Tekken 3 Online Reload Cup

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

Czy mało robię? Jakby nie patrzeć w turnieju w swojej działce (SE Online) grając w jedynej grupie która rozegrała wszystkie walki wygrałem wszystkie, więc nie trafiłeś. Tekst "nie chcesz to nie czytaj" rozjebał mnie na puzzle, niby skąd mam wiedzieć co jest w poście przed przeczytaniem? Litości...
Kurde nie chcę przecież, żeby nikt nic nie robił. Po prostu jak już musicie po nim jeździć to róbcie to na PW czy gdziekolwiek (no chyba, że sam się doprosi aby go pocisnąć akurat na forum np. bluzgając kogoś w swoich postach). Nie może być takiego burdelu że trzeba się przekopywać przez tony syfu aby przeczytać temat.
Inna sprawa, że bluzganie po forach jak widać jest nieskuteczne bo zjebka przez neta nikogo jeszcze niczego nie nauczyła. A gdy ja mu raz napisałem PW, żeby dbał przynajmniej o formę postów, to zaczął przynajmniej pisać czytelnie (chociaż tyle albo aż tyle).



Dobra - koniec tematu - Action/dowolny inny moderator, można posty (poza tym co napisał fatal) od mojego wywalić do kosza, nie ma sensu tego kontynuować bo już w ogóle ten temat przestanie być czytelny...


-----------------------------------------
w odpowiedzi na posta lesiu poniżej
-----------------------------------------

lesiu, przestań pieprzyć.

I zakończ wreszcie te wieśniackie wycieczki osobiste bo znasz mnie jedynie z kilku postów które przeczytałeś, zatem za przeproszeniem gówno o mnie wiesz.


--------------
w odp. na linka
--------------

ale ty jesteś tępy...
ja też mam linka dla ciebie -


---------------

hahaha teraz to mnie rozwaliłeś totalnie typie, nie ma to jak odpisać cokolwiek, jakąś oklepaną pyskówkę, byleby odpyskować, prawda? Nie wiem gdzie ty widzisz jakąkolwiek korelację między ilorazem inteligencji kogokolwiek a tym filmikiem - no gdzie? Może gdybyś stwierdził "jaki ty niekulturalny" czy coś to miałoby to ślady sensu (filmik był wulgarny) ale: po 1) to Ty sprowadziłeś rozmowę na ten poziom swoim filmikiem który był znacznie bardziej wulgarny (konkretnie ten pierwszy burak bo kolesie dalej byli już spoko). 2) Twój poziom jest żenujący, myślę że Twoja ksywa to nie przypadek i masz sporo wspólnego z użytkownikiem Piju PL...
Naprawdę, jak sobie Ciebie wyobrażam to mam dość jasny obraz - samotny, cichy, zgnojony, zdominowany koleś który wyżywa się na necie i wmawia sobie, że jest lepszy niż jest naprawdę. Zastanów się nad sobą chłopie.

A skoro tak wolisz, to mogę Ci cisnąć używając wyłącznie języka parlamentarnego, Ty nieumyty kaukaski pasterzu sodomizujący owce ;)

A teraz skończ.

-------------------

o kurde, nie wytzymam :D :D :D tekst "potrafisz tylko obrażać ludzi, 0 sensownych wypowiedzi i po tym wnioskuje twój iloraz inteligencji" to debilizm roku, ewidentnie pokazuje że nie czytałeś żadnych moich postów a o nich się wypowiadasz i sugerujesz, że jedyne co robię to obrażam ludzi - przeczytaj sobie baranie moje wszystkie posty i bij się w pierś gdy zobaczysz, jak bardzo jesteś w błędzie.

Inna sprawa, że nie ma zależności między ilorazem inteligencji a obrażaniem - zobacz sobie rozmowę Cejrowskiego z Frytką. To Cejrowski nawrzucał Frytce aż miło, a mimo wszystko pokazał, że jest od swojej rozmówczyni miażdżąco inteligentniejszy.

JA jestem przygłupem? Czyli Ty uważasz siebie za mądrego, tak? Jak zatem zdałeś maturę? Co studiujesz/gdzie pracujesz? A czego, synku, dokonałeś w życiu poza swoim "pierwszym razem z ręką przed monitorem"? Póki co sprawiasz wrażenie jakiegoś niedowartościowanego maniaka komputerowego, który zajmuje się głównie grami i onanizowaniem się przy hentajach.

Zresztą co ja będę z pojebem gadał... to nie ma sensu bo po pierwsze - jak sam zauważyłeś Saj się poprawił, a po drugie Ty zamiast próbować podjąć jakąkolwiek polemikę to rzucasz mięsem jak dzieciak i idziesz w zaparte... zatem kończymy tą rozmowę. Nie odpiszę, cokolwiek za bzdur w odpowiedzi byś mi nie napisał.
A teraz do japy, żebyś zapchał czymś ten nędzny ryj.

-------------------

o fak ale debil :D nawet nie sądziłem, że spotkam kiedyś na swojej drodze kogoś tak głupiego :P
jak napisałem - NIE MA żadnej korelacji między ilorazem inteligencji a pojazdami. Cejrowski w wywiadzie z Frytką świetnie to udowodnił i dlatego ten przykład przywołałem. No ale ok, może użyłem zbyt trudnego słownictwa, zdarza się. Nie ma zatem żadnego związku między ilorazem inteligencji a pojeżdżaniem komuś. Bardziej łopatologicznie ująć się tego już nie da, mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś durniu...
student politechniki? OMG :padam: chyba nie za często chodzisz na wykłady :D
no i nie ma to jak się chwalić dostaniem na polibudę gdzie jest mniej niż 1 chętny na miejsce i dostaje się każdy :lol: myślę, że jednak mnie nie pobijesz - na kierunek który studiuję (prawo) miałem 10 chętnych na 1 miejsce a próg przyjęć wyniósł 85%... kompleksów nie mam, ja jestem z mojej dziewczyny bardzo zadowolony. A w tamtym turnieju jak napisałem wygrałem wszystkie walki.
Haha jestem głupszy od Saja, no nieźle :D widzę, że testy Ravena idą w odstawkę bo przecież jakiś tam lesiu_pl ma testy, radar, komplet sensorów i rentgen w oczach ;p o ile dokładnie pkt IQ jestem głupszy? :>
doskonale rozumiem co piszesz, problem jest taki, że albo nie rozumiesz moich postów albo udajesz, że nie rozumiesz. Dlatego staram się łopatologicznie wykładać gdy widzę, że czegoś nie czaisz ale niekiedy po prostu padam.

Nie ja nakręciłem tą aferę. Pisałem, żeby nikt mi nie odpisywał bo zależało mi na tym, żeby wszyscy się zamknęli. Oczywiście Ty musiałeś pokozaczyć na forum, a jakże. I nie pierdol, że nie bo gdyby Ci zależało na czymkolwiek innym to napisałbyś mi pm'kę albo nic nie pisał...

Wiem, mała Zuziu, że moje posty bardzo Cię bolą, no ale cóż, to Ty na mnie pierwszy wyjechałeś (ja opisałem jedynie Twoje zachowanie jako "wieśniackie" a nie określiłem żadnym epitetem Twojej osoby - mam nadzieję, że jesteś w stanie rozróżnić krytykę zachowania od pojazdu po osobie, hmmm?) dopiero po tym jak mnie zaatakowałeś, otrzymałeś parę niemiłych słów ode mnie.
Mam nadzieję, że nie muszę się powtarzać i że zakończymy tą żenującą wymianę zdań.

-----------------------------

Muszę przyznać, że Twoja siostra musi być naprawdę wybitna skoro skończyła prawo ze średnią 5.5 podczas gdy maksymalna średnia od dawien dawna na wszystkich uniwersytetach to 5.0 :D A zdolność myślenia się przydaje wbrew pozorom, bo wyłącznie wkuwając na pamięć nigdy nie ogarniesz np. prawa podatkowego.
Każdy skończy prawo? Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz :lol: Może na jakichś podrzędnych prywatnych wyższych szkołach które trzepią kasę na każdym studencie i przychylają im nieba byleby studiowali, ale nie na państwowej uczelni. Na moim uniwerku już po I roku z 270 osób zostało 200. Na zaocznych z 800 zostało 360. Na moim roku najwyższa średnia to 4,3. Ilość materiału do opanowania na prawie dobrych uniwersytetów (UW, UAM, UMK) jest tak przeogromna, że nie do nauczenia się przez każdego. Na 1 egzamin masz więcej niż na całą maturę z wszystkich przedmiotów razem wziętych a egzamów jest w ciągu roku 9-10.
Nie wiem jak się rozkłada to Twoje 150% ale równie dobrze może to być 90% podst + 60% roz, prawda? Czyli bez szału. Mój rocznik mógł zdawać tylko 1 poziom więc nie zaszaleję wynikami powyżej 100% :D ale i tak jak spojrzysz na moje matury to zobaczysz, że nie są takie złe.
Dziękuję, że tak się o mnie troszczysz i o moją aplikację :* ale taka prawda, że 1) jeśli podejdę do adwokackiej to nie powinno z tym być większych problemów a 2) nie zamierzam prawdopodobnie robić aplikacji od razu po studiach, są różne moim zdaniem równie dobre opcje po prawie (poczytaj a się dowiesz jakie, chociażby podatki na których kasę pędzi się piękną).
Nie interesuje mnie ani trochę to czy ktoś mnie poparł/ile osób - ważne jest że te żałosne potyczki słowne się na jakiś czas skończyły (niestety nie na dobre, nad czym ubolewam niezmiernie).
Wożenie się? No litości... typie, po co Ci rozmowa ze mną skoro Twoim zdaniem wiesz lepiej ode mnie o co mi chodziło? Chcesz mnie do tego przekonać? Już się nie kompromituj... najlepiej załóż sobie własne forum, zrób sobie kilka kont i gadaj sam ze sobą skoro jesteś taki zajebisty :lol:
Ja czepiam się słówek? Może trochę, ale Ty robisz to samo - uczepiłeś się tej Frytki jak psiego ogona, nie rozumiejąc najwyraźniej po co ten przykład przywołałem (z tego co widzę budownictwo też niespecjalnie zmusza do myślenia, powinieneś być mi wdzięczny, że próbuję trochę Cię do myślenia zmusić, przynajmniej nie będziesz zupełnie bezrefleksyjnie biegał po tych budowach z cegłami). Nie przyszło Ci też do głowy, że obejrzałem to wyłącznie dla osoby Cejrowskiego, którego między nami mówiąc uwielbiam. Nie raczyłeś też nawet tego obejrzeć więc NADAL nie wiesz o czym obaj mówimy. Twoja tępota, arogancja i powalająca wręcz ignorancja nie znają granic...

OK, postaram się panować nad sobą na przyszłość. A Ty w zamian postaraj się dogłębnie badać omawiane tematy, bo jeszcze nie daj Boże ktoś Cię posądzi o bycie ignorantem...

pozdro
i litości, nie odpisuj
Ostatnio zmieniony 26-02-2010, 00:15 przez Arucardo_1, łącznie zmieniany 11 razy.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
lesiu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 13-10-2007, 20:17
Ogrywam: tekken3

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: lesiu »

dalej nie rozumiesz, już nie mam sił, jakbyś był inteligentny to po początku posta domyśliłbyś się co dalej jest w poście, sam tą aferę nakręcasz, zwyzywałeś pół forum i myślisz że ludzie się ciebie przestraszą, w dodatku co gorsza teraz próbujesz zrobić z kogoś debila żeby przekręcić kota ogonem, nie chciałem tego pisać ale jesteście z sajem siebie godni (typ: ja jestem zajebisty, reszta to matoły) powodzenia.
Arucardo pisze::D

Zresztą co to jest za temat w ogóle, o mnie czy o turnieju? :suchy:
no zrobiłeś offtopa z offtopa :D

P.S nie ma to jak rozmowa na poziomie, za to ty już mnie rozszyfrowałeś ? "wieśniacy" nie sprawiają ci kłopotu ?
:D

haha :D dobry link, udowodniłeś swój poziom inteligencji

kur** ty na prawdę jesteś idiotą, piszesz o czymś co sam robisz od pierwszego posta, skąd wiesz skąd jest ta ksywa ? potrafisz tylko obrażać ludzi, 0 sensownych wypowiedzi i po tym wnioskuje twój iloraz inteligencji, przynajmniej odpuściłbyś sobie i już się nie ośmieszał, mam już dość, myślałem że zrozumiesz, ale się przeliczyłem, faktycznie od początku nie myślałem że jesteś zwykłym przygłupem, ciekawe, gdzie widziałeś mój post w którym się na kimś wyżywam (za to powinieneś przeczytać swoje własne posty uważnie!!) zresztą po co ja to pisze...(zresztą swoja drogą saj chyba już zrozumiał)

no fajnie czyli kto komu więcej nawrzuca ten jest inteligentniejszy? wyjeżdżasz mi z jakimś wywiadem z frytka i myślisz że jesteś kozakiem? co ma do tego matura? ale jak już chcesz wiedzieć to ci powiem: miałem ponad 180% razem z rozszerzonej i podstawowej matematyki i studiuje na politechnice. a ty jak ? 50 % z geografii :D ? a tekst o onanizowaniu się to raczej leczenie własnych kompleksów, no ale racja ja wszystkich grup w turniejach nie wygrałem (to zdecydowanie osiągniecie nie mojego pokroju), własnie saj zdążył zauważyć co się dzieję, ale jesteś nieporównywalnie głupszy od niego i nie rozumiesz o czym piszę, wyrywasz słowa bez złapania ogólnego sensu, czekam na choć jeden twój post w którym nie będziesz mnie obrażał albo przyznasz się do tego że to jednak ty tą aferę nakręciłeś, albo chociaż napiszesz coś z sensem (żebym chociaż raz uwierzył że zrozumiałeś co napisałem), myślisz że zmienisz temat najeżdżając na mnie? Faktycznie chyba za dużo piszę bo i tak nie jesteś w stanie złapać sensu całej wypowiedzi... tylko pamiętaj kto to zaczął!!


Sądzisz że na prawo jest się trudniej dostać jak na budownictwo (sądzisz że każdy był w stanie przynajmniej jak ja się dostawałem mieć ponad 150% z matury z matmy ?), być może z tą różnicą że prawo kończy każdy debil, który już się tam dostanie, a tu mniej jak połowa i w bardzo niewielu przypadkach w przeciągu 5 lat, tak się składa że moja siostra skończyła prawo ze średnia 5.5 i sama przyznała że mój kierunek jest bardziej przejebany, ja przynajminej muszę kumać pewne rzeczy, a ty sam udowadniasz to że potrafisz tylko uczyć się na pamieć i zamiast używać konkretnych argumentów, "łapać za słówka" i obrażać innych, jeżeli już mówisz o osiągach to się zastanów czy samo studiowanie to faktycznie taki wielki osiąg ?(ciekawe co dalej?) po tym co tu przeczytałem jest raczej małe prawdopodobieństwo żebyś dostał się na jakąkolwiek aplikację, nie bedę naskakwiwał na twoja dziewczynę, ale jakby widziała jakim głupkiem jesteś to co najmniej było by jej przykro, chyba że się "dobrze dobraliście". Moim zdaniem samo oglądanie programów z frytką w roli głównej to już swojego rodzaju debilizm, daj już sobie spokój. I nie ja na ciebie najechałem tylko ty najechałeś na większość ludzi tutaj, chociażby wysyłając zdjęcie dawna, swoja drogą to ciekawe... w pierwszym swoim poście próbowałem ci pokazać że twój post był zupełnie bezsensowny i nie potrzebny i że wybrałeś złe miejsce do wożenia się, zresztą zauważ, pokaż choć jeden post w którym ktoś przyznał ci racje ? naprawdę taki głupi jesteś ? dobrze że zauważyłeś że to jest po prostu żenujące, nie dojdziemy do porozumienia, trudno, proszę jedynie o odrobinę szacunku do drugiej osoby, nawet jeżeli uważasz, że na nią nie zasługuje, z tego co pisałeś znasz pewnych ludzi z tego forum i na pewno wiesz że nie powstało do takich gadek, pomyśl o tym co pisałem, ja twoje posty przeczytałem i staraj się trochę panować na przyszłość.
Ostatnio zmieniony 24-02-2010, 20:35 przez lesiu, łącznie zmieniany 17 razy.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: AK »

Arucardo pisze:wygrałem wszystkie, więc nie trafiłeś
O stary naprawdę wszystkie?

no to gratuluje ale jednak myślę że to podkreślenie to za mało zęby uwidocznić ten jakże zajebisty wyczyn wygrania wszystkich! PODKREŚLAM WSZYSTKICH!!! walk w SE tak że gratuluje zapewne poziom był jak na EVO biorąc pod uwagę popularność tej gry na servach czyli zero i przeszłość sceny z dawnych czasów,czyli drugie zero. bez kitu jest co podkreślać :D

ok ide zobaczyć ile grup wygrałem do tej pory w turniejach a było ich pare. ale będę się woził :D
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Arucardo_1 »

:D

Hehe, 100% skuteczności nie będziesz miał :hyhy:

A teraz na serio - rzecz jasna nie twierdzę, że był to wielki wyczyn :P podkreśliłem tylko dlatego, żebyś nie odpisał mi czegoś w stylu "zamknij się kur**" bez czytania mojego posta.
Inna sprawa, że ten fakt jednak dość jasno zaprzecza temu, że niby "nic nie robię tylko dużo gadam". W swojej działce zrobiłem tyle ile się dało (tak naprawdę więcej nic nie można było zrobić, gdy JEDYNY turniej został skasowany po fazie grupowej)
Taka prawda, że jestem na Honmaru właśnie dla SE Online i tylko i wyłącznie dla tej gry odwiedziłem tą stronę (dzięki temu, że Oen gdzieś coś napisał o graniu w Soul Edge online).

W T3 online nigdy nie grałem i pewnie każdy z moich rozmówców tutaj by mnie pokonał bez problemu, przed tym turniejem grałem 4 razy (po razie z Pitrexem, Krelianem, Dumianem i z niejakim Erniem) a w turnieju wziąłem udział tylko for fun.
Zarzucanie mi, że "się wożę a nic nie robię" tylko dlatego, że nie umiem grać w T3O jest śmieszne. Honmaru to nie tylko T3O.

Zresztą co to jest za temat w ogóle, o mnie czy o turnieju? :suchy:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Dumian »

Temat Saja akurat był chyba dosyć na miejscu skoro głównym wątkiem są jego walki turniejowe i ich rezultaty, przynajmniej dobiliśmy już do 19 strony tematu;). A offtop to się dopiero teraz zrobił i tym oto miłym akcentem zakończyliśmy fazę grupową.

-------------------------------------------

Podziękowania dla wszystkich, którzy podeszli serio do sprawy grając swoje walki lub ewentualnie zgłaszając niemożliwość ich zagrania. Posypało się kilka walkowerów, gdyż mieliśmy trochę nierozstrzygniętych walk bez podania przyczyny. Z grup awansowali: Yamada, Chinczyk, Aserot, Oscar, Frizen, eustachy, Bati, Arucardo, lesiu, Got, Bury, Komandos, profhkn, Ren, master, Borys, howl, K', Saj, Adriankiller, Hajda, fatal, Seth, Baro, bartaaz, ewenement, Trampki Jezusa, sQn, diabol, Seivoth, hodak3, Wawrzyn - gratulację dla Was, a pozostałym dziękujemy za uczestnictwo i do następnego!

A wracając do rzeczy bardziej istotnych to drabinka DE jest już gotowa, znajduje się w systemie zaraz obok grup. Czas na jedną walkę to 3 dni, czyli termin upłynie w poniedziałek 15 lutego. Pamiętajcie o nagrywaniu walk.

Jeśli komuś wygodniej to pary wrzucam też tutaj:
bartaaz vs hodak3
Chinczyk vs Arucardo
Bury vs profhkn
Adriankiller vs fatal
Yamada vs Bati
Got vs Borys
Trampki Jezusa vs diabol
Oscar vs eustachy
howl vs Seth
ewenement vs Wawrzyn
Aserot vs Frizen
Komandos vs Ren
lesiu vs master
K' vs Baro
sQn vs Sevoith
Saj vs Hajda
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KaLiN[BG]
Elite player
Elite player
Posty: 162
Rejestracja: 07-02-2010, 21:46
Lokalizacja: Bulgaria/Plovdiv

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: KaLiN[BG] »

Bury vs profhkn
Saj vs. Hajda
lesiu vs master

;)
those will be ameizing fights
:chytry: :chytry: :chytry:
RLEAX...TEKKEN EAZY?
Awatar użytkownika
profhkn
Master
Master
Posty: 209
Rejestracja: 31-01-2010, 17:23

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: profhkn »

Most problematic player bury vs i :)

i kebap good to know.

2 day ago we discuss. Success BurY.

You and me TodaY-night-late hour play i wait.

Today must do. (my holiday tomorrow) Tonight appropriate.

** All list hard match bury-profhkn think ?
Everyone can be defeated
The style that is important
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/user/TheHakanUnsal?feature=mhee
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Got »

just keep him on the left side :P
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
lesiu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 13-10-2007, 20:17
Ogrywam: tekken3

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: lesiu »

you can do it you can do it you can do it all night !!
Ostatnio zmieniony 14-02-2010, 16:41 przez lesiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Aserot »

Frizen (Law) 5:0 Aserot (Law)

Jak to zwykle na p2p idealne warunki mimo że bracik obok łotał jakiś leszczy w Killzone 2 :). Troszkę za dużo ataków w powietrze z mojej strony co bardzo szybko Frizen wykorzystał. Thx za grę i do następnego.


http://www.4shared.com/file/221359664/7 ... ruxtp.html

P.S.
Po tych paru meczykach na poziomie znów zacząłem czerpać radość z gry w T3 :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KaLiN[BG]
Elite player
Elite player
Posty: 162
Rejestracja: 07-02-2010, 21:46
Lokalizacja: Bulgaria/Plovdiv

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: KaLiN[BG] »

hajda will have problem whit saj i think cuze i know bouth players style.
but anywayS hajda has good jin an heH....but saj plays whit many charecters and my be difficult for hajda to hold hes play ageints such a colourful player :)
........................
but i wish bout good luck :padam:

P.S
I'f i had a chans to play in this turnamend... :zdegustowany: damn im so mad i didn't enter on time :zly: :( :(
RLEAX...TEKKEN EAZY?
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: master »

Jeśli komuś wygodniej to pary wrzucam też tutaj:
bartaaz vs hodak3
Chinczyk vs Arucardo
Bury vs profhkn
Adriankiller vs fatal
Yamada vs Bati
Got vs Borys
Trampki Jezusa vs diabol
Oscar vs eustachy
howl vs Seth
ewenement vs Wawrzyn
Aserot vs Frizen
Komandos vs Ren
lesiu vs master
K' vs Baro
sQn vs Sevoith
Saj vs Hajda


wbije teraz moje relacje na przyszlosc niby sts.... obstawiam kto wygra:) chyba mozna zalozyc:)

1.Bartaaz
2.Chinczyk.
3prof kebaby nawet dobre....
4.ciezko wyczuc remis hehe,,,
5.Yamada
6.Got
7.Diabol (Diabeł)
8.Eustachy
9.Howl
10.Ewenement
11.Frizen
12.Ren
13.tu chwila prawdy:)
14.K'
15.Sevoith.
16.to bedzie sama kapusta wiec obstawiam hajde:)


Wiec zawodnicy nie miejcie nicdo mnie złego, to są moje przepuszczenia,,, jezeli sie pomyle to lejcie mnie w pysk z grubej paly:)


To jedynie gra, a nie walka o Zycie! Pozdro
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: eustachy »

Warunki pierwsza klasa
Sporo kapuchy, ale to w koncu tylko zabawa xD

eustachy 5 : 0 Oscar

Ale nie moge dodac wyniku na www.honmaru.pl/turnieje bo mi wyskakuje cos takiego jak proboje dodac

Warning: fopen(dump.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Brak dostępu in /home/honmaru/www/turnieje/includes.php on line 810
Ostatnio zmieniony 14-02-2010, 08:50 przez eustachy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: Oscar »

eustachy pisze:Warunki pierwsza klasa
Sporo kapuchy, ale to w koncu tylko zabawa xD

eustachy 5 : 0 Oscar
(Hei, Law, Jin)Oscar 0 : 5 eustachy(Kin, Xia, Hei)
http://www.megaupload.com/?d=QXYZWU0N
Oczywiście zgadzam się i potwierdzam wynik jakże cudownej walki ;)

EDIT :
Organizatorze lub ktoś kto może wejść w BIOSA :P tez stronki gdzie się dodaje wyniki, I nid help & eustachy : http://img40.imageshack.us/i/problemfm.jpg/
Ostatnio zmieniony 21-12-2010, 21:30 przez Oscar, łącznie zmieniany 2 razy.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
profhkn
Master
Master
Posty: 209
Rejestracja: 31-01-2010, 17:23

Re: Tekken 3 Online Reload Cup

Post autor: profhkn »

bury all work-busy

i 2 day all waiting....

new game date bury vs i 15.02.2010 morning 06:00 pl pm[/u]

sleepy game :)
Ostatnio zmieniony 15-02-2010, 04:47 przez profhkn, łącznie zmieniany 2 razy.
Everyone can be defeated
The style that is important
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/user/TheHakanUnsal?feature=mhee
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”