Wrestling

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: KRELIAN »

Temat rzeka a czas nagli...

Lata 80 i połowa 90 - WWF + WCW (ewentualnie ECW z tamtych lat) to najlepszy okres w historii wrestlingu i wszystko co się obecnie dzieje jest już marnymi popłuczynami zarówno w kwestii ogólnego nakręcania show jak i gwiazd.

Naprawdę dobre wrestlingi jakie wyszły do pogrania to tylko i wyłącznie WWF Wrestlemania i WWF Warzone - wszystko inne łącznie z tasiemcowym Smackdownem jest kilka lig niżej.

Dziękuję za uwagę i czekam na głosy sprzeciwu.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: Komandos »

Ameryki nie odkryłeś Krelian :P Wiadomo, że teraz wrestling to cień tego co było kiedyś. Kiedyś wrestling to był hardkor, coś magicznego, każdy dzieciak miał plakat Hogana na ścianie :D W dobie rozkwitu mma mało komu chce się już oglądać koksów udających, że się biją, poza największymi fanami.
Co do gier to się nie zgodzę, Smackdown 2010 to najlepsza gra wrestlingowa w jaką miałem okazje grać, mimo sentymentu do WWF Warzone czy nawet lepszego WWF Attitude.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: KRELIAN »

Ten post nie miał na celu odkrycia Ameryki tylko utwierdzenie się w przekonaniu, że nie jestem odosobniony ze swoim sentymentalnym fanbojostwem na tym forum - teraz czuję się znacznie lepiej :). A i może ktoś jeszcze zdoła mnie przekonać że się mylę?

WWF Warzone może i w dzisiejszej dobie nokautuje oprawą nie pozwalając o sobie przypomnieć, jednak system do dziś jest niedościgniony w tej kategorii. Pojedyncze ciosy, kombinacje, nie mówiąc już o finisherach wymagały sporego treningu i znajomości danych wrestlerów. Attitude był naturalnym przedłużeniem świetności Warzone dlatego nie wziąłem go pod uwagę. Wraz jednak z wejściem na rynek Smackdownów (od 1 na PSX) zaczął się intuicyjny system walki, którego znałeś po 5 minutach + druga połowa sukcesu za random na ringu i finishery rodem z God of War - w sam raz dla mas aj? Nic dziwnego, że nawet śmiałe próby po latach w postaci WWE Legends of Wrestlemania z genialnym klimatem bezbłędnie pokazującym początki federacji musiały pójść drogą wyznaczoną przez masy, dzięki czemu grasz zapominając o systemie i na siłę przechodzisz wszystko dla odkrywania smaczków - Smack'owita rozgrywka.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: Martins »

Komandos pisze:Jakie paski staminy? Nie przypominam sobie czegoś takiego Jest tylko wskaźnik pokazujący obrażenia na poszczególne części ciała.
W ósmej bądź dziewiątej części Smackodowna, pojawił się pasek staminy, który w miarę wykonywania przez zawodnika kolejnych akcji, kurczył się, co w konsekwencji powodowało zmęczenie wrestlera i przez jakiś czas nie można było go kontrolować.

A jakie macie zdanie na temat wrestlingów wydawanych swego czasu na N64 (WCW vs NWO: World Tour , WCW Revenge, WWF No Mercy) ? Osobiście grałem tylko w Revenge i napewno wybór postaci to miód dla fanów kultowego WCW. Ale jak oceniacie system? Czy jest to najlepsza seria gier dotyczaca federacji WCW?
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: SubZero »

Tam nie znacie się. Najlepsza gra wrestlingowa wszech-czasów to ta :P
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: Martins »

SubZero pisze:Tam nie znacie się. Najlepsza gra wrestlingowa wszech-czasów to ta :P
Wytrzymalem do końca! Powininem jakiś medal otrzymać :luka:
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: KRELIAN »

Sub wygrał przetarg na najlepszy wrestling w historii :). Chciałem już podawać m.in świetny WWF King of the Ring z GameBoya jako alternatywę, a kompletnie umknął mi ten tytuł. Miałem nawet oryginała na Commodore no i ten podkręcający opis gry - Larry Kosiarka, czy Perki Sekator do dziś miażdżą beret :padam:.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: Chris »

dla mnie najlepszy smackdown2 , taki miod mial ze potrafilem siedziec calymi dniami, a season tak poukladany ze zawsze zaskakiwal. Teraz grajac ostatnio np w svr09 na ps2 juz takiego wrazenia niemialem, fakt najlepszy wrestling .nietylko na ryku ale season mogli by dopracowac i zeby byl dlugi, przeciez caly rok to nietylko road to wrestlemania, to ni to royal rumble malo ekscytujace bylo ,niewiem jak w nowym na ps3 np
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: gascan »

Patrzcie typ jest dobry i jeszcze se nie skręcił karku...
[media][/media]

...jak Hayabusa
[media][/media]
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
GuilTyGeaR
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 06-01-2011, 18:18
Lokalizacja: ????????
Ogrywam: Mortal Kombat 4,Guilty Gear XX[offline]

Re: Wrestling

Post autor: GuilTyGeaR »

Smackdown 2 Know you role - graliście? jakie są wasze opinnie?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: Chris »

tak, popatrz post wyzej
btw. kto jest w stanie powiedziec kiedy na stale wroci Batista ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Wrestling

Post autor: wf6608 »

Batista czasem nie poszedł w ślady Lesnara i "zaatakował" MMA? (A konkretniej Strikeforce)
Awatar użytkownika
GuilTyGeaR
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 06-01-2011, 18:18
Lokalizacja: ????????
Ogrywam: Mortal Kombat 4,Guilty Gear XX[offline]

Re: Wrestling

Post autor: GuilTyGeaR »

Chris : moim zdaniem może wróci na WMkę 28 albo już nigdy nie wróci [co byłoby złe]
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Wrestling

Post autor: Chris »

na poczatku grudnia mial wystapic w japonskiej igf wrestling (czy jakos tak), ale widocznie nie dogadali sie. co do wm28 to myslisz ze jakby mial wrocic to tylko od wrestlemani? musieliby jakos przygotowac storyline. Mam nadzieje ze chlop przelamie swoja niechec do PG i wroci robic to co lubi najbardziej, najlpeiej juz w te WM niema co czekac na 28 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
GuilTyGeaR
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 06-01-2011, 18:18
Lokalizacja: ????????
Ogrywam: Mortal Kombat 4,Guilty Gear XX[offline]

Re: Wrestling

Post autor: GuilTyGeaR »

no nie wiem fajnie by było gdyby wrócił zrobił by fajną niespodziankę cenakidom ale cóż masz rcję ale moze mają już dla niego storyline i jakiś ciekawy feud? zobaczymy!
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”