F) dot. mnie,
otóż jeszcze 11.02 Baro kontaktował się ze mną i nawet umówiliśmy się na walkę , mimo iż właśnie od 11 jestem na nieznośnym internecie w domu, i nie stawiłem się na tą walkę więc po części z mej winy się nie odbyła >> walkover na korzyść Baro. Z Pitrexem sprawa została wyjaśniona , więc wszystkie walki mam "za sobą" i tez czekam na drabinkę :D

edit: a swoją drogą przy tym
Adriankiller pisze:ja nie gram w tibie i sie u nich na forum nie wpierdalam
poplulem monitor :) w pozytywnym sensie. i wogole jak jeszcze ten wątek z Sajem ktos pociagnie to wogole na joemonstera nie bede musial chodzic, a moze i zrezygnuje z demotów.. serio nie usuwajcie tego , dla niektorych to pierwszorzędna rozrywka :)
Ostatnio zmieniony 12-02-2010, 23:20 przez fatal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: !Dan! »

Arucardo Ci nie odpowie bo zostanie "nagrodzony cukierasem" xD
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”